| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Sataniści...

Czy boisz się Szatana?
Tak
25%
 25%  [ 17 ]
Nie
43%
 43%  [ 29 ]
Nie wierzę że istnieje
30%
 30%  [ 20 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 22:13   

W tym poście chodziło o to, ze będziesz się musiała dzielić moim duchem z moim kumplem, bo chłopak sobie w życiu nie poradzi Smile
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a no to jasne =) nie ma sprawy ^^ wiesz jak co to ja msuze obskoczyc z setke osob... i tych co lubie i tych co nie lubie Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Lesbijka
Gość
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 12:29   

Aż mi się serce kraja jak czytam takie głupoty, które tutaj wypisujecie. Ale powód jest prosty, biedni, zacofani katolicy. Pojęcia bladego nie macie co to szatan i ideologia satanistyczna. Polega na racjonalnym myśleniu. Ma podstawy ideologii hedonizmu. A szatan jest tylko symbolem. Współczuję dzieciaki, że żyjecie w takiej okrutnej niewiedzy.
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Droga lesbijko. Az mi sie serce kraja jak widze tak pewna siebie istotke a wiec dopelnie twoja wiedze.
Jak mawial Seneka ktorys tam ( nie pamietam ktory Razz ) "Wiedza z jednego zrodla jest wiedza bledna" ( czy jakos tak Razz ). No i wyprowadze cie z bledu bo jak widac sadzisz ze istnieje tylko jeden i "prawdziwy" satanizm oraz szatan.
Rozroznic mozna kilka najbardziej widocznych typow satanizmu:
- Racjonalny i ateistyczny ( o ten ci chodzilo czyz nie?Smile ) gdzie szatan traktowany jest jedynie jako symbol a radosci doczesne stanowia najwyzsza wartosc Smile
- Srednio zorganizowany okultystyczny podworkowy i nieoficjalny satanizm. W jego sklad wchodza dzieciaki w wieku 14-20 lat sluchajace najczesciej black & death metalu. Nie lubie kosciola oraz z luboscia tempia wiare. Najbardziej znany i wsrod starych babc uwazany za wlasciwy.
- Okultystyczny - Tu istnieja juz zorganizowane koscioly a sam szatan jest traktowany jako osoba.

No i radze ci nie byc tak pewna siebie bo czasami niewychodzi to na dobre oraz nie nazywac glupiutkimi katolikami forumowiczow ( ja np. jestem niewierzacy )
Niepozdrawiam Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Ppark Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 132
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lesbijka napisał/a:
Ale powód jest prosty, biedni, zacofani katolicy. Pojęcia bladego nie macie co to szatan i ideologia satanistyczna.

A ty masz? Zapewne sypiesz cytatami z Crowleya i LaVeya, czyż nie tak? Chętnie posłucham.

Lesbijka napisał/a:

Polega na racjonalnym myśleniu.

Gdyby tak było, ten nudny symbol już dawno zostałby odrzucony. Racjonalizm symboli nie wymaga afaik. Na dodatek ten szatan wzięty jest chyba z jakichś XIX wiecznych powieści gotyckich, bo ani w Biblii, ani w "Raju Utraconym" Miltona nie ma chyba nic co by wskazywało na taką interpretację jego postaci.

Lesbijka napisał/a:
Ma podstawy ideologii hedonizmu.

Z tego co pamiętam, hedonizm powstawał w zupełnej izolacji od kultury judeochrześcijańskiej, więc po co mu tego nieszczęsnego szatana doczepiać? Czemu nie jakiś Dionizos, czemu nie faktyczni twórcy hedonizmu - Epikur z Samos i Arystyp z Cyreny?

Podsumowując, stara ideologia której doczepia sie diabełka by była bardziej atrakcyjna. Nuda.

_________________
I ze zgrozą pojąłem, że zazdrościć zdolnym
Temu, co w otchłań biegnie z skwapliwością wściekłą,
I, własną krwią pijany, po życiu mozolnym
Na śmierć przeniósłbym mękę, a nad nicość piekło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2020949
Gothic Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 78
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś ktoś do mnie powiedział, że jestem córką szatana [nie zgadzam sięRazz] ...


Dlaczego ja mam niby się go bać? To ludzie są źli, a nie on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7274120
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Część ludzi, 'wyznawców Szatana', nawet nie zabardzo wie o co w tym wszystkim chodzi. Jest to bardziej wyraz młodzieżowego buntu. Ewentualnie później, człowiek docieka prawdy. Skoro bóg im 'nie odpowiada', a szatan to 'dzieciniada' to musi być coś innego. I tu część ludzi odkrywa, iż to człowiek jest odpowiedzią. On jest za to odpowiedzialny i tylko na siebie powinnismi liczyć, zachowujac czy nie przybrane wzorce społeczno-moralne.Wyrwać się spod kontroli KK, gdzie jest wiele o 'ślepych' barankach. Wink

Co do życia po życiu. Takie dywagacje z grubsza sensu nie mają, bo nikt nie może wiedzieć co jest dalej (aaa, sory.. KK!). Dlatego też trzeba korzystać z tego życia, nad którym mamy kontrole i jak je dożyjemy będzie zależne tylko i wyłącznie od nas (ew. ludzi mądrzejszych od nas ;P).

A te wszystkie pentagramy czy inne szmatanistyczne pozdrowienia traktuje wraz z bliższymi jako przednią zabawe, nie ma to jednak żadnego głębszego sensu. Tak więc..

Hail Satan!

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 18:58   

Niby "Ave" też jest satanistyczne, a my z koleżankami zawsze się tak pozdrawiamy... a po za tym KK to kościół katolicki?
Powrót do góry
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niby "Ave" też jest satanistyczne, a my z koleżankami zawsze się tak pozdrawiamy... a po za tym KK to kościół katolicki?


Niby jakim cudem pozdrowienie starorzymskie ma być satanistyczny? ;)

KKK - Katechizm Koscioła Katolickiego
KK - protocol is obvious ;)

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 23:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie boję się szatana [w duskusje sie nie wgłębiałęm, bo nie chce mi sie najnormalniejk w swiecieczytac, tylko odpowiedzialem w ankiecie, moze wam to cos da]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RaV Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 12
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 00:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,

Cytat:
Niby "Ave" też jest satanistyczne, a my z koleżankami zawsze się tak pozdrawiamy... a po za tym KK to kościół katolicki?


Niewgłębiając się głęboko w dyskusję, słowo Ave w starorzymskim znaczy "Witaj", stąd mamy chociaż by znaną sentencję Ave Imperator, Morituri te Salutant.", co w wolnym tłumaczeniu znaczy "Witaj imperatorze, idący na śmierć pozdrawiają Cię."

Odnośnie satanizmu jedyne co powiem, że w tym kraju panuje fałszywe przekonanie, że każda osoba nosząca glany, ubierająca się na czarno bądz stricte mówiąc militarystycznie, jest uważana za satanistę. Mi również przydarzyła się sytuacja że zostałem uznany za satanistę. Szedłem z przyjaciółmi deptakiem Zielonej Góry, wszyscy ubrani na czarno, jednak prządnie, "czysto", w glanach, rozmawialiśmy ze sobą, śmialiśmy się i wtem ujrzałem jakąś kobiete z dzieckiem(5-7 lat)
Dziecko: Babciu kto to? (wskazuje na nas)
Babcia(mierząc wzrokiem): Szataniści.

Dosłownie archetypy krążące w tym kraju są chore i zbyt wypaczone przez pryzmat podobno katolicki, w który notabene nie wierzę (w kościół, nie w Boga).

Pozdrawiam

_________________
Created a kingdom. Reached for the wisdom. Failed in becoming a God.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
710301
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po lekturze Czarnej Ksiegi moge powiedziec, ze stanowczo nie boje sie szatana. Bo niby czemu mam sie bac kogos, kto daje mi sama przyjemnosc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A dokładniej to nie Szatan daje przyjemność(chociaż nie w twoim wypadku to faktycznie jest), a jego zasady, racjonalne zasady (niech bulimia przytoczy te 9 zasad).

Hail Satan!

:)

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
buli Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 33
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak sobie zyczysz trupie:

DZIEWIĘĆ TWIERDZEŃ SATANIZMU
1 Szatan reprezentuje zaspokojenie żądz zamiast wstrzemięźliwości.
2 Szatan reprezentuje pełnię życia zamiast duchowych mrzonek!
3 Szatan reprezentuje nieskalaną mądrość zamiast obłudnego oszukiwania samego siebie.
4 Szatan reprezentuje przychylność dla tych, którzy na to zasługują, zamiast marnowania miłości na niewdzięczników.
5 Szatan reprezentuje zemstę zamiast nadstawiania drugiego policzka!
6 Szatan reprezentuje odpowiedzialność w stosunku do odpowiedzialnych zamiast troski o psychicznych wampirów!
7 Szatan reprezentuje opinię, że człowiek jest zwierzęciem, niekiedy lepszym, ale częściej gorszym od czworonogów, z powodu zaś swojego "boskiego - duchowego i intelektualnego rozwoju" stał się najbardziej drapieżnym zwierzęciem ze wszystkich!
8 Szatan reprezentuje wszystkie tak zwane grzechy, ponieważ prowadzą one do psychicznego, umysłowego i emocjonalnego zadowolenia!
9 Szatan jest najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek Kościół posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dawał mu zajęcie!


Anton Szandor LaVey, Biblia Szatana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2004 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o, dzięki

Można sobie ot, tak przeczytać, a nuż wyciągnąć wnioski.

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |