| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
boje sie
Autor Wiadomość
~55tykn778
Gość
PostWysłany: Sro 14 Sie, 2002 14:19   boje sie

Niedawno w mojej klasie ktos powiedzial ze w miescie sa satanisci.Nie chciało mi sie wierzyć ale jakos mialam zachete aby tam pojsc z kolezankami i dowiedziec sie czy to prawda.Rzeczywisice .To miejsce było przes droge do cmentarza.W trawie lezały nieżywe,rozprute koty a w rowach była bielizna kobieca i ubranka dla bobasa.na murach były jakies dziwne rysunki.Nie wiem czy nam sie wydawalo ale tos tam byl,w dlugim ciemnym plaszczu i chdzil w kolko.o.k. 1 tydzien pozniej w telewizji podano komunikat zeby mieszkancy sie nie bali bo to tylko pogloski.Mowlam o tym rodzicom ale oni mowili ze to wytwor mojej wyobrazni.Od tego zdarzenia minelo juz kilka miesiecy ale nadal nie moge sie otrzasnac ze strachu.Bardzo sie boje diabła,smierci,ciemności....Nie proponujcie mi wizyty u psychologa bo to i tak nic nie pomoze.A poza tym wstydze sie....I jeszcze jedno:gdy jetsem sama w domu to wydaje mi sie ze ktos za mna idzie.Wtedy jak najszybciej biegne do lazienki zamykam sie w niej do powrotu rodziców.Co mam zrobic????
Przejdź na dół
BEJOT
Gość
PostWysłany: Sro 14 Sie, 2002 14:19   

iesz, nie bardzo wierzę w Twoje opowiadanie. Może to było we śnie?
Jeśli jednak boisz się sama przebywać w domu, to po prostu sprawdź, że nikogo w nim nie ma i dokładnie zamknij drzwi.
A chowanie się w łazience zazwyczaj niewiele pomagai tylko wzmaga strach.
Trochę odwagi
Powrót do góry
mpl@tlen.pl
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lis, 2002 23:52   Uraz psychiczny

Prawdopodobnie uległaś pewnemu urazowi psychicznemu na skutek oglądania wyczynów satanistów itowarzyszacemu temu lękowi. Nie przypuszczam, by ten uraz był zbyt głęboki, ale radzę iść do psychologa. To przeżytek, żeby się wstydzić. Mam przyjaciół psychologów i czasem sobie rozmawiamy o różnych sprawach. To normalni ludzie i rozmowa daje dużo pokoju wewnętrznego. Oczywiscie pod warunkiem, że nie jest to jakiś zwariowany para-psycholog (czyli uprawiajacy nowoczesne formy magii itp.). Polecam klasycznych psychologów. Ale leki powinny przejść i bez tego, tyle, że trochę później. Ciesz się życiem! jak chcesz to napisz do mnie: mpl@tlen.pl
Zastrzegam, że nie zajmuje sie podrywaniem nieletnich, prowadze poradnictwo m.in. w internecie. Pozdrawiam.
Jerzy
Powrót do góry
Miriam
Gość
PostWysłany: Pią 29 Lis, 2002 14:30   Twój problem jest także moim

Szczęść Boże !
Jestem s.MARIA.
Przeczytałam Twój artykuł.Mówisz ,że boisz się przebywać sama odkąd poznałaś satanistów. Ja jestem byłą satanistką , i powiem ci tylko tyle , że bez Jezusa nie pozbędziesz się tego lęku.Musisz Mu zaufać. Ja Mu zaufałam i przestałam się bać ,On jest moją:" opoką"
-z modlitwą
s. Maria
Powrót do góry
demolek
Gość
PostWysłany: Sro 25 Gru, 2002 10:48   

na satanistów ci nic nie pomoge aleco do domu to ja se zawsze włanczam Tv albo radyjko i jak słysze jakieś głosy z tych oto sławnych wynalazków to mi pomaga
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 16:56   co Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co robia satanisci?
czy oni zabijaja?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem specem od sekt, więc moja odpowiedź nie będzie pełna.

Sataniści to wyznawcy kultu szatana, wierzący w jego panowanie nad światem. Wiele mówi się o groźnym postępowaniu satanistów. Są to zwykle mocno przesadzone historie, choć często sataniści dokonują np. zniszczenia grobów.

A wśród osób zabijających innych ludzi znajdziesz zarówno satanistów jak i np. katolików, mężczyzn i kobiety, psychopatów i ludzi zachowujących się na pozór całkiem normalnie. Jestem wrogiem "strachu na zapas". Nie mamy aż tylu strasznie groźnych satanistów, aby nie wychodzić na ulicę. A pamiętaj, że plotki szybko się rozchodzą, szybko stają się przerażającymi opowieściami i szybko wywołują strach.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fuzzy


Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 17
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 13:29   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie powinnaś o tym powiedzieć rodzicom i w żadnym przypadku nie iść tam jeszcze raz

_________________
Koniecznie się ożeń jeżeli żona jest dobra będziesz szczęśliwy a jak nie to zostaniesz filozofem Arystoteles
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goth
Gość
PostWysłany: Sob 01 Mar, 2003 23:55   

Dość mówienia o satanistach jako o złoczyńcach!!!! Wejdżcie sobie na www.satan.pl to jest strona o "prawdziwych" satanistach. Sam uważam się za satanistę a jeszcze nikogo nie zabiłem i nie mam zamiaru:) Do admina tego forum: człowieku na drugi raz reaguj ostrzej gdy ktoś wykazuje się taką niewiedzą! Poczytaj troche o satanistach i mów tym dzieciom prawdę!
ps: satanizm to styl życia i filozofia, nie pożeranie kotówWink
"In Nomine Dei Nostri Satanas Luciferi Exelsi"
ps2: A byłbym zapomniał, nie popieram gówniarzy bawiących się w satanistów. Czyli: zabijających, okaleczających się, czy profanując groby. Im polecam biblię satanistyczną. Bo tak naprawdę takie zachowanie nie ma nic wspolnego z satanizmem
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 02 Mar, 2003 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Goth - nie ukrywam, że nie jestem specem od sekt, ale staram się nie pisać nikomu nieprawdy (a to mi zarzuciłeś).
A media zwykłe wspomnianych przez Ciebie "gówniarzy" przedstawiają jako radykalnych satanisów.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.


Ostatnio zmieniony przez deg dnia Pon 10 Mar, 2003 19:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goth
Gość
PostWysłany: Pon 10 Mar, 2003 15:00   

I dlatego trzeba te stereotypy przełamywać! Satanizm nie polega na piciu kociej krwi jak zapewne sądzi większość naszego społeczeństwa;)
Powrót do góry
żaba
Gość
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 13:17   proszę o pomoc!

Shocked Przyśnił mi się dwa razy ten sam sen....śniło mi się że .....i tak mi nie uwierzycie ale ja szukam pomocy więc napisze!Wmoim śnie widziałam postać diabła który mnie gonił a potem nagle znalazłam się w dole który był ogrodzony a nademną stali sataniści i się ze mnie śmiali że niemoge wyjść i się boje....zapamiętałam twarz jednego z satanistów do dziś wiem jak wygląda...śniło mi się to dwa razy..pierwszy raz około rok temu a drugi dosyć niedawno....opowiedziałam to mojemu chłopakowi a on powiedział to swojej koleżance satanistce która należy do jakiegoś zakonu!mimo to że mój chłopak nie podawał jej moich danych ona niewiadomo skąd wiedziała jak sie nazywam gdzie mieszkam i że się boję a tym bardziej że ją lubie....nie mówiłam jej takich rzeczy....!!!ona powiedziała że to jest sen proroczy i że sataniści mają mnie na oku...a ja niechce z nimi zaczynać powiedziała mi też że może mi się coś stać..boje się niewiem co robić ...nigdy nie uwierzyłabym ze oni mogą wiedzieć o mnie prawie wszystko!a przecież im nic nie zrobiłam ....wydaję mi się że to przez to bo kiedyś sama z koleżankami założyłam sekte i myślałam o tym dość często....ale to były głupie dziecinne zabawy!od ponad roku jestem anarchistką i nie wierze w satanizm i diabła ale bardzo się boje myślę że oni mnie obserwują boje sie iść spać rzeby tylko znów mi się to nie przyśniło......wiem że wydaje się głupie to co napisałam brzmi jak jakaś bajka dla dzieci ale ja się bardzo boje..ta satanistka radziła mi wyjechać za granicę ale to niemożliwe mam za mało lat ...pomóżcie mi niechce mi się w to wierzyć ale jednak to wszystko nabiera rzeczywistości!!!co ja mam zrobić???(tylko nie piszcie mi że zwariowałam albo naoglądałam sie głupich filmów!!!)
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 23:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, to tylko sen.
We śnie działa nasza wyobraźnia. Tutaj łączy się to, co przeżyliśmy z naszymi marzeniami i wyobraźnią.

Koleżanka pewnie chciała Cię (lub Twojego) chłopaka wystraszyć. Pozbierała zatem szczępy informacji, które pewnie wcześniej od niego słyszała i stąd ta dziwna "znajomość" Ciebie.

Stań twardo na ziemi, potraktuj to jako sen, a nie jako proroctwo. Wyjazd za granicę nic nie zmieni, bo przecież weźmiesz swoje sny ze sobą.
Następnym razem jak Ci się przyśni szatan, to po przebudzeniu powiedz sobie, że to tylko sen. I poproś chłopaka, aby nie rozpowiadał Twoich snów wokoło - sny to bardzo intymna, prywatna część naszego życia.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziweczyno nie ój sie swoich snów ! chyba że masz coś na sumienu ^_^, btw, nie bój się niczego co widziałaś we śnie bo tylko abstrakcyjny wytór twojego odpoczywającego umysłu, jeśli będziesz o tym myslała przed snem maż duże prawdopodobieństwo że to właśnie ci cise przyśni. Nazywa się to Świadomym Snem (no to niest dokładnie to samo ale na tym mniaj więcej polega...)

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lolinka
Gość
PostWysłany: Czw 19 Cze, 2003 00:17   nie bój się, ale rozumiem

Piszesz, że wydaje ci się, że ktoś za tobą chodzi- to możliwe, to co widziałaś wystarczyło, złe siły duchowe (Szatan i demony) mają moc ddziaływania, i temu się nie zaprzeczy szczególnie patrząc jak obecnie większość ludzi jak bezwolne marionetki spełnia diabelską wolę. Moja rada...nie, nie moja- rada Stwórcy z ks. Przysłów jest następująca "Imię Jehowy jest potężną wieżą, wbiega do niej prawy i doznaje ochrony". Wzywaj głośno imię Boże w takich trudnych chwilach, módl się do Boga na głos, a to co złe odejdzie.
Piszę te słowa tak długi czas po Twom poście, mam nadzieję, ze w czymś pomogą. Pozdrawiam,
Karolina
P.S. Jak chcesz pogadać pisz lolinka2@wp.pl
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |