| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Spotkania
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 21:14   Spotkania

Jak wiadomo niekktórzy z was spotykali sie nawzajem...
jakie były wasze wrażenia się poznaliście...
i gdzie to było ?

Pees. Debilny temat xD
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie widzialam sie z nikim.. nie ma tu nikogo kto mieszka w moim miescie lub poblizu.. ale moze jak by zlot we wrocku byl w sierpniu to kto wie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam się z Expertką (może ktoś kojarzy parę jej shizowych postów?) xD W końcu codziennie się z nią widzę ;P I moniąklonią biggrin (ktoś kojarzy? Razz) Też ją codziennie widzę :]

Z nikim więcej oprócz tego :]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eeee z czerwonym misiem(vel.narvana), Nenar, Ant0nem, Feanorem, Holy Knight'em hm.. to by bylo na tyle (no jeszcze z Pigmejem i Lena ale oni napisali z 5 postow)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, miałem okazję uczestniczyć w spotkaniach z dwoma osobami. Pierwsze spotkanie było z Noidem. Dziennej daty nie pamiętam, ale było to gdzieś w mazowieckie ferie. Poznaliśmy się bardzo łatwo. Była to niedziela, pierwszy pociąg z Warszawy, to mało kto jechał. Umówiliśmy się, że wysiądę ostatnimi drzwiami ostatniego wagonu Laughing Noid juz czekal na peronie. Potem krótka przejażdżka komunikacja miejska i 1,5-godzinny spacer po toruńskiej starówce (i nie tylko). Pamietam, ze pogoda nie dopisala, w polowie spotkania zaczelo lac.

Spotkałem się też z Kingą, stosunkowo niedawno (11 i 14 maja). Obydwa miały miejsce na warszawskiej pętli Osiedle Górczewska przy tamtejszej restauracji Mc Donald's. Pierwsze dluzsze, polaczane ze spacerkiem po cmentarnym parku Laughing (ech, ta moja znajomość Woli - miał być zwykły, piękny, zielony park), starówce i bulwarach nadwiślanych. Drugie krotsze, bez zwiedzania miejsc Laughing

W obu przypadkach chyba wrażenia pozytywne bo są plany na następne spotkania.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
eeee z czerwonym misiem(vel.narvana), Nenar, Ant0nem, Feanorem, Holy Knight'em hm.. to by bylo na tyle (no jeszcze z Pigmejem i Lena ale oni napisali z 5 postow)


Ta la tak własiwie to jedna z wyminionych osób to twoj brat a prawie cała reszta mieszka nie dalej niz 300m eod ciebie Razz Very Happy

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 07:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja się nie spotkałam z nikim z forum =P aczkolwiek się okazalo, ze ze Strokrotką mamy wspolnych znajomych =DDD a mianowicie, moi koledzy to koledzy jej starszego brata =P faza, nie? xD

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 14:12   

Shaleniec napisał/a:
ja się nie spotkałam z nikim z forum =P aczkolwiek się okazalo, ze ze Strokrotką mamy wspolnych znajomych =DDD a mianowicie, moi koledzy to koledzy jej starszego brata =P faza, nie? xD
i to niezła faza ;P
Musimy się jak najprędzej spotakać ;]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

noo! ja tam moge w tą srode, ale szczegoly omuwimy na gg, heheh

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:08   

ja się z nikim nie spotkałam aiaiaiaiaooooo ale znając życie pewnie spotkam kiedyś panią Keśkę bo idzie do mojego gimnazjum aiaiaiaiaiaooooo:]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bmy sie mogla spotkac z kimś z Rzeszowa.. bo akurat będę tma prze zponad tydzien na wakacjach =] a wiec zglaszac sie ludzie z Rzeszowa, z Przeworska i okolic! =D

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe ja w rzeszowie tez w wakacje pewnie bede.. ale to z pare razy i tylko po pare godz.. jak zawsze Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:34   

mehehehe calkiem blisko anyway ;p. Zobaczym czy dupe bedzie mi sie chcialo ruszyc lub czy gdzies nie wyjade na dluzej
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 18:53   

panienka_wierzba napisał/a:
eeee z czerwonym misiem(vel.narvana), Nenar, Ant0nem, Feanorem, Holy Knight'em hm.. to by bylo na tyle (no jeszcze z Pigmejem i Lena ale oni napisali z 5 postow)

Tak... tak z Wierzbusią i bardzo miłe wrażenia... cała noc przegadana =]. Trzeba się jeszcze spotkać, ale jak mamusia ochłonie po ocenkach, proponuje czerwiec Razz.
Po za tym z Dusią. Pewnie jej nikt nie kojarzy bo pisałą ze 2 lata temu to dzieki niej tu trafiłam no i mieszka z 7 m ode mnie
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 18:57   

ja Marta_P widze na codzien Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |