| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Czy wieżycie w życie po życiu??
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

juz sie balam ze powiesz ze tych mniej grzecznych karaja wysylajac do jakeigos swiata przeciwnego do tego dla dobrych.. gdzies na wojne wysla do iraku.. ciekawa jestem jak to jest.. ale chyba tego sie przekonamy dopiero umierajac, i nie bedziemy mogli przekazac swojej wiedzy innym i kazdy tak samo musi do tego dnia czekac..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yarpen_Abbil napisał/a:
Ten temat miałbyć raczej czymś w stylu zebrania głosów na "TAK" i "NIE" oraz ewentualnego przedyskutowania kwestii, dlatego nie byl zwykłą ankietą....

Pozatym temat raczej nie daje możliwości rozbudowania wypowiedzi na referaty Very Happy .

I proszę, nie mów o mnie "lamus".

Nie nadmieniłem tutaj, iż proszę o dłuższe i wyczerpujące wypowiedzi chodziło mi bardziej o "Ja wierzę", "Ja nie wierzę, bo...", Ja wierzę, bo...", "Ja nie wierzę" itd.

Sorki, ale szukałem tutaj właśnie działu filozofia, ale nie znalazłem, a tam właśnie chciałem dłuższe i wyczerpujące tematy rozpocząć.... :/ .
Czyli według drogiego scv, miał to napisać w pierwszym poscie?

scv napisał/a:
Skoro nie wierzę w reinkarnację to kolejne życia odpadają, a więc NIEBO, moim zdaniem jest to oczywiste. Można to było przecież logicznie wywnioskować.

Jeśli dobrze zrozumiałam, to chodzi Ci o to, że dla Ciebie jest to oczywiste ze jak nie reinkarnacja to niebo? Nie wiem, może źle wywnioskowałam, jeśli tak to sprecyzuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:12   

Co do tego o tym co miał zamieścić w pierwszym poście, nie musiał tego pisać w taki sposób, ale jakieś założenia tematu dyskusyjnego zawsze warto zamieści, żeby nie było niedomówień.

Dokładnie z tym niebem o to mi chodziło, w każdym razie tak jest w moim przypadku, a poza tym to tak powinno być w przypadku każdego Chrześcijanina[nie Katolika, Chrześcijanina].
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:15   

Ja tam w reintarnacje wierze... chyba to najbardziej możliwa wersja tego co się z nami dzieje po śmierci, nie licząc tego, że nic się nie dzieje...
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:17   

Cytat:
Może za jakiś czas, gdy znajdzie się więcej takich jak Ty to pomysł powróci i zostanie zaakceptowany.
tylko błagam niech sie nie pojawia więcej takich jak on biggrin niebyłby wtedy unikatowym lamusem w czystej tej definicji formie biggrin

co do głosów na filozofie to raczej zdania były bardzo podzielone niż przeciw...i było bardzo dużo głosów na najzwyklejsze "tak" co z tego że nie pewnych było najwięcej...jesli jest ktoś niepewny to nie upewni sie dopóki sie nie przekona...no ale cóź...a wiek do filozofywowania nigdy nie ejst niewystarczający gdy nizszy to filozofia przeradza sie w wykład jedynie..żadna strata...dla słuchasza..poza tym ze nie ejst cżłonkiem w dyskusji...chyba ze lot złapie o co chodzi i postawi swoja teze...
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:26   

Wróciłem przed momentem do tego tematu o założenie działu, to z ankiety wynikało, że 24% ankietowanych jest przeciw, 48% za, a reszta to byli owi niezdecydowani, więc chyba jednak warto by było, albo założyć nowy temat z nową ankietą, albo zaraz na podstawie porzedniego pisać do administratorki o założenie takiego działu, ponieważ jak życie pokazuje zaczyna się on robić potrzebny, a nowych użytkowników pojawiają się rzesze, a oni też mogą mieć potrzebę wypowiadania się w takim dziale.
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:27   

Drogi Yarpenie, wyznajesz w ogóle jakąs wiarę?
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Załużmy ten dział i już...bo co się stanie? Jest dział o zupach i sosach to sorry ale czemu nie może być o filozofii? Tsej, pisz do ToJi i nie ma co robić ankiety, bo to bez sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 21 Maj, 2005 19:31   

ja nie podejmuje sie takich działań...chociazby dlatego że musiałbym być moderatorem...a to mi nie odpowiada pod żadnym względem..za duzo miałbym roboty
ja mnie obarczycie taką odpowiedzialnością to sie na was obraże ot co
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |