| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Jaka muza was wkurza?
Autor Wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 17:52   

nie rozumiem jak moze denerwowac muzyka klasyczna
Przejdź na dół
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe... Muzyka klasyczna denerwuje ; ). Dobra, może się nie podobać, ale denerwuje, to znaczy działa na nerwy - A muzyka klasyczna jakoś nie ma prawa... To nie jest jakiś jazgot, żeby uszy bolały ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja lubie muzyke klasyczną, słow tam nie ma (chyba ze z tenorem) to zbytnio nie ma co denerwować

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie tylko słowa denerwują...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DarkAngel napisał/a:
Mnie wnerwiają "rytmy" typu In-Grid i reszta takich idiotyzmów.

ingrid ma fajne niektóre kawałki ale ja nie nawidzę słuchac techno... kto to wymyśłić tak samo niektóre kawałki rapu są do bani . czy to wogule można nazwać muzyką Exclamation Łzy też fajnie grają ale czasem przeginają... "spalimy w kominku nasze dzieci" przegiście biggrin klasyka ... może byc ale niektóre utwoty to przegięcie biggrin

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co wy [cenzura] od polskiego hh chcecie co?
Mnie wkurza muzyka typu - walenie z całej siły w perkusję i darcie sie do mikrofonu na cały głos...




Nie, no muszę to tu dopisać, bo czytając tego posta śmieję się sama z siebie "Jak mogłam coś takiego napisać".
Teraz kocham metal czy do black, death, czy nu, czy heavy czy gothic czy bóg wie jaki jeszcze.
Znowu hh mnie wkur%^#*^&....
Eeehh, mam dopiero 12 lat....Sama nie wiem czego chce.


Ostatnio zmieniony przez Asiula1994 dnia Wto 18 Kwi, 2006 18:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Asiula1994 napisał/a:
Co wy [cenzura] od polskiego hh chcecie co?
Mnie wkurza muzyka typu - walenie z całej siły w perkusję i darcie sie do mikrofonu na cały głos...


HH to kultura
RAP muzyka = =
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Asiula1994 napisał/a:
Co wy [cenzura] od polskiego hh chcecie co?
Mnie wkurza muzyka typu - walenie z całej siły w perkusję i darcie sie do mikrofonu na cały głos...


1.Rapu kurna.
2.Od dobrego nic, gorzej z "artystami" ktorzy robia z polskiej sceny wielkie go%#^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, kiedys byly dobre kawalki itd
teraz sa mezy, itd a to juz inna historia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
polityk Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 11
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Asiula1994 napisał/a:
Co wy [cenzura] od polskiego hh chcecie co?
Mnie wkurza muzyka typu - walenie z całej siły w perkusję i darcie sie do mikrofonu na cały głos...



Jest ona jednak o wiele bardziej przyjemna dla ucha, niż zdania nic nie znaczące, z trudem wymawiane i do tego bez ładu i składu, ni to muzyka, ni to poezja, ni to nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy lubi co lubi - Nic do tego nie mam. Trzeba umieć zargumentować czemu się taką muzykę lubi:

- Walenie w perkusję i darcie ryja do mikrofonu - Wiesz ile tam techniki? Ściągnij sobie jakiś występ koncertowy takiego zespołu i spójrz na gitarzystów - Najlepiej podczas solówki. Przecież Ci ludzie to artyści. Artyzm przez nich przemawia wręcz. Pomijam, że aby ocenić to trzeba nieco bardziej poznać, a ty mówiąc o "darciu się" nie wiadomo co miałąś na myśli. Czy po prostu black metal (death), czy może ogólnie metal.. Nikt tego nie wie...

- Rap - Polski Rap - <wybucha śmiechem> "My jesteśmy ziomale, spoko ziomy, ćpamy sramy i [cenzura] żremy, biedaki z nas i prezentujemy biedę (Szkoda że jeździmy bmw)! Jo MEN!" - Polski Rap - Posłuchaj nieco prawdziwego rapu z miejsca z którego sie on wywodzi - I nie jest to Eminem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
- Rap - Polski Rap - <wybucha śmiechem> "My jesteśmy ziomale, spoko ziomy, ćpamy sramy i [cenzura] żremy, biedaki z nas i prezentujemy biedę (Szkoda że jeździmy bmw)! Jo MEN!" - Polski Rap - Posłuchaj nieco prawdziwego rapu z miejsca z którego sie on wywodzi - I nie jest to Eminem...


Zgadzaaaam się, podpisuję się 4 kończynami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Pią 03 Lut, 2006 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:


- Rap - Polski Rap - <wybucha śmiechem> "My jesteśmy ziomale, spoko ziomy, ćpamy sramy i [cenzura] żremy, biedaki z nas i prezentujemy biedę (Szkoda że jeździmy bmw)! Jo MEN!"


Cos jak Peja, ktory "reprezentuje biede" w spodniach za ~300zl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 04 Lut, 2006 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko zauwaz ze zanim zaczal nosic te spodnie robil dobre kawalki.. dopiero potem zaczal robic co modne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The_Great_Vlad Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sob 04 Lut, 2006 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakos nigdy za nim specjalnie nie przepadalem, ale od pewnego momentu rzeczywiscie sie zmienil, na o wiele gorsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |