| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Aparaty i ich marki.

Ulubiona marka aparatu...
Nikon
14%
 14%  [ 5 ]
Canon
25%
 25%  [ 9 ]
Olympus
2%
 2%  [ 1 ]
Creative
0%
 0%  [ 0 ]
HP
11%
 11%  [ 4 ]
Kodak
5%
 5%  [ 2 ]
Sony
11%
 11%  [ 4 ]
Zenit
2%
 2%  [ 1 ]
Jakaś inna...
14%
 14%  [ 5 ]
Niemam ulubionej :]
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 21:30   

nasty_girl napisał/a:
no a ja czesto mam problemy z drukarka.. ostatnio.. na nastepny dzien potrzebuje referat.. drukarka drukuje mi jakies smieszne wzorki.. wysylam przyjaciolce zeby wydrukowala.. "sory ale cos mi drukarka swiruje i tylko 1 strone wydrukowala".. mamy ten sam model drukarki.. wysylam do kolezanki nastepnej, mowie o co chodzi ona mowi ze tez jej sie tak czesto robi (i znow mamy ta sama drukarke..) ale akurat jej sie udalo..

kiedys siedze u kolezanki ktora tez ma ta sama drukarke.. cos miala mi zapisac.. bierze jakas kartke, na niej tez takie wzorki smieszne ktore tez drukowala moja drukarka.. pytam o co chodzi z tym.. no bo mi sie cos drukarka czesto psuje i drukuje cos takiego..


Nie widziałem tych "wzorków" na żywo, ale jedynie mogę podejrzewać, że to wina zapchanych głowic, albo jakaś wada fabryczna, ale raczej stawiam na to, że to owe głowice, w swoim Lexie też miałem takie problemy do momentu aż sie popsuł, teraz mam laserową i nie mam problemów, a jeśli wolno spytać to jaki to model tego HPka?
Przejdź na dół
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 23:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam minolte , ale planuje kupic lustrzanke z HP

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 23:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze to raczej jakas wada w tym modelu bo WSZYSCY moi znajomi (a jest ich wlasnie duzo.. wiekszosc ma wlasnie ten model.. hyhy) co maja ta drukarke maja chociaz czasem tak.. no i raz tak jest raz nie, a wydaje mi ie ze jak by bylo cos z glowica to by zawsze tak sie robilo .. a wzorki.. widziales moze w wordzie usmieszki, jakies znaki zapytania, romby i tego typu malutkie rysuneczki.. zamiast tego co ma wydrukowac 1 linijka smieci takich drukuje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 21:09   

No to rzeczywiście chyba jest coś nie tak z elektroniką drukarki, bo przy glowicy, to by nie bylo pełnego tekstu wydrukowanego.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 22:51   

Moj tata ma Kodaka, jeden brat ma HP, drugi Canonam, szwagier teaz chyba HP a wapniak 1 (matka) Lustrzanke... Jak dorobie sie swojego, to moze na cos zaglosuje Wink
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja osattnio odkopałam starego Zenita (zenit-e) Smile narazie proboje go opanowac powolutki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Sro 01 Cze, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kodak easy share mam go osobiście i polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Nie 17 Lip, 2005 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odświeżymy..


canon canon canon canon. niezawodna marka. mialem kontakt z kilkoma rodzinami canonow. kazdy aparat z roznych rodzin, rewelacja. powershot pro /bardzo droga lustrzanka, niezawodna./ canon eos 300 i eos 300d. rowniez rewelacja. uzywam powershota a95, za takie pieniadze /1300/ sprzet WYMIATAJĄCY.

owszem hp i reszte tez robi dobry sprzet. ale hp niech robi noteeboki i drukark, a rynek aparatow cyfrowych zostawi w spokoju. Smile no to tyle zmojej strony Razz

// w kilku slowach. zwolennik marki canon/

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra, a ja mam Aiptek'a ;] ale ulubionej marki nie mam

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 16:46   

Ja mam canona. Mi się ta marka podoba biggrin
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu dostałam Canon EOS-1D, jak na razie nie narzekam. Dla mnie bomba ^.^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałem HP 407 podajże i powiem jedno słowo "GÓWNO". W tej chwili szykuje się kasa na Canona albo Sony! Polecam albo tą albo tą firmę są sprawdzone przez wielu profesjonalnych fotografów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 21:46   

HP to jest b. dobra marka, chyba, że jest się frajerem, któremu sprzedawca jest w stanie wcisnąć aparat bez zoom'u iptycznego.
Canony mają zdnolności do puscia się, znam aparat, który się po 3 tygodniach zepsuł dosyć solidnie.
A Sony czy z aparatami analogowymi, czy ze sprzętem cyfrowym, miało dawniej takie związki, jak tusz z tonerem.
Skoro Ci ten HPek tak nie pasuje, to już lepiej zainwestować z solidną Minoltę, Olympusa lub Nikona, te marki mają doświadczenia z tradycyjnych aparatów.

P.S. poprawną pisownią jest BODAJŻE, a nie wiedzieć tego na tyle przed maturą, to już jest coś nie tak, proponuję się wziąść do nauki.


Ostatnio zmieniony przez DJ-ScorpioN dnia Nie 14 Sie, 2005 23:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 22:21   

nie znam sie. mam sony, cybershot (5.1), i robi zdjecia wiec jest fajny Laughing
Powrót do góry
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nom Nikon też dobry... ja HP'ka miałem o z takimi opcjami że tak powiem
Rozdzielczość plików w pikselach: całkowita: 4,23 megapiksela; efektywna: 4,11 megapiksel
Zoom całkowity 18x (3x optyczny/6x cyfrowy)
Wyświetlacz LCD Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,6 cm (1,8 cala); 557 x 234 = 130 338 punktów
Ustawianie czułości Automatyczna (ustawienie domyślne), ISO 100, 200, 400
SPamięć Wewnętrzna pamięć 16 MB. Gniazdo na karty pamięci Secure Digital (SD) i MultiMediaCard (MMC)
Wymiary 36,6 x 109,3 x 52,8 mm
i się zepsuł Razz hehehe ale kij tam z nim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |