| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Problem-Polq..
Autor Wiadomość
ewela Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 13:03   Problem-Polq.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siema mam wielki problem i proszę o pomoc.. gdy chc e wyjść na polko to moja mama mówi masz wrócić o 8,30 najpóżniej a mnie to denerwuje bo jak ja wracam do domu to sie dopiero zaczyna fajna zabawa..nikt nie idzie tylko ja musze...a ja nie jestem mała bo chodze do pierwszej klasy gim i mam prawie 14 lat..!! pytałam się jej czemu niemoge dłużej zostać a ona powiedziała że to i tak długo i że mnie jeszcze ktoś porwie lub coś mi zrobi...a ja jj tłumaczyłam że jestem pod blokiem i że mnie widzi jakby co...ale ona dalej swoje...jak z nią rozmawiam na ten temat to mówi że niechce znowu gadać o tym bo mi jush raz powiedziała na ten temat...próbowałam wiele razy ją przekonać ale nic..Sad prosze pomóżcie mi co mam zrobić..Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6333898
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 16:29   

a słyszałaś o Wojtkach 12? a wiesz co robią na takich polkach 14letnim dziewczynkom...nie słyszałaś tych wszystkich mrożących krew w zyłach historiach o tym co sie dzieje gdy odnajdują zaginione 14-olatki...
oj pewnie mama ci nie powiedziała byś spała spokojnie...lepiej tam nie chodz...w każdym razie póki masz 14 lat...jak 15 to już co inego...(wtedy jest gorzej) ale to juz inna bajka
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

14 lat to wcale nie jest tak dużo.
Twoja mama po prostu się o ciebie boi i zapewne ma powód.
Tak jak powiedział Tsej na takich dyskotekach bezpiecznie nie jest.
Zawsze kręcą się tam jacyś dilerzy czy zboczeńcy pragnący cię wymacać Razz .
A jak cię taki dorwie to już mamy przy tobie nie będzie...
Wyobraź sobie siebie w roli matki i poczuj jej uczucia...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bojace sie serce matki nie przekonasz, ze ci sie nic nie stanie. Po prostu troszczy sie o ciebie, i nie zmienisz tego. Moze umow sie z nia, ze zawsze bedziesz w domu, zanim sie calkiem sciemni? to da ci dodatkowa godzine imprezy Wink
mnie ostatnio tez jeden typ zaczepil na imprezie, a chociaz byl z akademika, chcial moj nr telefonu, zeby sie spotkac. Tylko pytanie, po co jakis w miare normalny facet mialby sie spotykac z "gowniara" z moze jakies 7 lat mlodsza???

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 19:11   

musiało byc ciemno...



...czerń postarza (podobno ) biggrin
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 20:10   

e... ja mam 15 lat i na miasto moge chodzić do 19 od święta 20.30
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 16 ... a wracam o 17 ... czasami o 19


Zdarza sie i pozniej ... ale raczej nie potrzebuje takdlugiego wluczenia sie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
musiało byc ciemno...



...czerń postarza (podobno ) biggrin

no wlasnie bylo ciemno, bo to bylo gdzies kolo 23 Wink
ale ja mu pozniej powiedzialam ile mam lat etc etc a on na to, ze to mu nie przeszadza i ze "no to co".

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 12 Maj, 2005 22:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA napisał/a:
bojace sie serce matki nie przekonasz, ze ci sie nic nie stanie. Po prostu troszczy sie o ciebie, i nie zmienisz tego. Moze umow sie z nia, ze zawsze bedziesz w domu, zanim sie calkiem sciemni? to da ci dodatkowa godzine imprezy Wink
mnie ostatnio tez jeden typ zaczepil na imprezie, a chociaz byl z akademika, chcial moj nr telefonu, zeby sie spotkac. Tylko pytanie, po co jakis w miare normalny facet mialby sie spotykac z "gowniara" z moze jakies 7 lat mlodsza???

zdaza sie Wink

nie no rozmawiaj z rodzicami
poprzedstawiaj im swoich znajomych
zawsze zabierajcie ze sobą kogoś starszego
nie dawaj im powodów do niepokoju
nie spóxniaj się
i takie tam

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 12:16   

20:30 to wcale nie jest tak strasznie wcześnie... Ja np. aktualnie mogę być do 20:00, ale potem będę mogła później, bo będzie coraz jaśniej. No, tak czy [cenzura], możesz jakoś rodzicom pokazać, że jesteś odpowiedzialna. Może wtedy pozwolą ci siedzieć dłużej. Poza tym, jak nie masz, spraw sobie komórkę. Jak mama się będzie martwiła, rach ciach, jeden telefon i już dupcia spokojna.
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 16:41   

Cytat:
Tylko pytanie, po co jakis w miare normalny facet mialby sie spotykac z "gowniara" z moze jakies 7 lat mlodsza???


"Przyjaciółka" mojego dziadka jest od niego 30-40 lat młodsza. Czuję się urażony.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 08:51   

właśnie...kolega ma prawo sobie wyprosić...dziadka poznałem i jest zupełnie normalną osoba...ba nawet w porządku, a że ma dziwuche tyle młodszą znaczy jedynie tyle że ma dobry gust biggrin
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 10:16   

Tylko oboje są pełnoletni, nie? (dziadek Otwieracza i jego "przyjaciółka). Jak się ma od 22 lat w dół, to czasem nawet 2 lata, to za dużo. Przynajmniej dla niektórych, bo w sumie taką różnicę wieku bardzo często mają pary. Ale ja np. bardzo rzadko spotykam, żeby miaeli różnicę wieku 3, 4... Zazwyczaj rok, albo dwa.
Powrót do góry
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak zatroskanego serca matczynego nic nie zaspokoi.
Musisz zdobyć jej zaufanie:
- zachowywać się grzecznie i odpowiedzialnie
- pomagać w pracach domowych itp.
Albo powiec jej że będziesz przez cały czas z kimś starszym np. bliską koleżanką
kuzynką, lub kimś tam odpowiedzialnym.
A jak nie to będziesz musiała czekać do osiemnastki.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 23:10   

Jej.. zrozum, to noralnie mama sie o ciebie martwi. JA tez nie omglam tego zropzumiec u moich rodzicow ale pomyslalam i przekonalam sie ze chca jak najlepiej dla mnie. Tak jest z Twoja mamą. Zobaczysz jak bedziesz miala swoje dzieci czy bedziesz im pozwalala sie dziec do tak pozna na podworku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |