| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Tampon
Autor Wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 18 Maj, 2005 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
To ja też spróbuje przy najbliższej okazji ;] hehe laniade no to świetnie że Ci wyszło od razu Smile


jak chcesz to ci się uda mnie to trochę bolało ale poźniej sposio, hej a was tez tak przy wyjmowaniu troche boli??
Neutral
aaa i od razu za czwartm razem spróbowałam włożyć normal trochę bolało nawet bardzo nie wiem może poczekać jesczze?? jakoś wszedł ale chyba nie za dobrze bo cos mnie tak szczypie;/ jak sie z ni m ruszam

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Sro 18 Maj, 2005 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tez nie udalo sie wlozyc "noramlego" Tampona mini.
Nawet zrobilam juz o tym temat ale chyba juz go nikt nie pamieta.( http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=7310)

Teraz uzywam aplikator,i jest mi naprawde lawiej.
Wkladasz aplikator tak gleboko do pochwy az poczujesz opur,rozliznisz sie i wciskasz rureczke.Tampon sam wsuwa sie na odpowiednie miejsce.
Mozna tez sprobowac zele ale niewiem czy to pomoze.Moze pomoze wsunac tampon ale nie pomoze na opor.
A jak nic sie na da to poprostu przejsc na podpaski
^^

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 19 Maj, 2005 15:28   

Christine fan napisał/a:
Co mam sobie darowac?Wkladanie tampona w nos?Czy chcesz zebym sie wykrwawil?

Swoje glupie komentarze. Moze ty jestes idealny i nie masz problemow, ale nie kazdy taki jest. :/

AloneMoon - skoro tak mówisz... to chyba sproboje (ale za miesiac Wink). I thx za yy instrukcje <lol>



Aha i co do blony dziewiczej - to ona nie przeszkadza, bo jej od jakiegos czasu nie ma Wink
Powrót do góry
Hera Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 6
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niektore dziewczyny/kobiety maja po prostu za maly otwor w blonie dziewiczej , zdarza sir to rzadko, ale jednak...
mozesz to oczywiscie zmienic, codziennie staraj sie DELIKATNIE wlozyc tampon, tylko ostroznie, tylko po to, aby rozciagnac blone dziewicza... az w koncu wlozysz Wink

_________________
OpIs gDzIeŚ WciĘło... biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 18:46   

Hera napisał/a:
niektore dziewczyny/kobiety maja po prostu za maly otwor w blonie dziewiczej , zdarza sir to rzadko, ale jednak...
mozesz to oczywiscie zmienic, codziennie staraj sie DELIKATNIE wlozyc tampon, tylko ostroznie, tylko po to, aby rozciagnac blone dziewicza... az w koncu wlozysz Wink

Pisalam juz, ze nie mam blony dziewiczej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |