| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
NOWY DZIAL
Autor Wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie miała być łaska tylko linki czy namiary w jednym miejscu i dostęp dla wiarygodnych osób (na ile to w necie możliwe).
Ta elita, to mieliście być Wy. No cóż skoro "urażone księżniczki" nie chcą łaski to bez łaski.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze byloby to dobre ...
Tylko zaufane osoby ... ale tak czy siak nie odemnie to zalezy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 16:44   

buahauhaa....my obrażone biggrin alem was popsuł
pani szefowa sie zbulwersowała...tak to jest jak tajemniczość w dodatku podsycana szkodzi...nie docieniłaś pragnienia pewnych osób bycia najmodniejszymi na tym forum ... taka nowinka wyprowadziła ich z równowagi bo nie wiedziała że to dla nikogo do momentu az dla wszystkich biggrin uznały ze zostały niedocenione i sa lepsi od nich co to sa wybrani i kloedzy szefowej a oni nie ...odrzuceni...dzieci szybko myślą...szczególnie o własnych interesach
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie byłam zbulwersowana. Jedynie upewniłam się, że osoby na forum są mało odpowiedzialne, dziecinne i nie interesuje je zawartość forum. Chciały tam być, bo nie mogły. To nie tajemniczość. Nie jestem maszyną i nie siedzę na forum 24 h na dobę. Wszystkiego od razu nie zrobię. Poza tym wiele rzeczy robię drogą prób i błędów. Nie jestem omnibusem. PHP nie znam i nie lubię. Wszystkich funkcji forum też nie znam.
Miałam kiedyś takie forum z książkami dla znajomych. Nie wszystkie książki mogę zamieszczać w serwisie. Mam zeskanowaną niemal całą bibliotekę z domu i wiele z wypożyczalni i od znajomych. Mam trochę starych książek i chciałam je zabezpieczyć przed zniszczeniem - od tego się zaczęło. Książki chronione prawem autorskim wrzucałam na te forum. To nie było warezowe forum. Przynajmniej tak tego nie traktowałam. To było dla rodziny, przyjaciół i ludzi, którzy nie mogli na czas wypożyczyć lektury czy nie mieli kasy na książkę. Ja w przeciwieństwie do wielu "kolekcjonerów" nie jestem zbieraczem wszystkiego, co mi wpadnie w ręce. Kocham książki i forum jest dla takich jak ja.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa napisał/a:
Nie byłam zbulwersowana. Jedynie upewniłam się, że osoby na forum są mało odpowiedzialne, dziecinne i(...)


W końcu to jest forum dla dzieci i dzieci mają prawo być dziceninne-nie? Laughing

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 17:12   

Ajeczka nie o to Toji chodziło... nie chodziło chyba o najmłodszych użytkowników zacznijmy od tego...

Czy te książki, które skanowałąś chciałaś zamieścić Toju w tym dziale? Jeśli tam to bardzo ciekawy pomysł, bo ostatnio z naszej biblioteki pozbywają się tytułów, które mnie interesują
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 18:06   

nie rozumiem...jezeli masz w domu te książki to chyba na nic nie sa narażone po co je skanować...żeby mieć dwa razy coś...pozatym nie lepsza książka?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po to je skanowac zeby gdzies zamiescic pewnie.. no chyba ze ktos woli czytac na kompie niz ksiazke jak ma do wyboru..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasami w bibliotece szkolnej lektury nie ma, bo 3 klasy przerabiają ją w tym samym czasie. W bibliotece publicznej... szkoda słów. W księgarni też nie zawsze jest to co akurat potrzeba.
A czytanie na kompie? Dla mnie to ostateczność. Muszę czuć książkę. Ale od samego początku miałam sporo maili od Polonii na całym świecie. Nie wszędzie jest łatwy dostęp do polskich książek. Pisało też wielu starszych ludzi, którzy dziękowali, że mogli przeczytać jakąś książkę z dzieciństwa. Spróbuj kupić, albo wypożyczyć np. książkę "Bajarka opowiada" Ja znalazłam ją na Allegro. Niektóre w antykwariatach... To dla tych ludzi warto to robić.
A czemu skanuję skoro mam? Tak jak pisałam. Zaczęłam od 100 letnich książek. Lubię wracać do przeczytanych książek, a niektórych nie da się bezkarnie "przewracać". Niektóre są w niezbyt dobrym stanie. Sporo książek dla dzieci nieźle ucierpiało od naszych łapek. Teraz maluch w domu też już wyciąga łapki.
A poza tym lubię to i sprawia mi to przyjemność. I nie będę ukrywać, że czasem coś zarobię na tym (skanowanie, książki w .exe).

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Toju, a czy masz może książkę "Logopedia" Ireny Styczek? To ksiażka dla mnie obligatoryjna i bardzo często muszę z niej korzystać, a dostęp do niej jest naprawdę trudny, bo jest stara i niewznawiana, a chętnych na nią w gdańsku setki...

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agag nie mam. Popytam jeszcze znajomych. Ale raczej nie znam nikogo kto tym się zamuje czy interesuje. Zaglądaj na Allegro. Tam często można kupić książkę, która jest już nie do zdobycia w księgarniach (w dodatku za niewielką kasę).
A o tamtych książkach pamiętam Smile Muszę tylko zrobić z nimi porządek (ponumerowałam archiwa zamiast napisać tytuły).

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 14:04   

tsej nie możesz zrozumieć że czasami możnaby przystopowac nawet w tej twojej oryginalności i inności kiedy wszyscy tak ty nie? bo to że ktoś kogo nie znasz a co ważniejsze kto ciebie nie zna oferuje ci pomoc to chyba nie grzech? bo poprostu mówi się dziekuje mi to niepotrzebne ale inni może skorzystają. pozatym nie wszystkim na forum zależy na popularnościach dużej ilościu postów byciu modem, może ktoś rzeczywiście szuka tu pomocy?... to że ty nie chcesz nie znaczy że coś niemoże w ogóle być bo to brzmi jak zdanie rozkapryszonego dziecka, a i nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich
jeśli łaska:/
Powrót do góry
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

owszem, widziałam ją kiedyś na Allegro za 270 zł...
Nie, no zkseruję ją sobie, ale zawsze warto spytać Wink

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...


Ostatnio zmieniony przez agag dnia Sob 07 Maj, 2005 14:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O rany komuś odbiło? 270 zł?

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest tych książek bardzo mało, a wszyscy logopedzi powinni ją mieć, bo to w niej jest praktycznie wszystko.
Inną taką logopedyczną ksiązką jest "logopedia w pytaniach i odpowiedziach" Jastrzębowskiej. Ale ona była w ubiegłym roku wydana, więc można ją dostać (fakt że kosztuje 120 zł), no cóż... Cena wiedzy...

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |