| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Maść czy rak ?
Autor Wiadomość
Arlen Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Wrz 2005
Posty: 1
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 08 Wrz, 2005 20:57   Maść czy rak ? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na wakacjach byłam u ginekolog, która kazała mi używać maści dopachwowej, która ma aplikator.Na widok aplikatora przeraziłam się i nie chce używać maści.Nie dam rady włożyć aplikatora,nawet nie wiem gdzie dokładnie mam go włożyć.Nie chce prosić mamy o pomoc, bo się wstydzę.Mama gadała z ginekolog, która powiedziała, że jeżli nie bede używać maści mogę mieć raka.Nie potrafię z mamą o tym rozmawiać, nie mam tez nikogo innego kogo mogłabym spytać się.Nie wiem co robić,boję się i jestem przerażona. Sad Poradźcie mi coś, bo nie wiem co robić.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6198861
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 08 Wrz, 2005 21:07   

Nacieraj pochwe smalcem,zaprawde powiadam Ci !!!11one1!!
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 08 Wrz, 2005 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cf - to skoro nacieranie pochwy ci pomaga to idz i nacieraj i moze natrzyj sobie jesze kilka innych smiesznych nazadow to lepiej ci sie bedzie myslec....mlodym chlopcom czasem pocieranie pomaga na humor, elokwencje, cere a zwlaszcza na myslenie...dodam jeszcze, ze moze pomoc w rozladowaniu agresji m.in takiej jaka prezentujesz co 2 poscie

a ty kolezanko raczej nie masz wyjscia, bo masz do wyboru albo zdrowie albo chorobe...niestety w sprawach typowo kobiecych 99% metod leczenia polega na aplikacji lekow do pochwy...nie jest to moze mile ale innego wyjscia nie ma - zwlaszcza jesli nastepstwa maja byc tak powazne jak rak...trzeba sie popristu przemoc...to naprawde nie boli....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |