| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odchodzę
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 11:01   Odchodzę Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ot co - mam już dość tego wszystkiego :/ Rzuciłem wymiany avatarów, dział m&a i tak ma średnią - ćwierć posta dziennie - a ja już mam dość niektórych ludzi - z tymi z którymi chciałem nawiązać kontakt - kontakt nawiązałem - ale część forum doprowadza mnie do białej gorączki - marni "znaffcy", którzy tak naprawde nie mają najmniejszego pojęcia o życiu - pro-europejska delikwenteria, która swymi 'poważnymi' postami dobija całkowicie swą sztucznością, czy żałosnością - druga część - równie 'a ostatecznie mówię - WOLNE NIE POZWALAM! (Dla dobrych znajomych - typu: Otwieracz, Płk, Wierzba, Tsej, Kinga, Napastnik [jak mu na forum to nie wmbitna' to większość nastolatek, która wypowiada się w działach typu "Sex", "Rodzina" etc - co do tego 1 z wymienionych - nie macie pojęcia o czym mówicie, a wypowiadacie się jak wielkie 'profesjonalistki' - co do 2 to powtarzające się posty w stylu "nie poddawaj się/jesteśmy z tobą/będzie lepiej" są beznadziejnie beznadziejne [sam już nie wiem jak to określić] - może od czasu do czasu pojawię się na chatie albo napisze jakiś post - aleiem] i wielu innych - domo arigatou - a reszta - zwyczajnie sayonara)

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda ... ale zawsze zostaje gg :PPP
Sayo :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 11:43   

A kto mi pomoże w problemach z Mangą ? Wink
Szkoda że odchodzisz...
Bye...
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 11:57   

Czy opuszczanie forum z powodu jego postępującego zacofania jest dobrym wyjściem? Osobiście sądzę, że nie. Czy nie lepiej byłoby zostać i po prostu być jednym z niewielu normalnie udzielających się ludzi, którzy naprawdę mają coś sensownego do powiedzenia? (Kto wie, może dzięki temu sytuacja choć trochę by się poprawiła.) A resztę najnormalniej w świecie olać?

Ale skoro decyzja już podjęta ostatecznie, to trudno. Spoko gościu jesteś i szkoda, że forum takiego gościa traci Wink
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 12:17   

Jednak jak napisałeś pisz czasem coś... choć chyba też miałeś okres, ze byłeś żadziej jak zauważyłąm, a może ostatnio przeglądam forum byle jak, bo mi się większości wypowiedzi czytać nie chce...
Kinga ty zajmujesz się teraz wymianą, czy ktoś inny... czy jest skazana na śmierć naturalną
Stokrotka... nie tylko Tenchion się na tym zna
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda. Mam nadzieje ze nie zacznie sie tak jak ostatnim razem masa odejsc i nie odejdzie reszta tych pozostalych rozsadniejszych forumowiczow ktorych i tak jest jush malo a jeden wlasnie napisal temat ze odchodzi. Pa i mam nadzieje ze milo nas bedziesz wspominac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 12:24   

No troche racji masz, ale po co ta szopka z odejsciem?
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda.
Będzie nam cię brakować.
Zawsze uważałem się za fajnego gościa i nadal uważam Razz.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 13:32   

Ant0n napisał/a:
No troche racji masz, ale po co ta szopka z odejsciem?

Nu, dokładnie :] Odejście zupełnie niepotrzebne moim zdaniem.
Ale cóż, skoro tak postanowił, to niech mu to przynajmniej na dobre wyjdzie Wink
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 14:04   

elfkaNenar napisał/a:
Stokrotka... nie tylko Tenchion się na tym zna
No wiem... ale Tenchion mi najabardziej pomógł i jestem przekonana co do niego ;]
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 14:12   

No to nie rozumiem po co napisales owy post.
Ale... do widzenia Panu.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 14:14   

Przecież Tenchion napisał pod tematem ,,Po pewnym czasie - wywalić'' czyli że chce tylko oznajmić że odchodzi... a później już tego tematu nie będzie ;P
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 14:24   

Stokrotka napisał/a:
Przecież Tenchion napisał pod tematem ,,Po pewnym czasie - wywalić'' czyli że chce tylko oznajmić że odchodzi... a później już tego tematu nie będzie ;P

Umiem czytac. Rolling Eyes Mogl nie pisac, a i tak bysmy zauwazyli.
Ale wywalic - wywalimy. Wink
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zdołałam Cię bliżej poznać, ale wydawales mi się sympatyczną osobą Wink
Zegnam ( oby nie na zawsze Smile )

PeeS: Osierociles Kinge! Razz
Kto razem z nią będzie prowadził Forumowe Wymiany Avatarów jak nie ty? ;-(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Maj, 2005 18:16   

O_o rewolucja...ZA NARÓD ZA LUDZI
no dobra ani jedno ani drugie nie jest tu za ciekawie reprezentowane

trza przyznać dzieje sie to co sie spodziewałem(mój plan Agag biggrin)
oczywistym jest faktem iż kolega ma racje w każdym calu i nie próbujcie zaprzeczac bo podejdziecie w hipokryzje a to będzie śmieszne i o to nam chodzi...hmm poprawka...zaprzeczajcie!

tenchi jako kolega poolecam obserwować forum, wiele ciekawych zajść sie dzieje w tym okreśie..cziekawe czy to przez upały...(hmm bodzców jeszcze nie rozpracowałem ale to kwestia kilku powtórzonych zdażeń)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |