| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Jaka muza was wkurza?
Autor Wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 20:35   

czyste techno jest mniej ciekawe od jego odłamów

a muzyka kościelna jest bezwartościowo nudna
Przejdź na dół
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 21:10   

Tsej napisał/a:
a muzyka kościelna jest bezwartościowo nudna


Zależy też jaka- czy chorały gregoriańskie, msze wybitnych kompozytorów itp., czy piosenki oazowe.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ludzie, ja i stokrotka mamy wlasnie u nas w miescie DNI MUZYKI CERKIEWNEJ! wyją tak, ze slychac na kilka kilometrow a jak ktos mieszkja blizej to tylko usiasc i plakac.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 21:57   

Otwieracz napisał/a:
Tsej napisał/a:
a muzyka kościelna jest bezwartościowo nudna


Zależy też jaka- czy chorały gregoriańskie, msze wybitnych kompozytorów itp., czy piosenki oazowe.

Yep.
Pamiętam, jak kiedyś słyszałem kilka utworów The Gregorians... [cenzura].
Klimacik muzyki porównywalny chyba jedynie z Erą.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 22:02   

Shaleniec napisał/a:
ludzie, ja i stokrotka mamy wlasnie u nas w miescie DNI MUZYKI CERKIEWNEJ! wyją tak, ze slychac na kilka kilometrow a jak ktos mieszkja blizej to tylko usiasc i plakac.
Ja mam jeszcze gorzej bo mieszkam dwa kroki od cerkwi w której to sie odbywa Rolling Eyes
Normalnie zamykam szczenie ogna i włączam 4fun TV Razz
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja wczoraj mialam msze pod oknem... i podziekuje.. Razz znaczy sie na boze cialo szli z katedry do kuri biskupiej a potem z pol godz stali pod kuria.. i pod moimi oknami zarazem.. blee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

The Gregorians ? Ostatnio moja ciotka sie mnie pytała czy ich znam. A ja, ze nie ;p a Ona az sie zdziwiła..podobno piekne mają utwory.
Zresztą czego to ona nie lubi - Metallica i Apocalyptica ;]

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:55   

Kazda ma w sobie cos, co mnie wkurza.
Odpowiedz brzmi - kazda.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 11:32   

opętana napisał/a:
The Gregorians ? Ostatnio moja ciotka sie mnie pytała czy ich znam. A ja, ze nie ;p a Ona az sie zdziwiła..podobno piekne mają utwory.
Zresztą czego to ona nie lubi - Metallica i Apocalyptica ;]

Żałuj. To, co oni tworzą, to naprawdę piękna i solidna robota. Utwory wielu znanych wykonawców (np. Sting czy Him) zaśpiewane w stylu chorałów gregoriańskich. Brzmi to co najmniej wspaniale.
Jeśli masz eMula czy cuś takiego, to polecam ściągnąć Wink Tutaj jest strona Gregorianów, kilka ciekawych info i - co ważniejsze - cała dyskografia Wink Warte przejrzenia.

Btw, no i się okazało, że walnąłem wtopę :] Bo zespół nie zwie się The Gregorians ale po prostu Gregorian. Cóż, miałem prawo się pomylić - dawno nie słuchałem :]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o boshe =P jakeis takie mroczne to to czy mi sie wydaje tylko? ^^"

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:39   

Mroczne? No nie wiem... może się takie wydawać na pierwszy rzut ucha (Razz), ale ja bym tego tak nie ujął.
Ale sam nie wiem, jak bym to ujął Razz Może tak, że muzyka jest oryginalna i trudno ją określić jednym słowem.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 18:39   

tu sie nie znam....kościelna to ta co w kościołach dal mnie ..inne nagrywane przez mnichów i specialne chóry do tego powstałe są świetne...a i mi sie jeszcze podoba soul
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu napisał/a:
opętana napisał/a:
The Gregorians ? Ostatnio moja ciotka sie mnie pytała czy ich znam. A ja, ze nie ;p a Ona az sie zdziwiła..podobno piekne mają utwory.
Zresztą czego to ona nie lubi - Metallica i Apocalyptica ;]

Żałuj. To, co oni tworzą, to naprawdę piękna i solidna robota. Utwory wielu znanych wykonawców (np. Sting czy Him) zaśpiewane w stylu chorałów gregoriańskich. Brzmi to co najmniej wspaniale.
Jeśli masz eMula czy cuś takiego, to polecam ściągnąć Wink Tutaj jest strona Gregorianów, kilka ciekawych info i - co ważniejsze - cała dyskografia Wink Warte przejrzenia.

Btw, no i się okazało, że walnąłem wtopę :] Bo zespół nie zwie się The Gregorians ale po prostu Gregorian. Cóż, miałem prawo się pomylić - dawno nie słuchałem :]


A własnie wczoraj sluchałam ich płyty ;]] naprawde świetnie, podoba mi sie. Był jakiś utwór gdzie spiewali 'voyage, voyage'. Chetnie wsłucham sie w inne utwory Wink

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Denerwuje mnie mozna powiedziec techno (chodzi mi o dzisiejsza muzyke nazywana "techno" ktora tak naprawde nie ma z true techno wiele wspolnego ;]) to jest dopiero cos, czego powinno sie zabronic. Zauwazylam juz naprawde, ze jest to cos co w polaczeniu z KILKOMA innymi czynnikami wyzera mozg DO RESZTY :/ Generalnie nie drazni mnie zadna muzyka, bo nikt nie zmusi mnie do jej sluchania, ale dobijaja mnie i zalamuja niektorzy ludzi 9 w sumie to prawie wszyscy) sluchajacy techa i polskigo hh. Jak dla mnie to jedno wielkie, skretyniale GOWNO ktore nie potrafi nic poza kreowaniem sie na twardzieli i rozowe panienki. Oczywiscie zdaje sobie teraz sprawe z tego, ze uogolniam, ale przypadkow innych niz te opisane przeze mnie jest tyle, ze moglabym je policzyc na palcach :/ No ale coz... swiat schodzi na psy

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a moj brat ciagle oglada film z Kolobrzegu o Ekwadorze ;|
zwariować można od tej muzyki już ;p

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |