| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Aparaty i ich marki.

Ulubiona marka aparatu...
Nikon
14%
 14%  [ 5 ]
Canon
25%
 25%  [ 9 ]
Olympus
2%
 2%  [ 1 ]
Creative
0%
 0%  [ 0 ]
HP
11%
 11%  [ 4 ]
Kodak
5%
 5%  [ 2 ]
Sony
11%
 11%  [ 4 ]
Zenit
2%
 2%  [ 1 ]
Jakaś inna...
14%
 14%  [ 5 ]
Niemam ulubionej :]
11%
 11%  [ 4 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 07:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem chyba każdy chce żeby jego zdjęcie wyglądało lepiej, żeby aparat łapał dobrą ostrość, albo np. żeby zdjęcia nie były poruszone, nie było efektów czerwonych oczu wbrew pozorom wybór aparatu ma spore znaczenie

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale nie każdy zna sie na aparatach i ich markach wiec kupuje wtedy aparat w takiej cenie jaka mu odpowiada (chociaż to nie zawsze znaczy że im wyższa cenna to lepsza jakość)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 23 Lis, 2005 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no nie każdy się zna ale od czego jest sprzedawca:) i napewno doradzi jak masz np. 500zł i czy wybrać olympus czy Nikon to napewno poradzi Nikona:)

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wciśnie droższy w każdym razie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie koniecznie mówie, przecież, że mówisz mu jaką sumą dyponujesz to zaoferuje Ci lepszy i poopowiada co nie co:P polecam Media Markt miła obsługa:) zresztą chyba wiadomo Hp, Olympus, Creative nie są firmami specjalizującymi się w aparatach

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Lis, 2005 18:04   

Sebo napisał/a:
nie koniecznie mówie, przecież, że mówisz mu jaką sumą dyponujesz to zaoferuje Ci lepszy i poopowiada co nie co:P polecam Media Markt miła obsługa:) zresztą chyba wiadomo Hp, Olympus, Creative nie są firmami specjalizującymi się w aparatach



Co do Media Markta, mam inne zdanie o obsłudze, poza tym, przesadzają z cenami, znam sklepy o wiele tańsze. Co do obsługi, to wolę tę w Vobisie, przynajmniej łatwo ją znaleźć i się dowiedzieć wszystkiego.

A co do Olumpusa i HP jako marek, ogólnie mają jedne z lepszech aparatów, na pewno lepsze niż te niektóre na allegro, co do HP szczególnie, określiłbym je jako tanie aparaty dość dobrej jakości.
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Nie 27 Lis, 2005 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv no nie wiem ja za swojego Nikona dałem 700zł, a w sklepach u mnie w mieście były takie sama za 900:| lub 800zł co do obsługi w Media Markt może zależy od miasta;) tego to nie wiem bo byłem tylko we Wrocku

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lis, 2005 21:35   

Sebo napisał/a:
scv no nie wiem ja za swojego Nikona dałem 700zł, a w sklepach u mnie w mieście były takie sama za 900:| lub 800zł co do obsługi w Media Markt może zależy od miasta;) tego to nie wiem bo byłem tylko we Wrocku



O zwykłych sklepach, to ja ani nie mówię, jakoś nie lubię czekać na jedną informację 15 minut i płacić za coś, co jest warte 400zł, 700zł.
A co do MM jak są promocje, to nie przeczę da się coś taniej kupić, ale poza promocją w 90% przypadków jest drożej. Ja się przezwyczaiłem pod kątem niektórych sprzętów do Vobisa, na ceny nie mogę narzekać, obsługa świetna i ogólnie się wszystko fajnie załatwia.
A obsługa, ja się mogę wypowiadać jedynie nt. Katowic, jakoś mi nie odpowiada obsługa, która a)nie wie niczego b)nie wie gdzie co jest c)ucieka przed klientem na dziale fotograficznym.
Powrót do góry
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Pon 28 Lis, 2005 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe no ja się z takim czymś żeby uciekał przed klientem to się nie spotkałem, na sprzęcie też się znali
co do Vobisu to chyba jest najdroższy sklep ze sprzętem komputerowy Laughing
no i pokaż mi jakąś ofertę gdzie Nikon 4600 kosztuje 400zł Shocked bo ja najtańszy widziałem w sklepie internetowym 649zł

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pon 28 Lis, 2005 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zagłosowałam na Sony bo mam Dsc-S80 czy jakoś tak i jestem bardzo zadowolona. Dużo opcji, łatwa obsługa, możliwość nagrywania filmików itp. co mi bardzo odpowiada.Moja siora ma chyba Minolte i z tego co wiem to też jest niezły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lis, 2005 17:40   

Sebo napisał/a:
hehe no ja się z takim czymś żeby uciekał przed klientem to się nie spotkałem, na sprzęcie też się znali
co do Vobisu to chyba jest najdroższy sklep ze sprzętem komputerowy Laughing
no i pokaż mi jakąś ofertę gdzie Nikon 4600 kosztuje 400zł Shocked bo ja najtańszy widziałem w sklepie internetowym 649zł



Z tą kwotą, to nie mówiłem o Twoim aparacie. A co do cen w Vobisie, owszem, część sprzętu mają droższą, ale jak się trafi promocja, to są bezkonkurencyjni. Chociaż i tak niejednokrotnie spotkałem się z tym, że są sklepy jeszcze droższe.
A co do sklepów, mam jeszcze jeden, ale nie będę robił reklamy[tam to już na pewno jest tanio i fachowa obsługa, niestyty mają niewiele oddziałów]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |