| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Allternative Jackass
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Maj, 2005 21:17   

Powieś sobie tampony za sznureczki na uszach, a do koszulki przyklej podpaski, a tak lataj przed domem, bądź blokiem. Szok murowany
Przejdź na dół
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 06:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ze srajtaśmą dobre, ,,Sedes mumy revenge''. A z tymi świadkami Jechowy to można ludziom w przeciwieństwie do prawdziwych(którzy robią to w szczerych intencjach) wciskać ludziom kit i bujdę i ogólnie JOŁ!

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 07:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przepraszam, czy ja napisalam cos obrazliwego o swiadkach jechowy? ==""""
boooz. dobra, moze sie nie bede udzielac Razz chodzilo mi o to, ze mogloby byc zabawnie, ale najwyrazniej moje poczucie humoru jest ne takie. Razz i pamietaj, ze sam pisales o "jakichś powalonych/głupich/pokręconych/a prze de wszystkim łatwo dostępnych pomysłach na numer" i moj pomysl miescil sie w tych ramach, wiec prosze na mnie tutaj ne naskakiwac -_-'

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
przepraszam, czy ja napisalam cos obrazliwego o swiadkach jechowy? ==""""
boooz. dobra, moze sie nie bede udzielac Razz chodzilo mi o to, ze mogloby byc zabawnie, ale najwyrazniej moje poczucie humoru jest ne takie. Razz i pamietaj, ze sam pisales o "jakichś powalonych/głupich/pokręconych/a prze de wszystkim łatwo dostępnych pomysłach na numer" i moj pomysl miescil sie w tych ramach, wiec prosze na mnie tutaj ne naskakiwac -_-'


W pewien sposób obraziłaś swoim poprzednim tekstem Świadków Jehowy nawet zapewne o tym nie wiedząc.
Oni dość żadko chodza po domach a jeśli juz to robią to chcą by ludzie zapoznali się z ich religią i być może przystąpili do niej.
Dla nich jest to dość ważne.
Dlaczego nie napisałaś by chodzić po domach jako Żydzi lub przebrani za księdzów ?
Tak miło jest chronić swoją religie ale o innych można pisać i ile wlezie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 14:19   

Przypomniało mi się coś... zmontujcie sobie jakieś dziwne legitymacje i jak będzie prawie pusty autobus to wskoczcie do środka i udawajcie kontrolerów ew. poproś kogoś starszego, kto wygląda na ten wiek. Ludzie fajnie z reguły reagują, a jak spróbujesz sprawdzać moze nawet uwierzą =] znane z doświadczenia
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 07:28   

elfkaNenar napisał/a:
Powieś sobie tampony za sznureczki na uszach, a do koszulki przyklej podpaski, a tak lataj przed domem, bądź blokiem. Szok murowany

Mój kolega tydzień temu tak po szkole biegał. Razz Myslałam, że go dyrektor zabije. biggrin
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 07:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niech któryś z was podejdzie do kobiety z mężem i powie do mężczyzny:
,,Tatusiu nie poznajesz mnie?" biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
W pewien sposób obraziłaś swoim poprzednim tekstem Świadków Jehowy nawet zapewne o tym nie wiedząc.
Oni dość żadko chodza po domach a jeśli juz to robią to chcą by ludzie zapoznali się z ich religią i być może przystąpili do niej.
Dla nich jest to dość ważne.
Dlaczego nie napisałaś by chodzić po domach jako Żydzi lub przebrani za księdzów ?
Tak miło jest chronić swoją religie ale o innych można pisać i ile wlezie...


no nie wiem, czy tak rzadko. ==;
dlaczego nie napisalam, zeby chodzic po domach jako zydzi, czy przebrani za ksiedzow? bo akurat o tym nie pomyslalam. Razz'
i jesli chodzi o moja 'religie', to jestem deistka i zadna religia mnie nie rusza. Razz""

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naomi napisał/a:
Niech któryś z was podejdzie do kobiety z mężem i powie do mężczyzny:
,,Tatusiu nie poznajesz mnie?" biggrin



Ja tak kiedyś zrobiłem tylko że inny tekst xD.
Podchodze do facia i "Cześć wujek, nie poznajesz mnie?".
Jakie łachy były xDD.
Facio nie wie co się dzieje xDD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Haha ja kiedyś widziałam jak po deptaku biegali tacy chłopcy i rzucali się na szyję osobom które szły bez nikogo towarzyszącego i przyklejali im na tyłkach podpaski... xD Dobrze, że wtedy nie szłam sama i na mnie się nie rzucili ;]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 12:31   

Co do rzucania to kiedyś u mnie przed blom wpadło kilku synków z klasy równoległej i zaczęło rzucać we wszystkich... jajkami... dostałam niestety z jednego.. bleeee
Powrót do góry
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

włóż kominiarkę, kup sobie pistolet na kulki ,wbij się do Intermarche i krzyknij "to jest k**a napad", efekt murowany i szybka eskorta na policję teżSmile

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco


Ostatnio zmieniony przez Nitemare dnia Pon 16 Maj, 2005 20:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na kulki mam, i to z laserowym celownikiem nawet Very Happy . Dobre ale konsekwencje karne i tak będą Confused ... Po za tym dziś wymyśliłem tytuł roboczy filmu(ale i tak chyba taki zostanie bo fajnie brzmi): "Allternative Jackass: Chasing the Troubles" (Allternatywny* Jackass: W pogoni za kłopotami)

(*Allternative: gra słów all [wszystko] i alternative[alternatywny] podkreślająca indywidualność tytułu mimo zastosowania nazwy znanego programu)

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:59   

A które pomysły wybrałeś :>
Powrót do góry
Crakken Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 126
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj, bardzo dużo fajnych jest, ale w miarę mozliwości prosiłbym o dodawanie kolejnych chorych wymysłów waszej wypaczonej inteligencji ponieważ nawet jeśli wykorzystałbym wszystkie to i tak film miałby łącznie parę(naście) minut.

_________________
Nic, bowiem mój ty przemądrzały kolego, to nie takie zwyczajne nic, produkt lenistwa i niedziałania, lecz czynna i aktywna Nicość, to jest doskonały, jedyny, wszechobecny i najwyższy Niebyt we własnej nieobecnej osobie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |