| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Sataniści...

Czy boisz się Szatana?
Tak
25%
 25%  [ 17 ]
Nie
43%
 43%  [ 29 ]
Nie wierzę że istnieje
30%
 30%  [ 20 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 22:47   

W sumie to mam taki pogląd jak Pechowa_ona, ale jakby było piekło i niebo, to w sumie mój pogląd to, ze niebo by było drętwe, bo jakże by inaczej ino nakazy i zakazy, piekło by było o wiele lepsze. Raczej, bo by można było wszystko
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wlasnie: wszystko Razz
i wyobraz sobie ze taka krucha kobialka jak ty pojawia sie w swiecie gdzie zadzi sila i przemoc.
Czyli jednym slowem anarchia calkowita ;p.Ja juz wole nakazy i zakazy niz brak regul. Sa ludzie "zli" i "dobrzy" i w wiekszej kupce nie da sie utrzymac spokoju bez zadnych regul i zasad.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 09:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:
pojawia sie w swiecie gdzie zadzi sila i przemoc. Czyli jednym slowem anarchia calkowita

rozumiem ze fajnie sie pisze o czyms czego sei nei rozumie, ale zostaw juz ta anarchie, dopij mleko i idz spac, ewentualnie poszukaj sobie czym jest anarchia, i jaka ideologia kieruja sie anarchisci

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehh nie chodzi mi o anarchie jako o ideologie itp. Chodzi mi tu o calkowity brak wladzy.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 16:38   

Pulkownik Nikt napisał/a:
Ehh nie chodzi mi o anarchie jako o ideologie itp. Chodzi mi tu o calkowity brak wladzy.

Pisałam na ten temat rok, albo dwa lata temu na WOS.
Czytaliście Życie po życiu w wersji na śmiesznie? Nie m ani pieka, a ni czyśca jest tylko niebo, gdzie non stop się pije i pali ><'.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
W sumie to mam taki pogląd jak Pechowa_ona, ale jakby było piekło i niebo, to w sumie mój pogląd to, ze niebo by było drętwe, bo jakże by inaczej ino nakazy i zakazy, piekło by było o wiele lepsze. Raczej, bo by można było wszystko


o dziewczyno ostatnio na ten temat rozmawiaBam z bratem (rozmawialam z bratem o tym po ogladnieciu jedneog z odcinkow South Parka [ktorego jest najwieksza fanka] gdzie okazalo sie ze mieli racje tylko kurde jak im lecialo, ta religia na M [nie Muzulmanie] zreszta neiwazne) noi sobie tak rozmawiamy i w pewnym momencie oznajmilam ze nie chce isc do neiba, bo tam kurcze co, caly czas sie lazi, modli sie, nie wiem niby tam jest raj ale co mi z takiego raju jezeli tam nic sie nie dzieje? =) w piekle masz doskonale towarzystwo, wszyscy ciekawi ludzie, itp. po prostu "zyc nie umierac" Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty najwieksza fanka?Razz Phi Smile To ja jestem najwiekszym fanem South Park biggrin
A ta religia na M to chyba Mormoni o ile dobrze pamietam nazwe Smile. Ale lowy bym za to nie dal.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
d098 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2004
Posty: 112
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 03:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
bo tam kurcze co, caly czas sie lazi, modli sie, nie wiem niby tam jest raj ale co mi z takiego raju jezeli tam nic sie nie dzieje?

no nie ....
zacznijmy od lekcji 1 (dla małych dzieci)
modlić się = rozmawiać z Bogiem ,więc jak już jesteś w niebie to gadasz z Nim na żywca a nie odklepując Łojcze nasz Smile

lekcja 2
znacie może taki dowcip Question
facet uiera i idzie pod sąd boży no a że żył dobrze to może iść do nieba. No a do nieba miał go zaprowadzić św. Piotr. No i on pyta się go czy może zobaczyć piekło i niebo i sobie wybrać?? Na to sw, Piotr. OK żyłeś dobrze więc masz taką możliwość
więc najpierw idą do piekła a tam otwiera im drzwi diabeł i co?? imprezka na całego
potem idą do nieba a tam wszystko spokojne i mimo że towarzystwo zadowolone to troche nudne, więc facet mówi To ja zostaje w piekle
więc św. Piotr zaprowadza go pod drzwi i zostawia. otwiera mu diabeł a tu?!! jeszce bardziej ponuro niż w niebie!! Pyta się więc diabła: Hej! Diabeł czemu tu tak ponuro?? Przed chwilą mieliście imprezke!!??
Na to diabeł Jak to ?? Nie wiesz??!! Chwyt marketingowy...

lekcja 3
Kojarzycie taką instytucje jak czyściec ?? Jak nie to w następnym poście przyblirze...
To wam coś powiem dusze czyścowe nie raz mówiły że gdyby zamiast cierpieć nie w ogniu czyścowym lecz w ziemskim to było by to dla nich ja zimny prysznic (więc skoro tak jest w czyścu to wyobrażcie sobie jak jest w piekle...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 07 Paź, 2004 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieprawda ja jestem najwiksza fanka SP ^^ i tak tak o Mormonow mi chodzilo =)

dobra jezeli wogole istnieje cos takeigo jak niebo czy pieklo to juz nie ode mnie zalezy gdzie pojde, zachowuje sie tak jak uwazam za stosowne (przynajmniej sie staram) noi zobacze gdzie mnie wysla =/ ale chyba nei sadze zeby to bylo niebo Wink (jezeli takowe wogole sa bo jakos nie kce mi sie wierzyc)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 19:56   

Patrząc na 7 grzechów głównych w piekle nie będzie tak źle, a jak będzie źle to pewnie tam metalu słuchają.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh mi jakos tez sie zdaje ze tam sluchaja metalu rocka i punka ^^ nie wiem jakos tak, i masz racje co do grzechow glownych, nie powinno byc tak zle =) wyslijcie mi ktos kartke z piekla jak juz bedziecie albo zacznijcie mnei nawiedzac i w jakis sposob opiszcie jak tam jest Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:47   

Czy ty myślisz, ze nam się tak śpieszy Razz a może ty piewsza trafisz? No nie wiadomo a więc... jakby co to ty prześlij.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no wiecie =) napisauam "jakby co" wiec nigdy nic nie wiadomo, ale wiesz Paulinko (jesli moge tak Cie nazwac w tej chwili ^^) jezeli to ja pierwsza trafie to bede Cie nawiedzac =D

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 21:30   

No iwesz z wzajemnością, tylko będziesz się musiała mną podzielić z Maślakiem = bratem = dobrym kumplem, bo chłopaka samego nie zostawię
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm... nie zrozumialam Twojego postu (ja dzisiaj wielu rzeczy nie rozumiem, tak samo jak wczoraj zreszta) jednak hm... dobra nie rozumiem ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |