| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Moderator
Autor Wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:35   

Miracle napisał/a:
scv napisał/a:
Czy ja chcę, najpierw zdecydujcię, czy się nadaję, a potem możemy rozmawiać, ja jak narazie się na ten temat wypowiadał nie będę, ponieważ nie planuję zostać objechany, za to, że się pcham na moda, więc niech to będzie WASZA decyzja.


A ten ostrozny i rozsadny jak zwykle.


Ktoś taki musi na tym forum pozostać, bo nie wiem co by się stało, gdyby takich zabrakło, chyba by to był jeden wielki śmietnik, a każdy z użytkowników by miał po 2 ostrzeżenia.
Przejdź na dół
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
Miracle napisał/a:
scv napisał/a:
Czy ja chcę, najpierw zdecydujcię, czy się nadaję, a potem możemy rozmawiać, ja jak narazie się na ten temat wypowiadał nie będę, ponieważ nie planuję zostać objechany, za to, że się pcham na moda, więc niech to będzie WASZA decyzja.


A ten ostrozny i rozsadny jak zwykle.


Ktoś taki musi na tym forum pozostać, bo nie wiem co by się stało, gdyby takich zabrakło, chyba by to był jeden wielki śmietnik, a każdy z użytkowników by miał po 2 ostrzeżenia.


O z ta wypowiedzia sie calkowicie zgadzam. I tak juz wiele fajnych osob tego typu ze najpierw pomysla potem zrobia odeszlo z forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
Czy ja chcę, najpierw zdecydujcię, czy się nadaję, a potem możemy rozmawiać, ja jak narazie się na ten temat wypowiadał nie będę, ponieważ nie planuję zostać objechany, za to, że się pcham na moda, więc niech to będzie WASZA decyzja.
To wygląda jakbyś namówił Arena ale dobra nie bede pochopnych wniosków wyciągać.
Musimy wiedzieć czy chcesz, bo musisz chcieć jeśli chcesz być modem (OMG:P) w tłumaczeniu jeżeli nie dowiemy się czy chcesz, nie możemy Cię wybierać bo może się okazać że nie chcesz.

Ale gdybyś nie chciał to byś się nie wypowiadał że to jest nasza decyzja więc musisz chcieć.

No więc jak dla mnie możesz tam być modem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 15:52   

Arena nie namawiałem, nawet podjerzewam, że nie byłbym w stanie przekonać do czegoś takiego, a co do zgody, to się zgadzam, ale żeby nie było, że się pcham.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro twierdzisz że nie prosiłeś Arena (chodź przecież może tu chodzić o znajomości co tez właściwie niejest pchaniem się) to nie może być mowy o pchaniu się.

Dobrze że się zgadzasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 20:54   

oł je ja musze,szybko szybko no jaaaa musze byyyyc ;]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |