| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Co mam robić?
Autor Wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:45   Co mam robić? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam problem Sad 1 czerwca (tj. dzień dziecka) cała nasz a klasa idzie na basen, a ja nie wiem co mam zrobić! akurat 1 czerwca wypada mi okres! co ja mam zrobić? nie piszcie że od tego są tampony , bo ja nie umiem ich używać Sad aha i jeszcze 7 czerwca jade na wycieczke do poznania do teartu i na basen do szamotuł. w szamotułach akurat przerzyje bo tam można partzec przez szybe jak pływają. troszke mam szczęście bo zawsze z jakąś dziewczyną (kobietką) z klasy mamy równocześnie. Co ja mam zrobić Question
pozrówka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Użyj tamponów albo nie idź na basen ;P Trudno, żebyś z podpaską na basen poszła :]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie idz
.Albo kup Tampony.
Ja tez nie umialam ich zakladac jak uzywalam je pierwszy raz,
ale jakos mi sie udalo!
Od czego jest kartka z instrukcja w kazdej paczce?
Jesli sie brzydzisz wkladac polowe palca do twojej pochwy to kup Tampony z aplikatorem.Wklada sie latwiej i higieniczniej.
Poprostu wkladasz aplikator do polowy,naciskasz na rureczke az tampon wyjdzie ,wyjmujesz aplikator i wuala!
Wogule go nie czujesz.
www.dorastam.pl <-wiecej o tamponach
Radze przed kapiela zalozyc nowy Tampon,i znow zmienic po.
To wylacznie twoja Decyzja.
Z podpaska raczej nie mozesz isc..

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie..albo sprobojesz z tamponami (kolezanka tez tak mowila ze nie, nie ona nie wlozy itd, a okres dostala na studniowke i od tej pory nosi tampony..) albo nie pojdziesz na basen.. no ale jescze mloda jestes, moze akurat ci okres wypadnie troszku pozniej i tak 2 czerwca dostaniesz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma rady. Masz to wyboru jak tu wyzej wymieniono tampon albo rezygnacje z basenu. Moze ci sie tesh spoznic ale nigdy nic nie wiadomo bo co np. zrobisz jak dostaniesz na basenie? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wycieczki nie przelozysz.. wiec jak mowily moje poprzedniczki, albo nie pojdzies zna basen, albo zalozysz tampon albo zaryzykujesz, ze moze akurat nie dostaniesz miesiaczki..

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko najgorsze jest ze na poczatku krwawienie jest obfite.. wiec w razie wpadki to bedzie zle.. no ale ja np zawsze dostaje jakos nad ranem wiec moze u cieibe jest jakos ze dostajesz np rano czy jak spisz..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 24 Maj, 2005 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

obfite? hmm, ja tam mam najobfitsza miesiaczke w drugim dniu okresu, no ale to kazda roznie moze miec.
ja zawsze mam takiego pecha, ze dostaje w piatek i mam zawsze caly weekend do kitu :/
no a do tematu, jesli nie chcesz, zeby nikt ci nie pisal tu o tamponach, to raczej nie bedziesz miala innego rozwiazania, niz nie isc na ta wycieczke.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecie co! pójde ale nie bede sie kąpać tylko opalać! do 7 czerwca chyba (mam nadzieje) mi sie skończy Wink przeważnie rano dostaje ciote, ale ja zawsze mam w plecaku podpaske Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 15:01   

niee :/
jak sie ma o to nie wolno sie opalac!!chodzi oczywiscie o okolice wiesz jakie Wink chyba ze je zakryjesz :>
Powrót do góry
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze może wypaśc w innym terminie...
Zawsze możesz spróbować z tymi tamponami...
Albo wydzie albo nie.... Nie ma nic do stracenia Wink

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozna sie opalac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katrina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Maj 2005
Posty: 46
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raczej nie mozna bo mozna dostac silnego krwawienia , tak samo jak podczas okresu mie mozna dlugo lezec w wannie z ciepla woda bo tez mozna dostac krwawienia. wiedz lepiej sie wstrzymaj z opalaniem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...A ja jak byłam na wakacjach nad morzem to pierwszego tygodnia dostałam okres a mój okres jest obfity i trwał by pewnie z 7 dni więc straciłaby m połowe wyjazdu..była ładna pogoda, cieła woda więc założyłam tampon i kąpałam się i opalałam normalnie i jakoś zyję Razz więc chyba mozna sie opalać...tylko moze nie za długo

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To, że nie umiesz zakładać tamponów to nie problem Razz gorzej, jakbyś nie umiała pływać Wink
a jak nawet z instrukcją nie potrafisz go włożyć (bo np nie umiesz czytać) to poproś koleżanki albo matkę o pomoc.

a z tym dostaniem okresu na studniówce to niezła beka biggrin tak późno dostać ,fenomen

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |