| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
STOP TYLKO DLA DZIEWCZYN!
Autor Wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli masz ich malutko i jasne to nie ma sensu, ale skor mowisz ze to widac i ze sie z ciebie smieja to chyba jednak cos w tym jest ...a mamy maja czasem swoje odchyyly (moja tez mi mowila ze mam malo wloskow na nogach a wygladałam jak orangutan Razz) wiec nie muszisz ze wszystkim sie z nia zgadzac..moja mama nie pozwalala mi golic nog..ale teraz i tak to robie i juz o tym wie (dowiedziala sie przypadkiem) i nie byla taka zbytnio zdenerwowana ze jej nie posluchalalm tylko stiwerdzila ze ona zaczela to robic pozniej (pewnie o to twojej mamie chodzi a teraz sa inne czasy) natomiast jesli chodzi o pachy sama mi pozowolila golic bo stiwerdzila ze to jest bardziej higieniczne i esetyczne..lepiej dzialaja dezodoranty i antyperspiranty, latwiej jest sie umyc, mniej sie pocisz i lepiej wygladasz...ogolem gitess;] powiedz jej to!! naprawde wlosy pod pachami zwlaszcza latem sprzyjaja rozwojowi bakteri i wogole bardziej sie wtedy pocisz...mysle ze jak z nia porozmawiasz zgodzi sie a jak nie to sama to zrob..przeciez jak juz zgolisz to ci chyba ich spowrotem nie przyklei nie? Razz

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 15:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie ma co sie tak sluchac rodzicow wiec gol i tyle =] tym razem twojamama nie ma racji, jak widac...

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama tez mi nie pozwolali... mowila " Jestes jeszzce za mloda!" :/
Ale ja tam sie tym nie przejmowalam,ukradlam tacie mazsynke ....CIACH ..i juz po wloskach xD

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale to ejst idiotyczne "jestes ejszcze za mloda"! na milosc boska, rpzeciez to nie seks tylko golenie nog! =p nie moze zaszkodzic..
i wez zrozum tych rodzicow Rolling Eyes

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama powiedziała jak się dowiedziała że powinnam dopiero jak bede miała 20 lat no nie... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 19:50   

Hm... kloc sie o swoje. W koncu sie zgodzi.

Gdy mi wapniaczka powiedziala ze nie moge (jakios tak wyszlo w rozmowie) to dostala ode mnie ochrzan. Na nastepny dzien paradowalam z wygolonymi nogami. ;]
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol.. ludzie to maja problemy bez kitu.. ja powiedzialam mamie ze chce nogi ogolic (bylo to jakos w podstawowce jescze) to mi poszla kupila pianke i maszynke i nie bylo problemu.. no niedlugo sie okaze ze maszynki beda sprzedawac od 18 lat i w sklepie sprzedawczynie beda dowod sprawdzac albo pozwolenie od rodzica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja pierdziele.. gdyby mi matka powiedziala ze w wieku 14 czy ilu tam lat nie powinno sie uprawiac seksu to ok ale zeby nog nie goli? chyba nikt nie chce wygladac jak malpa - -" moja matka raz sie na wakacjach skapla, nei wiem ile mialam lat wtedy ze 13? moze ale juz nie pamietam i jakos sie nei ciepala, osobiscie to sie nawet nie pytalam

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |