| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Mama i ciuchy
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:25   Mama i ciuchy

Wkurza mnie, że moja mama za bardzo wtrąca się w moje życie, zwłaszcza w to, jak się ubieram. Powiedzmy, taka sytuacja: przynosi jakieś okropne, czerwone spodnie, obcisłe, podkreślające mój tłusty tyłek. Przymierzam, wyglądam kijowo. Mówię "Nie podobają mi się. Nie chcę ich". A ona na to "Ale i tak będziesz je nosić" Evil or Very Mad Co to ma w ogóle być?! Jak jej uświadomić, że nie chcę, aby kupowała mi ciuchy beze mnie?!
Przejdź na dół
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie daj sobie wchodzic na glowe, dziewczyno.
uswiadom mamie, ze nie msz 5 lat i ze potrafisz sama dobierac sobie stroje, wg wlasnego uznania. jesli jej tego nie powiesz, nie da ci spokoju. Razz jesli bedzie trzeba to troche pokrzycz. a jesli i to nic nie da, to wrzuc ciuchy od niej na same dno szafy i ubieraj sie w to, co ci pasuje. ona chyba na sile ubierac ci ich nie bedzie?

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:30   

Crimson Lady napisał/a:
ona chyba na sile ubierac ci ich nie bedzie?

Niestety, jest do tego zdolna Crying or Very sad
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm....Moze spróbój jej uświadomić, że te ciuchy na Ciebie nie pasują i są nie w twoim stylu...Twoja mama zapewne myśli, że jesteś jeszcze małą dziewczynką i to ona powinna decydować w czym masz się ubierać...Moja mama też kupuje mi ciuchy dla mnie, ale akurat mamy podobne gusty i zawsze mi sie te ciuchy podobają ^^

Może ustalcie wspólnie jakiś w miarę wolny dzień, np. sobotę i umówcie się, że wtedy pójdziecie razem do sklepu i wybierzecie jakieś odpowiednie ubranie dla obu stron Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to juz gorzej.
porozmawiaj z nia, dlaczego ona uwaza, ze te ciuchy, kotre ci kupuja sa wg niej odpowiednie dla ciebie. Powiedz jej takze, ze ty mozesz miec inny gust, inne upodobania, ze np takich rzeczy nikt u ciebie nie nosi i ze chlopacy nabijaja sie z ciebie (cos tam powymyslaj Razz). Ze jak juz twoja mama chcialaby ci cos kupic, to lepiej zeby ci dala te pieniodze i sama wyslala do tego sklepu, zebys sobie "to cos" mogla najpierw objerzec i zadecydowac, czy ci naprawde to sie spodoba.
no i mozesz powiedziec jej, ze czujesz sie skrepowana w nieodpowiednich ciuchach i zapytaj sie jej, dlaczego tak bardzo jej na tym zalezy, zebys chodzila tylko w tym, co ci mama kupuje.

musisz poprostu dobrze4 zabdac teren i dowiedziec sie, jaka jest glowna przyczyna upartosci swojej mamy, a dopiero pozniej bedziesz mogla jakos kontratakowac ją Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:51   

Tylko że jest jeszcze jeden problem - jak mi się coś spodoba, a jej nie, to nie pozwala mi tego kupić. W życiu nie wysłałaby mnie samej do sklepu Sad Mamy kompletnie inne gusty...
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm, a nie mozesz po prostu wziasc kieszokowe i pojsc sama do sklepu, bez jej wiedzy???
ja mojej mami pokazuje ciuchy juz po kupieniu Smile

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!


Ostatnio zmieniony przez Elun dnia Nie 08 Maj, 2005 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nena, a co twoj tato na ten temat sądzi ? moze jego da się jakoś przekonac, ze mama nie ma racji ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 12:03   

O, nie, on trzyma stronę mamy... Eh, chyba będę kupować sama za swoją kasę... Tak, tak, chyba tak powinnam zrobić...
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 12:12   

Żeby mama dała Ci spokój zakłdaj te spodnie w domu,lub specjalnie zrób na nich dziurę,plamę itp, wtedy nie bedziesz musiała w nich chodzić Mr. Green No bo jak to wygląda Smile Spróbuj mamie wytłumaczyć,że wolisz sama kupować sobie rzeczy, i zamiast tego,że ona ci je kupuje, powiedz jej żeby dawała ci kasę,którą chciała wydać na kolejny brzydki ciuch, w którym i tak nie chcesz chodzić. Życzę powodzenia.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 12:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie daj sie.. idz do sklepu, kup sobie cos co ci sie podoba i tak sie ubieraj a jak ona bedzie ci kazala cos ubrac to rzuc to gdzies i powiedz ze nie bedziesz nosic.. w ostatecznosci mozesz te spodnie podrzec Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 12:18   

nasty_girl napisał/a:
nie daj sie.. idz do sklepu, kup sobie cos co ci sie podoba i tak sie ubieraj a jak ona bedzie ci kazala cos ubrac to rzuc to gdzies i powiedz ze nie bedziesz nosic.. w ostatecznosci mozesz te spodnie podrzec Razz

Albo podpalić Very Happy Wtedy to ich już napewno nie założysz, bo i dziura, i ślad nie do sprania(przekonałam się na mojej koszuli Very Happy)
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 12:22   

to chodz w nich po domu :] ja tak zawsze robie :p
albo powiedz: ale mamo,to nie jest modne [xDDDDD niektore sie na to łapią ;]] !
alboo..ee..'co ja nie mam swojego zdania na temat mojego ubioru o.O'?
A moze: mamo,nie uwazasz ze te spodnie sa wyzywające i podkreslaja moja du^pe?nie pasuja mi ;d
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 12:35   

powiedz że nie jesteś jej klonem
ja zawsze mówie że jestem nastolatką wszystkiego chce próbować uczyć sie na błędach i wyglądać jak burak w końcu ja w tym chodze a nie ona i jak jej sie niepodoba będe chodzila bez niej
działa:]
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 13:37   

Powiedz mamie, ze to Ty będziesz w tym chodzic i kazdy ma inny gust, amama niemoze zmusic Cię do czegos, pogadaj z nia poprostu. Napewno kiedy Twoja mama była młoda nie nosiła tego co jej się nie podobało.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |