| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
boje sie
Autor Wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm uświadomie wam że tak zwani "Jehowcy" też są sektą ponieważ nie otrzymali aneksu w spisie religii....

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dani
Gość
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 18:48   ON

Radze Ci z serca oddać swoje życie Jezusowi. On jest tym kto zbawia, również, a może przede wszystkim od strachu i lęku.
Pozdrawiam!!:)PA!
Powrót do góry
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 20:11   Re: Twój problem jest także moim Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miriam napisał/a:
Szczęść Boże !
Jestem s.MARIA.
Przeczytałam Twój artykuł.Mówisz ,że boisz się przebywać sama odkąd poznałaś satanistów. Ja jestem byłą satanistką , i powiem ci tylko tyle , że bez Jezusa nie pozbędziesz się tego lęku.Musisz Mu zaufać. Ja Mu zaufałam i przestałam się bać ,On jest moją:" opoką"
-z modlitwą
s. Maria

Modlitwa może pomóc Smile

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Goth napisał/a:
Dość mówienia o satanistach jako o złoczyńcach!!!! Wejdżcie sobie na www.satan.pl to jest strona o "prawdziwych" satanistach. Sam uważam się za satanistę a jeszcze nikogo nie zabiłem i nie mam zamiaru:) Do admina tego forum: człowieku na drugi raz reaguj ostrzej gdy ktoś wykazuje się taką niewiedzą! Poczytaj troche o satanistach i mów tym dzieciom prawdę!
ps: satanizm to styl życia i filozofia, nie pożeranie kotówWink
"In Nomine Dei Nostri Satanas Luciferi Exelsi"
ps2: A byłbym zapomniał, nie popieram gówniarzy bawiących się w satanistów. Czyli: zabijających, okaleczających się, czy profanując groby. Im polecam biblię satanistyczną. Bo tak naprawdę takie zachowanie nie ma nic wspolnego z satanizmem
Och goth daj degowi spokój

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie czego bac!° Tak czytalam sobie te posty i weszlam na strone www.Satan.pl i przeczytalam to:
Cytat:
Czy sataniści składają krwawe ofiary?
To jedna z kolejnych najbardziej kontrowersyjnych kwestii. Ktoś identyfikując się, kto świadomie nazywa siebie satanistą jest osobą szanującą życie jako najwyższą wartość tu i teraz. Szanować coś to znaczy czuć do tego respekt, dbać, czasem nawet wiąże się z miłością. Z tego też powodu satanista nie ma nic wspólnego z uśmiercaniem czegokolwiek na 'boskich' ołtarzach ofiary. Jest to już trwonienie i pogwałcenie wspomnianego do życia szacunku. Czym innym jest zabicie na pożywienie lub dla samoobrony, o czym również wspomina LaVey. Takie formy bierze pod uwagę nawet najbardziej konserwatywne prawodawstwo. Odruch samoobrony jest najsilniejszym, naturalnym odruchem każdej istoty. To prawo. Inaczej satanista nie podniesie ręki na życie, szczególnie życie doprawdy niewinnych istot.
Znane legendarne już opowieści o brutalnych rytuałach sataniści zwykli już traktować z ironicznym przymrużeniem oka.


No widzisz...satanisci nie zabijaja! Choc pierw tez tak myslalam..

ps. ja tez sie boje sama zostac w domu(boje sie mordercow ktore wlamuja sie do domow) wlaczenie telewizji lub kompa pomaga Very Happy

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kalahari


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 21
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sataniści może i nie zabijaja ale sa jeszcze takie osobniki jak pseudosataniści i oni myslac że ich misja zesłana przez diabła jest zabijanie niewiernych i niewinnych dziewic;). I to ich nalezy się bać.

_________________
"...Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia..." - Albert Einstain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WSZYSTKICH PSYHOLI NALEŻY SIĘ BAC a nietylko pseudo satanistów....
Kogo boisz się bardziej Psyhopaty z deską z gwoździem cyz Satanisty w nocy na ulicy ?

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
yarek shalom Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 18
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 11:13   Nicky Cruz opowiada... historia prawdziwa... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja Ci wierze bo w swoim zyciu rozbijam dziela szatana... nie boje sie go a wiesz dlaczego? bo jako dziecko Boze mam moc w imieniu Jezusa... mam moc nad szatanem! nie jako czlowiek tylko jako dziecko Boze.... biblia mowi ze na dzwiek imienia - Jezus - wszystkie demony drza ze strachu... a wiec nie boj sie tylko jezeli przychodzi strach mow - zwiazuje Cie w imieniu Jezusa!

Pamietaj tez o tym ze Bog Cie kocha...

Zapraszam do przeczytania ksiazki pt – „Nicky Cruz opowiada” – jest to prawdziwa historia przywodcy najpotezniejszego i najbrutalniejszego gangu nowego yorku lat 50-tych - gangu Mau Mau! Ksiazka jest bestsellerem, przeczytalo ja przez internet w Polsce kilka tysiecy osob a na swiecie kilkaset milionow... Nicky był najlepiej wladajacym nozem czlowiekiem nowego yorku.... wiele razy był w wiezieniu.... zranil sztyletem 16 osob.... był postrachem nowego yorku! Ksiazka jest na stronie Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Świdniku

http://kchweswidnik.sitesled.com

Zapraszam.... naprawde warto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 12:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty znowu przesadzasz w drugą stononę. Patrze nieprzychylnym okiem na wszelkich extremiostów przesada w którąkolwiek strone nie jest najlepsza.

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KoT
Gość
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2004 06:54   

Witam.
A ja chciałbym tylko, żeby nie odświeżano tak starych tematów...No i troszkę przesadzasz, moim zdaniem. Smile Temat zamykam.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |