| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Siemens C65
Autor Wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 21:37   Siemens C65 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W najblizszym czasie kupuje sobie Siemensa C65 z aparatem. Dzisiaj w szkole kolezanka(miala se kupic Siemensa Cx65) powiedziala mi ze siemensy z aparatem sie zacinaja i ze ona tego siemensa nie kupuje. Tych co maja siemensy albo sie orientuja czy to prawda ze sie zacinaja z aparatem??? Z gory dziex.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 21:44   

Ja swojego mam dość krótko, ale jak narazie nie miałem z nim jakichkolwiek problemów, znam kogoś, kto ma już jakieś 2 lata Siemensa z aparatem i jest bardzo zadowolony. O Siemensach mam osobiście dobre zdanie, czego nie mogę powiedzieć o Nokiach, które uważam za niezwykle awaryjne i na dodatek określam je mianem "telefonów dla idiotów"[sorki za określenie], ponieważ są to najprostsze aparaty w obsłudze, ktoś kto obsługuje Nokię miewa czasem problemy z obsługa innych aparatów. Najlepsze zdanie mam o Motorolach, ale obecnie te sensowne kosztują majątek, a te tansze nie są najlepsze. Więc ogólnie to Siemensowi nie mam nic do zarzucenia.
Powrót do góry
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

założyłaś identyczny temat jak ja kilka dni temu
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=7581

Ja zebrałam od znajomych dużo negatywnych opinii i w końcu zrezygnowałam że względu na:
krótką trwałość baterii
zawieszki (w innym siemensie zamieszał mi się przy każdym dotknięciu klawiatury, więc wiem co to znaczy..)

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 21:56   

agag napisał/a:
założyłaś identyczny temat jak ja kilka dni temu
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=7581

Ja zebrałam od znajomych dużo negatywnych opinii i w końcu zrezygnowałam że względu na:
krótką trwałość baterii
zawieszki (w innym siemensie zamieszał mi się przy każdym dotknięciu klawiatury, więc wiem co to znaczy..)


Krótka trwałość baterii jest uzależniona od częstotliwości korzystania z takich funkcji jak aparat, czy częstego "bawienia" się komórką i przechodzenia z trybu wygaszacza do trybu normalnego. Ja sądzę, że mi powinna wytrzymywać około 7 dni, a to jest dużo, kiedyś stara kom mi wytrzymywała około 2-4 dni i żyłem, a 7 dni to wcale nie jest tak mało.
Powrót do góry
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale pojawia sie podobno problem tego typu (i spotkałam się z tym przy innych siemensach) że nastepuje szybka eksploatacja baterii. Tzn w ciągu kilku miesięcy jej okres trwałości bardzo sie skraca, a do tego często sygnalizuje że się wyczepala, po czym po włączeniu znowu ma spory zapas.Po roku podobno bateria trzyma 3-4 dni, a to względnie mało jak na roczny tel (tak myślę) Zapewne to "wina" aparatu

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 22:12   

agag napisał/a:
ale pojawia sie podobno problem tego typu (i spotkałam się z tym przy innych siemensach) że nastepuje szybka eksploatacja baterii. Tzn w ciągu kilku miesięcy jej okres trwałości bardzo sie skraca, a do tego często sygnalizuje że się wyczepala, po czym po włączeniu znowu ma spory zapas.Po roku podobno bateria trzyma 3-4 dni, a to względnie mało jak na roczny tel (tak myślę) Zapewne to "wina" aparatu


Wiele zależy od 3 pierwszych ładowań, a jak na baterię roczną to nie jest to też aż taki zły wynik. Wiele też zależy od tego ile ktoś z tego telefonu korzysta, bo jeśli np. bez przerwy puszcza sygnały to bateria mu nie ma prawa wytrzymywać tygodnia. U mnie baterie w starej motce to siadały po pół roku, że wytrzymywały ok. 2-3 dni.
Powrót do góry
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiesz... jak po roku juz 3-4 dni (z 7) to ile po 2 latach, (przykład) kiedy się kończy abonament?
Mój stary Siemens żył ponad 4 lata i jeszcze u schyłku życia mu bateria 1-2 dni trzymała

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 25 Maj, 2005 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiec tak bateria bedzie ci szybko padac jaki by to nie byl telefon jezeli caly czas tylko fotki pstrykasz, piszesz smsy czy tam grasz.. jest to zalezne od tego ile korzystasz i w jaki sposob a aparat szczegolnie pochlania moc bateri.. moj tata i kolezanka maja ten telefon i na to ze im sie wiesza nie narzekaja.. zdjecia wychodza fajnie.. jak dla mnie tel jest dobry..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 11:41   

Ja mam CT65 to ulepszona wersja C65. A mój braciszek ma C65, i wcale się nie zawiesza. Jak ktoś nie szanuje komóry to mu się później mogą takie rzeczy zdażać, ale to dobry telefon. Kosiara, kiedyś mogę ci w budzie ten telefon pokazać Wink I sama ocenisz

Zobacz różnicę między telefonami: tylko obudowa (z wyglądu, bo z funkcjonalnosci to nie wiem)

C65 http://www.plusgsm.pl/telefony/siemens/c65/

CT65 http://www.era.pl/index.php/id=199/zone=-1/section=korp
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 26 Maj, 2005 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten twoj jush widzialam. Mnie tak Magda(Pośpiecha) powiedziala. Ale raczej kupie tego siemensa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozwarzalm kupno C65 ale jakoś tak mi sie z wyglądu nie podobal , a poza tym jeżeli chodzi o zdięcia to raczej mają kiepska jakość , wiem bo mój tata ma CT65 i ostatnio robiłam nim zdięcia i po zrzuceniu ich na komputer nie były zbyt piękne.

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 19:47   

Wiadomo że zdjęcia nie będą takie jak zrobione cyfrówką, ale jak na telefon to jest git
Powrót do góry
ecrita Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Cze 2005
Posty: 35
PostWysłany: Czw 30 Cze, 2005 11:58   Re: Siemens C65 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miracle napisał/a:
W najblizszym czasie kupuje sobie Siemensa C65 z aparatem. Dzisiaj w szkole kolezanka(miala se kupic Siemensa Cx65) powiedziala mi ze siemensy z aparatem sie zacinaja i ze ona tego siemensa nie kupuje. Tych co maja siemensy albo sie orientuja czy to prawda ze sie zacinaja z aparatem??? Z gory dziex.


Ja mam siemensa c65 a nic się nie zacina wszystko mi dobrze działa.Jedyna wada -trudno jakieś zabawne obudowy znaleść tylko jest więcej do cx65

_________________
ale nuda w tym internecie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 30 Cze, 2005 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to bylo ponad miesiac temu.. pewnie juz kupila ten telefon albo zdecydowala sie na inny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emkacf Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Wto 01 Lis, 2005 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam Siemensa CXT 70 Jest to telefon o bardzo dużym wyświetlaczu wygląda mniej więcej jak siemens CX 60.Więc ten mój tel zacina się ale bardzo rzadko i to jest najczęściej jak szybko w coś wejdę potem szybko wyjdę i znowu coś robię ale jest na to sposób po prostu trzeba dawać komórki do wgrywania nowych softów

_________________
Łosie z całego świata-łączcie sięWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4720015
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |