| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Mama i ciuchy
Autor Wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

albo po prostu jej powiedz, zeby sie wypchala i zeby sama w tym chodzila Wink

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 13:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie to zawsze tak bylo ze tata sie wydzieral, ze wogole nie przypominam kobiety, ze chodze w glanach albo adidasach, w bojowkach a powinnam nosic obcasy i mini (haha)..wiec boje toczylam z nim zazarte - doszlismy do kompromisu, ze jak wychodzimy razem to ubieram sie jak 'kobieta' a jak ide sama to wygladam jak chce i jak sie ktos zapyta czy to twoj corka chodzi w takich szmatach to on moze mowic ze nie, ze to jej zle alter ego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez tak u mnie jest. Pare lat temu, to nawet jak sie chciałam rano ubrac do szkoly to wszystkie ubrania mialam ladnie przygotowane przez mame i musiałam to ubrac. Żadnych sprzeciwów, zupełnie nic nie mogłam powiedziec na ten temat. Nawet ojciec mowil ze bede nosic to co mama mi kaze ;] ale to inna sprawa. Ale juz od dawna tak nie jest.

Hmm, ja mowiłam ze nie chce ubierac tego i tamtego.. bo inne dziewczyny w moim wieku sie tak nie ubierają i to nie jest modne, a ja chce miec prawo wyboru i to ja decyduje w czym chodze.
Wiec teraz jest ok, ale nie moga zrozumiec tego ze nosze np. bluzke z czachami ;] (Metallica roxx), nie pozwalają mi tak wyjsc na ulice bo wstyd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 10:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak u mnie matka coś sie czepia, ze kupilam cos jej zdaniem niestosownego to mowie że będe nosic to co mi sie podoba a jej nic do tego =] a ona na to "z toba same problemy..." lol a ja jej mowie "ja sie na ten śwat nie pchalam!" i milknie matka od razu..
pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz dla mamy, ze wolisz z nia pojechać coiśkupić, a nie zeby ona wydawała na darmo kase a ty potem nie będziesz w tym chodzisz. Powiedz, ze mozę coś sie spodoba tobie i jej.

_________________
"Never let the fear of striking out keep from playing the game"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skąd ja to znam... Neutral Na szczęscie nie mam takiej powalonej sytuacji jak Ty...Owszem,mama przynosi mi jakies ciuchy ale jakby co to mówię,że mi sie nie podobają i sie nie czepia, ewentualnie chowam do szafy i nie noszę(może w Twoim przypadku zadziała?). Jednak wiele ciuchów (z czarnymi za długimi swetrami na czele Razz ) nie pozwala mi nosić. A jak widzi koszulkę z Nirvaną,to jest zniesmaczona, ale sie nie pluje Razz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hera Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 6
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 14:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po pierwsze: nie krzycz na nią, nie wściekaj się, nie drzyj się, że te ciuchy są kijowe...
po drugie: powiedz jej, na spokojnie, że chciałabyś razem z nią kupować ciuchy, bo niektóre ci się nie podobają i nie chcesz ich nosić.
Więc, jak następnym razem będzie szła do sklepu, niech ciebie zabierze i razem znajdziecie coś, co się i tobie i jej podoba, bo to ty później to nosisz i chciałabyś wiedzieć, co kupuje i czy nie marnuje pieniędzy na coś, co i tak się tobie nie będzie podobać. Wink po prostu pogadaj z nią szczerze i bez kłótni!

_________________
OpIs gDzIeŚ WciĘło... biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie zakupy z mama jedynie dlatego ze jak ide z nia to nie ma zadnych ograniczen co do pieniedzy, a jak jade z kolezankami albo z chlopakiem np do wrocka to niestety dostaje iles pieniedzy i jak sie skoncza to koniec zakupow..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie nie jest jeszcze tak źle bo czasami cos mi sie spodoba co mi kupiła Confused nie daj sie jeśli teraz sobie na takie co.ś pozwolisz to później sie nie uwolnisz!!!
powodzienia!! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
KaCha:) Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Cze 2005
Posty: 26
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze kup jakas gazete dla nastolatek i pokaz jej jak ubieraja sie dziewczyny w Twoim wieku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3245816
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KaCha:) napisał/a:
Moze kup jakas gazete dla nastolatek i pokaz jej jak ubieraja sie dziewczyny w Twoim wieku...


Taak, taak! Pokaż jej "13" albo "Bravo Girl"!!!

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A w takich gazetach nastolatki wyglądają czasem jak nastoletnie ku*wy. /oczywiście zwracam się do KaChy/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 20:15   

Ale ja nie chcę się ubierać tak jak w tych gazetach...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o właśnie
i jak z mamą?
i z problemem z ubiorem?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 21:20   

Cóż, nie najlepiej... Nie, szczerze mówiąc to nic nie pomaga. Jak ubiorę coś innego, to zaraz jest O nie Kasia, wracasz do pokoju i zakładasz to co ja ci kazałam... Eh... Mówi, że potem jest wstyd na mieście i ludzie pytają czy to twoja córka ubiera się w szmaty... Chciałam skorzystać z waszych rad i powiedzieć "Możesz powiedzieć im, że to mój zły sobowtór", ale speniałam...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |