| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Sataniści...

Czy boisz się Szatana?
Tak
25%
 25%  [ 17 ]
Nie
43%
 43%  [ 29 ]
Nie wierzę że istnieje
30%
 30%  [ 20 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:10   Re: ;/

kabama napisał/a:
widzę że nie wszyscy rozumieja pojecie satanizmu
satanizm jest to ideologia nie religia. Media i kościoły lubią rozgłaszać że sataniści są winni morderstwom ludzi i zwierząt , dewastacjom cmentarzy, paleniu kościółów itd... itp...
Robią to pseudosataniści. Są to zazwyczaj chore dzieciaki (młodzież niedojrzała psychicznie) którzy chcą zwrócić na siebie uwage myślą : "ej zobacz jestem satanista bój sie mnie bo złożę cie w ofierze szatanowi!!! (i diabelski śmiech)"

Mogę ci powiedzieć, że większość forum uwaza chyba bardziej prawidłowo co to satanista i pseudosatanista, a po za tym nie zapominajmy, ze każdy metal jest satanistą i jest opętany Twisted Evil (dostaje spazm głupiego śmiechu)
A jak chcesz sobie poczytać o "prawdziwych satanistach" co składają w ofierze dziewice i prawiczków pewnie też Wink to polecam szatanowców w dziale do śmiechu. Głodny komiks ze znanego nam dobrze popularnego czasopisma BRAVO
Przejdź na dół
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh kiedyś mnie kręcił satanizm, ale jak posiedizałem w tym głębiej że to towarzystwo aż roi się od idiotów, sama ideologia jest dobra sama w sobie ale ludzim odbija Smile... Jekieś trve pseudo odłamy jak Lucyferianie czyinni pajacowie, czyści hipokrycie, satanista odżuca wszelkie religie a szatan to tylko symbol a oni wieżą w lucyfera.... normalnie można [cenzura] ze śmiechu paść...

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Sob 01 Sty, 2005 23:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do tego że każdy metal jest opętany no bez przesady hehe co prawda bywają i tacy ale nie wszyscy a ten komiks czytalam beka z tego (i w ten sposób rozpowrzechnia się błędne informacje o sataniźmie Razz)

trzeba przyznać że ludzio odbija źle zrozumieją i juz jakieś dziwne rzeczy powstają jak te "pseudo odmiany" rzeczywiście satanizm jest dla ludzi dojrzałych i naprawdę myślących Razz bo wtedy coś może normalnego wyjdzie a przyjdzie sobie taki palant wyłapie co mu sie tam podoba zamiast mysleć będzie sie opierał na tym co mówią inni i powstaje jakis przypał typu pseudo albo co innego Razz
dlatego satanizm zdecydowanie nie dla mnie jest Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 09:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja to czego szukałem znalazłem w pogaństwie, całkowita wolnośc, powrót do korzeni przodków oraz brak "symboliki" jak dla mnie rzecz idealna.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 09:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
Ja to czego szukałem znalazłem w pogaństwie, całkowita wolnośc, powrót do korzeni przodków oraz brak "symboliki" jak dla mnie rzecz idealna.


To pisoł jo Jażąbek Razz}

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |