| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
off top RPGOWY
Autor Wiadomość
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 18:10   off top RPGOWY Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz bo sobie wypiłas różowy płynek i ci się rzut udał

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ha
no właśnie
bo to było przeznaczenie Wink
(wydzielam temat jako "offtop rpg'owy")

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możesz mi powiedzieć po kiego to przeniosłaś jak to moje zdanie wyjasniało kwestie kompleksów w sposób taki że miałas poprostu szczescie i tyle.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

abo miałąm ochote
i takie cuś sie przyda
i przy okazji zrobiłam
a tamte dwa posty nie były aż tak potrzebne w tamtym temacie Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szkoda że niz mozna o własnych tematech decydować.

PS a ty wiesz że to nie było zadne przeznaczenie tylko szczęście równie dobrze rzut obronny mógł by ci się nie udać i ta charyzma mogła ci spasc o te 5 punktów Twisted Evil tak poza tym ostanią jednemu paladynowi się nie udał rzut przy piciu dziwnych płynków Twisted Evil

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 20:43   

eh miałem 100/100 kiedyś charyzmy rozbójnikiem...niestety zajebali mi tę postać bo ją rozegrałem jak przystoji rozbójnikowi i zamiast wykonywać zadanie wycelowałem pistolety w durnia i kazałem oddać klejnot...a tu nagle mnie pierdzielnął ognisty kulek...a ja miałem przy sobie pare toreb z prochem strzelniczym...mnie zabiło innych jakoś dziwnie nie...odgrywanie postaci jest nieopłacalne :<
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Czw 05 Maj, 2005 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to zależy od mistrza gry. Ja znowu totalnie nie zmusza graczy do iscia po lini scenariusza wole poznac ich słabosci
A co do charyzmy to mówisz zapewne o ogładzie w Warmłotku bo tam jest system K100 no chyba że to jakis inny system bo w D&D by ci nie przeszło gdyz nawet bogowie tyle nie mają Razz

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 16:39   

a tak..pewnie że młotek..bo tam rezbójnik ma taki bonus...czy to ja szpiegiem byłem ...wcześniej w każdym razie zginąłem za odgrywanie postaci ..niby nic do tego...ryzyko zawodowe..ale te kligramy prochu...wszyscy poszliby w powietrze...no ale jak mistrz nie potrafi przewidziec pomysłowości gracza
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co nieco o materiałach wybuchowych i prochu wiem . Wic akurat wszyscy by nie poszli w powietrze a zwlaszcza od eksplozji czarnego prochu jaki wtedy był uzywanye ktory poprostu intnesywnie by się na tobie zapalił

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 18:03   

mówisz?...
możem sie mylił ale tak czy siak jakiś ogień winein pyknąć tez tych co stali tuż obok...eh dwa punkty czegoś tam sie poszły w diabły
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Punkty przeznaczenia ??

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:44   

probabli
dawnom grał...eh ale sie fanie grało jak sie zasad nie trzymano
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze bez przesady zasady mozna na ciagac ale jak sie ich kompletnie nie trzyma to to już nie jest granie tylko epopeje na temat co to gracze nie moga zrobić. Tak jak to było z łotrzykiem w którego przyparł do muru oddział straży 16 chłopa w tym 5 kuszników.
Jak on to opisał??
"Najbliższemu ucinam błyskawicznie głowę zsałaniam się jego ciałem przed bełtami z kusz potem żucam ciałem w reszte strażników cieciem z pół obrotu rozcinam brzuchy nbastepnych rzucam pyłem z ziemi w kuszników by ich oslepic wskakuje na beczki a z nich na dach i uciekam"

Epicki opis ale bez przesady ja mówie żuc sobie na trafienie
rzukt k20 wynik 7 pudło
i nastepuje mój opis sytuacji
"gdy zamachnołes się na najblizszego straznika piec bełtów opusciło kusze trzy cię trafiły w tym jeden przebił na wylot płuco a drugi nerkę powoli topisz się we własnej krwi zbierającej w płucach zamykasz oczy i widzisz tunala a na koncu jego czerwone światło i tego diabła batezu któremu sprzedałeś dusze w zamian za tem magiczny rapier"

Game over

inna sytuacją jest taka jak gracze zbyt przywiazuja wagę do zasad podobna sytuacja jak wyżej a gracz lub gracze mysla hm moje pw to 56 kp 20 bełt zadaja 1k8 +3 ee to mało biore ( bierzemy ) na klatę w tedy sytuacja kończy się podobnie .

jst trzecia wersja podobnej sytuacji sytuacji która doceniłem. ekipe przydybał podobny odziałek straży jak uciekali z miejsca przestepstwa a jeden graczy krasnolud z wrzaskiem zerwał sie by zaatakawoc strażników dówch błykawicznie zabił ale kusznicy zaraz potem naszpikowali go strzałami lecz korzystajac z zamieszania reszta ekipy zdazya uciec a krasnolud podziekował mi za bohaterską śmierć

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 11:23   

w rzeczywistości walka nie ma żadnego związku z losowością trafia...jedynie z umiejętnością blokowania przeciwnika...bardzo żadko unikania...jeszcze można nie sięgnąć...ale to już zalezy o znajomości swojej broni długości reki wymachu z ramienia z łokcia czy nadgarstka do tego dochodzi wypad...krok z wypadem balestra czy szarża...
czy tarfisz...w żadnym stopniu nie zalezy od szczęścia...jedynie od twoich umiejętnosci i zahcowania przeciwnika
Powrót do góry
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i wyobraź sobie że statystyki a zwłaszcza w systemie D20 bardzo dobrze definiuja i opisuja umiejętnosci. problem w tym że ten łotrzyk takowych nie posiadał

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |