| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Aparaty i ich marki.

Ulubiona marka aparatu...
Nikon
14%
 14%  [ 5 ]
Canon
25%
 25%  [ 9 ]
Olympus
2%
 2%  [ 1 ]
Creative
0%
 0%  [ 0 ]
HP
11%
 11%  [ 4 ]
Kodak
5%
 5%  [ 2 ]
Sony
11%
 11%  [ 4 ]
Zenit
2%
 2%  [ 1 ]
Jakaś inna...
14%
 14%  [ 5 ]
Niemam ulubionej :]
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 11:32   Aparaty i ich marki. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Którą markę lubicie najbardziej? Na jakiej mozna polegać?

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 11:52   

Ja lubię HP, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a parametry ma całkiem całkiem. A o Canonach już różne rzeczy słyszałem.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 12:06   

Jaką markę lubicie najbardziej ?
Hmmm sama nie wiem, mam Olympusa C-450 i jest całkiem niezły
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam Sony DSC-V3 i hmm... powiem tak: trudny w obsłudze nie jest, ale ma za duzo bajerów, jak na początek jest dla mnie za 'dziwaczny'. Jest w nim duzo opcji, ktorych nie umiem obslugiwac (tata obiecal ze mnie nauczy w najblizszym czasie Razz). Najprosciej sie robi (i wtedy wychodza najladniejsze zdjecia) bez zadnych ustawien, tylko automatycznie Wink. A to moj pierwszy aparat cyfrowy, wiec porownac go do innych nie umiem. Wiem, ze moj dziedek mial Canona i zmienił do na Sony. Ale ktora marka lepsza jak juz mowilam stwierdzic nie potrafie ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 17:27   

zenit! powiedziało staromodne dziecko
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 09 Maj, 2005 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja Canon i zenit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
Ja lubię HP, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a parametry ma całkiem całkiem. A o Canonach już różne rzeczy słyszałem.

Przychylam się do opinii kolegi. HP także i mnie nigdy nie zawiodło, poza tym (a raczej przede wszystkim) robi świetne zdjęcia. Jedyna wada to taka, że są bardzo prądożerne i trzeba się od razu zaopatrzyć w komplet akumulatorków o dużej pojemności, np. 2200 mAh. Ale jak już się je ma, to nie ma problemu.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 14:48   

nikon,nikon i jeszcze raz nikon!
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Wto 10 Maj, 2005 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HP rządzi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze najbardziej mozna polegac na HP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie mam niestety cyfrowki, ale drukarke mam hp i jak bym miala sobie kupowac to hp od razu odpadaja..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 19:30   

nasty_girl napisał/a:
nie mam niestety cyfrowki, ale drukarke mam hp i jak bym miala sobie kupowac to hp od razu odpadaja..


Czemu, ja uważam, iż akurat aparaty mają bardzo dobre, co do drukarek nie mam najlepszego zdania, ale co do aparatów tak.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 19:35   

scv napisał/a:
nasty_girl napisał/a:
nie mam niestety cyfrowki, ale drukarke mam hp i jak bym miala sobie kupowac to hp od razu odpadaja..


Czemu, ja uważam, iż akurat aparaty mają bardzo dobre, co do drukarek nie mam najlepszego zdania, ale co do aparatów tak.
Mam drukarkę HP i nie jest tak źle Razz A na aparatach tej firmy ja się nie znajut Razz
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w końcu oddałam głos na canona, bo mam jego aparat i jak narazie sprawuje się świetnie biggrin

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no a ja czesto mam problemy z drukarka.. ostatnio.. na nastepny dzien potrzebuje referat.. drukarka drukuje mi jakies smieszne wzorki.. wysylam przyjaciolce zeby wydrukowala.. "sory ale cos mi drukarka swiruje i tylko 1 strone wydrukowala".. mamy ten sam model drukarki.. wysylam do kolezanki nastepnej, mowie o co chodzi ona mowi ze tez jej sie tak czesto robi (i znow mamy ta sama drukarke..) ale akurat jej sie udalo..

kiedys siedze u kolezanki ktora tez ma ta sama drukarke.. cos miala mi zapisac.. bierze jakas kartke, na niej tez takie wzorki smieszne ktore tez drukowala moja drukarka.. pytam o co chodzi z tym.. no bo mi sie cos drukarka czesto psuje i drukuje cos takiego..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |