| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
trudna decyzja
Autor Wiadomość
malutka88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 22
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 14:36   trudna decyzja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pewien problem jestem juz z chlopakiem prawie rok i on bardzo chce zebysmy juz to zrobili to bylby moj pierwszy raz i nie wiem jaka podjac decyzje tu nie chodzi o ciaze tylko o to ze wolalabym aby to byl tez jego pierwszy raz ale niestety nie jest zrobil to juz z dziewczyna i nadodatek oklamuje mnie jak to naprawde wygladalo bo twierdzi ze tego nie mozna nazwac sexem a ona ma inne zdanie przez ta sytuacje bardzo mnie odpycha chcialbym to z nim zrobic ale od razu przypomin mi sie ta dziewczyna poza tym zrobil to z nia pod wplywem alkoholu co zrobic???????
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 14:38   

Ja bym się na Twoim miejscu jeszcze troche wstrzymała. W końcu to wszystko zależy od Ciebie czy tego chcesz czy nie.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestes z rocznika 1988? Ty malutka dziewczynka juz nie jestes, sama musisz podjac decyzje. My mozemy Ci tyko potadzic.
Więc ja odradzam. Masz 17 lat (tak?)... czy nie uwazasz ze na ewentualne macierzynstwo nie za wczesniej? Taka ewentualnosc trzeba niestety brac pod uwage.
Ale jesli sama nie jestes zdecydowana to moze lepiej sobie odpuscic? Jesl nie wiesz czy chcesz to z nim zrobic, to mu powiedz. Powiedz ze nie jestes jeszcze po prostu gotowa. Jeśli na prawde Cie kocha, to naturalnie zrozumie.
A tym, ze nie jest juz prawiczkiem nie przejmuj sie.
To ze uprawial seks z dziewczyna pod wplywem alkoholu swiadczy tylko o nim. Ty sie nie zgadzaj na cos takiego... bron Boze. Jesli juz bys bardzi chciala (przypomilan, ze odradzam) to nie pod wplywem alkoholu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co wy macie z tym maciezynstwem? przeciez to nie jest tak ze kazdy stosunek= wpadka...do jasnej cholery jest cos takiego jak antykoncepcja...owszem sa wpadki ale to kazdy ma czekac z podjeciem wspolzycia az bedzie gotowy na dziecko czyli w polskiej rzeczywistosci mozna czekac na to do 40...trzeba troche myslec....pozwole sobie zauwazyc, ze na tym forum jest kilka osob, ktore wspolzyja a nikt nie ma dziecka...litosci...ja rozumiem, ze stach itp ale kurcze nie demonizujmy tego

co zas konkretnego problemu - znasz takie powiedzenie 'co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr'? byl z inna panna kiedys - teraz nie jest- jest z toba i to chyba jest najwazniejsze...a ze zrobil to po alkoholu? trudno, wazne, zeby z toba tak nie bylo...i po co sie go pytasz jak bylo? do czego ci ta wiedza? on ci nie musi o tym mowic bo to jest jego sparwa jak bylo..ciebie powinno tylko interesowac czy sie zabezpieczyl....ciebie tyczy to co jest teraz....
wiesz odnsze poprostu wrazenie (moze mylne), ze nie bardzo masz ochote - w sumie napisalas , ze 'on chce' a nie 'ja chce'...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jeszce dodam, ze zazwyczaj panienki w tych sprawach niekoniecznie sa szczere, wiec tez nie widze sensu wypytywac sie tamtej panny ?
po zatym zastanow sie jesli nie fasz temu chlopakowi (a zakladam, ze z zaufaniem krucho, skoro wierzysz owej dziewczynie a ie swojemu facetowi) to nie wiem czy takhop siup powinnas wskakiwac do lozka.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:39   

Iśka napisał/a:
Masz 17 lat (tak?)... czy nie uwazasz ze na ewentualne macierzynstwo nie za wczesniej? Taka ewentualnosc trzeba niestety brac pod uwage.

Zawsze jak czytam takie hasła, to mi się śmiać chce...
Uprawianie seksu w tym wieku bez zabezpieczenia uważam za głupotę, idiotyzm, nieinteligencję, zło i nie wiem co jeszcze.

A żeby nie było, że robię offtopa:
Odradzam. Po przeczytaniu posta Malutkiej chłopak jak dla mnie nieodparcie sprawia wrażenie pewnego stereotypu, którego lepiej byłoby w takim wypadku nie słuchać. (Chociaż, rok bycia razem swoje też robi... ale jednak wrażenie pozostaje.)
Poza tym, jeśli zawsze chciałaś przeżyć swój pierwszy raz z prawiczkiem, to jest to kolejny powód na nie zgadzanie się. To co powiem może trochę zaboleć, ale jednak jest prawdą - trudno jest, żeby związek tak młodych osób przetrwał wiecznie. Nie lepiej byłoby więc poczekać na następnego chłopaka, który być może spełniałby Twój warunek?

Tak więc osobiście odradzam. Jednak powyższe, to są tylko moje poglądy na sprawę, którymi kierować się absolutnie nie musisz. Sama wiesz najlepiej, co przemawia "za" a co "przeciw", i ostateczna decyzja zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Coby nie było, życzę powodzenia :].


(Nu, czy to normalne żeby facet odpowiadał dziewczynie na tego typu pytanie? ;P)
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybacz, moze to tak zabrzmialo, ale nie do konca to mialam na mysli frigg Wink . Napisze inaczej: jest antykoncepcja, mozesz wpasc, a nie musisz. Wybieraj co wolisz.
Chodzilo mi glownie o to, ze ona sama nie wie czy chce czy nie. Wiec niech wybiera Wink
Ale moje zdanie jest takie, ze seks uprawia sie na wlasna odpowiedzialnosc, i gdyby nie mozliwosc stania sie rodzicem, wszyscy kochali by sie bez zadnych skrupolow juz owiele wczesniej niz jest to teraz. ale macierzynstwo przy stosunku trzeba niestety pod uwage brac, niezaleznie od tego jak dobra bylaby antykoncepcja Wink

Edit: a po przeczytaniu pw od Ciebie Malutka uwazam ze jedno z nich cos kreci. Są dwie strony medalu. A czy ta dziewczyna ma jakis powod zeby sie 'mscic'? Odpowiedz sobie na dwa pytania: 1) komu ufasz bardziej? 2) czy chcesz przezyc z nim swoj pierwszy raz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

m.in. po to wymyslili antykoncepcje, zebys przy kazdym stosunku nie myslala "o kurde, a moze tym razemwpadne ?", takie myslenie zabija cala przyjemnosc z sexu.
a [podejscie, ze zawsze tzreba brac pod uwage dziecko, kojarzy mi sie z podejsciem kosciola - sex owszem - ale tylko dla prokreacji, a z tym sie nie zgadzam. po to czlowiek zostal skonstruowany tak, ze kocha sie w calym cyklu plciowym, a nie tylko w dni plodne (w sensie ma na to ochote i czerpie z tego przyjemnosc), zeby te przyjemnosc czerpac.
owszem, zadna antykoncepcja nie daje 100% pewnosci, ale minimalizuje do granic te mozliwsoc, po zatym kobieta jest plodna na dobra sprawe chwile w ciagu miesiaca, wiec straszenie za klazdym razem maciezynstwem (nie tyczy sie tylko tego tematum, tylko w kilku juz sie powtarza i zaczyna mnei szlag trafiac, ze w kazdym temacie o sexie ktos wyskakuje z ciaza, za zaczynam miec ochote podpalac stosy) wskazuje na bardzo jednostronne i "ksiazkowo - katolickie" podejscie do ematu, nie majace wiele wspolnego z prawdziwym zyciem.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malutka88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 22
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie mi nie chodzi o ciaze mi chodzi o to co ja mam o tym myslec?? jak sie przemoc bo mnie to od niego odpycha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak cie odpycha to sie z nim nie idz do lozka....sparwa jest prosta...jak kogos kochasz to cie od niego nie odpycha...zaprzyjaznij sie z nim i tyle, a na 1 raz poczekaj na kogos kto ci bedzie na 100% odpowiadal - niestety jak cie ktos odpycha to sie raczej nie da tego przeskoczyc....

z 1 postu wynikalo, ze cie to martwi, zlosci a nie obrzydza.....a jesli obrzydza to tak jak napisalam wyzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 16:39   Re: trudna decyzja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

malutka88 napisał/a:
mam pewien problem jestem juz z chlopakiem prawie rok i on bardzo chce zebysmy juz to zrobili to bylby moj pierwszy raz i nie wiem jaka podjac decyzje tu nie chodzi o ciaze tylko o to ze wolalabym aby to byl tez jego pierwszy raz ale niestety nie jest zrobil to juz z dziewczyna i nadodatek oklamuje mnie jak to naprawde wygladalo bo twierdzi ze tego nie mozna nazwac sexem a ona ma inne zdanie przez ta sytuacje bardzo mnie odpycha chcialbym to z nim zrobic ale od razu przypomin mi sie ta dziewczyna poza tym zrobil to z nia pod wplywem alkoholu co zrobic???????


Decyzja nalezy do Ciebie ...

A jaesli Cie odpycha daj sobie spokoj ...

Skad wiesz ze on klamie ? moze ta dziewczyna oszukuje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powinnas sama podjac decyzje, przemyslec czy na pewno chcesz tego, czy jestes gotowa, czy z nim, i czy wiesz ze jemu naprawde zalezy itd.. a jezeli masz jakies watpliwosci to sie nie spiesz.. jesli kocha to bedzie czekal az bedziesz na to gotowa..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 11 Maj, 2005 22:30   

moim zdaniem skoro wiesz że ci nie pasi to go nie bierz
masz prawo do odmowy Neutral
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 14:11   

Hmmm.. kiedys usłyszałam stwierdzenie - skoro jest choć jedno NIE, poczekaj aż zniknie. On Cię odpycha, ze tak to określę, ale on chce. Skoro stawia jeszcze jakieś ultimatum pod tym względem to nie widze powodu byście to robili. Skoro dla Ciebie to nie będzie żadna przyjemność, będziesz spięta, nerwowa, a myślec będziesz o tamtej to nie ma sensu dla Ciebie...
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 13 Maj, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coś mi się wydaje, że wiązanie seksu z ciążą jest w tych czasach trochę stereotypowe =] bo jeśli jest seks, niekoniecznie musi być ciąża =P mamy teraz tak dużo możliwości antykoncepcji, że tym raczej nie powinnaś się raczej martwić.
zastanów się, czy to z nim chcesz stracić dziewictwo i czy jesteś gotowa. niestety, raczej nikt nie podejmie za Ciebie tej decyzji, możemy Ci tylko podsuwać wyjścia i wypisywać za i przeciw. sama musisz wybrać.
pozdro

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |