| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Chipsy + piwo = paw?
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laki napisał/a:
Tremere napisał/a:
le moja matka po jednym piwie chodzi wężykiem, a podejrzewam że po 1,5 litra to bym jej kwiatki na mogiłe już niosła.

Kobiety gorzej tolerują, ale, że jedno piwo to już przesada..
Tremere napisał/a:
a co rozumiesz przez ĆPANIE?

Tzn. oni nie ćpali, oni palili bakę, ale znające jednego kolesia mogło być jeszcze coś "cięższego"

Ale bzdura, poobserwuj sobie pijaków i pijaczki. Piją tyle samo, a pijaczki jakoś dluzej stoją.
Oo, już nie ćpali, teraz palili. ładnie.
wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie <3
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 10:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe ładnie na niego najechaliscie.

Kiedys paru kumpli chwalilo sie, ze ( chyba) beda pic 13litrow na 10 czy 11 osob...Oni bawili sie u kumpla ktory mieszka kolo mnie. Jakąs godzine po tym jak oni mieli zaczac juz pic to u mnie zebrala sie spora grupa znajomych ( jakos tak wyszlo ) i poszlismy do tego kumpla... wiekszosc nie wypila tego swojego litra... a tacy twardziele ;] Wyszlo na to, ze wszyscy praktycznie spali a ja z moja przyjaciolka tylko patrzylismy ktoremu trzeba bedzie zaraz miske pod glowe podkladac bo zaczyna rzygac ;]

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czarna napisał/a:
Hehe ładnie na niego najechaliscie.

Ja dokładnie wiem o co im chodzi, bo znam wiele takich "przypadków" jak ludzie się tak przechwalają...i takich osób się nie lubi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wooohooo, jarali i do tego wypili ponad litr czyściochy : D? A można wiedzieć gdzie ich pochowano : D?

Nie chłopie, nie chodzi mi o to że się przechwalasz, tylko nie masz żadnego, ale to żadnego pojęcia ani o piciu, ani o paleniu, o wciąganiu czegokolwiek nie wspominając, a chrzanisz o tym od rzeczy jakbyś był kij-wie-jak doświadczony, przez co piszesz totalne bzdury.

I to mnie po prostu drażni.

Ojciech wypił 1,5 L czyściochy i normalnie stał? A może w wała Cię robił i podmienił na wodę, widziałeś Ty kiedy 1,5 L wódki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kogo ty do cholery ze mnie robisz? Nie wiem, jakiegoś lumpa, że mój stary chciał sobie zaszpanować przede mną, żebym nie wiem, więcej pił. Coś mi się wydaje, że to ty jesteś słaba dup.a i po wypiciu jednego piwa leżysz.
Shaunri napisał/a:
tylko nie masz żadnego, ale to żadnego pojęcia ani o piciu, ani o paleniu, o wciąganiu czegokolwiek nie wspominając

O wciąganiu nie mam pojęcia...
Skąd Ci się wzieło, że nie mam pojęcia o paleniu, wciąganiu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kogo ty do cholery ze mnie robisz? Nie wiem, jakiegoś lumpa, że mój stary chciał sobie zaszpanować przede mną, żebym nie wiem, więcej pił.


Nie wiem, Ty mi wmawiasz że twój Ojciec wypija półtora Litra czyściocha i zamawia taksówkę idąc jakby nigdy nic.

Cytat:
Coś mi się wydaje, że to ty jesteś słaba dup.a i po wypiciu jednego piwa leżysz.


Najłatwiej wjechać na kogoś osobiście, jasne, ale porównaj kochanie twoje jedno piwo, do tego litra wódki plus kilka piw plus wino musujące, które oczywiście w ogóle Cię nie ruszyło.

Cytat:
O wciąganiu nie mam pojęcia...
Skąd Ci się wzieło, że nie mam pojęcia o paleniu, wciąganiu?


Widzę że aluzji z poprzednich postów nie załapałeś - Prosta sprawa. Jeśli twoi "znajomi" paliliby sobie jakiekolwiek gówniane zioło, i do tego wypili na ten przykład dwa piwa, to za dziesięć minut zaliczyliby zgon. Obudziliby się następnego dnia w rowie.

Ale twoi "znajomi" walili Litr wódki przecież, no tak.



Ponawiam prośbę - Spasuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Widzę że aluzji z poprzednich postów nie załapałeś - Prosta sprawa. Jeśli twoi "znajomi" paliliby sobie jakiekolwiek gówniane zioło, i do tego wypili na ten przykład dwa piwa, to za dziesięć minut zaliczyliby zgon. Obudziliby się następnego dnia w rowie.

Ciekawe czemu czułem zapach baki, czemu widziałem jak palili, czemu widziałem jak później pili? To chyba Ty nie masz jednak pojęcia i opierasz się na wiedzy podręcznikowej.
Shaunri napisał/a:
Nie wiem, Ty mi wmawiasz że twój Ojciec wypija półtora Litra czyściocha i zamawia taksówkę idąc jakby nigdy nic.

Pisałem 1,5L na dwóch..a nie cały litr.

[ Dodano: Nie 07 Sty, 2007 17:29 ]
I na przyszłość radzę Ci, czytaj uważniej moje posty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ty na przyszłość zdecyduj się na jedną wersję, a nie zmieniasz co chwilę zdanie.
Wiedza podręcznikowa mówisz? W jakim podręczniku pisza że po wypiciu X piw X litrów wódki i wypaleniu X skrętów zalicza się zgona?
To nie wiedza podręcznikowa a bardziej praktyczna. ;]
A ty nie masz tutaj zielonego pojęcia i dlatego piszesz takie farmazony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli sobie to ubzdurałem we łbie? Rozumiem...nie ciągnijmy ten temat, bo ja wam nie wytłumaczę, a wy mi nie uwierzycie ;| Paliliście kiedyś i zapijaliście czymś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wyobraź sobie, że tak.
rezultatem tego był zgon totalny, złamanie ręki, obserwacja w szpitalu i badanie moczu.
ale szczerze mówiac - nie ma człowieka na świecie który bez problemu pije i pali.
Najłatwiej powiedziec 'tralalal, co ja to sobie ubzdurałem, wy jestescie zli bo mi nie wierzycie', ale jak mamy wierzyć w takie perfidne bajki, co?
masz nas wszystkich za idiotów, taaa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja nie wiem co oni musieli palić, ewidentnie była to marihuana, później widać było po nich , że palili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiedza podręcznikowa


Umarłem : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Nie 07 Sty, 2007 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyż nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 08 Sty, 2007 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, serio umarłem ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Pon 08 Sty, 2007 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co może praktyka? Bo jakoś mi się nie chcę wierzyć (pamiętałem twe słowa o rzekomym wypiciu, zapaleniu i leżeniu w rowie), ale jakoś nikt nie leżał, wszyscy tańczyliśmy, gadaliśmy, piliśmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |