| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Brak miesiaczki
Autor Wiadomość
Wicher Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 3
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 17:50   Brak miesiaczki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam taki problem: Moja dziewczyna nie dostala okresu a jest to juz 37 dzień cyklu, z reguły ma niereguralne miesiaczki w granicach 28-33 dni. Nie wiem czym to jest spowodowane, chciałem zaznaczyć ze współżyjemy ze soba dopiero od niedawna, w tym miesiacu po ktorym powinien pojawic sie okres współzylismy ze soba 2 razy uzywając prezerwatywy. Po stosunku prezerwatywe dokładnie sprawdzilem nasienie było w środku nic nie pekło nic sie nie moglo przedostać. W ok 28-29 dniu cyklu zachorowała tzn, bolało ją gardło, miała katar i goraczke 37.5. Zarzywała polopiryne na zbicie goraczki oraz rutinoscorbin (tak to sie chyba pisze). Teraz w sumie jest juz chyba zdrowa ma tylko katar. Dlatego zastanawiam sie i martwie dlaczego nie dostala jeszcze okresu, choć objawy miesiaczki ma juz od tygodnia, brzuch ją nieustanie boli, oraz powiekszyły jej sie piersi. Szukałem po internecie róznych informacji i wyczytałem ze opoznienie okresu może byc spowodowane nagłą zmiana klimatu a teraz własnie mamy takie skoki temperatury nagle zrobilo sie gorąco no i własnie chorobą lub nawet małym przeziebieniem.
Prosze o w miare sensowne odpowiedzi i potraktowanie tematu poważnie, dla mnie jest to bardzo istotne ponieważ rózne myśli chodza mi po głowie juz od kilku dni, bardzo sie martwie bo na dziecko jestesmy jeszcze troche za młodzi i najpierw trzeba skonczyć szkole. Z góry wielkie dzieki.
Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ma nieregularne miesiaczki wiec raz moze miec po 28 dniach jak pisales a raz moze miec pozniej.. nie ma sie co martwic. mowisz ze z gumka bylo wszystko ok, byliscie zabezpieczeni wiec nie powinno sie nic zlego stac.. no a na przesuniecie sie okresu moze wplywac choroba, zmiana klimatu, odchudzanie, lub szybka zmiana wagi, no i srodki chemiczne w tym lekarstwa.. nie masz sie czym martwic..


Ostatnio zmieniony przez nasty_girl dnia Nie 29 Maj, 2005 18:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 18:05   

a jednak Wicher staje....to zawaliło całą filozofie "domu latających sztyletów" (piekne wspomnienie po oplutym transparencie tego filmu)
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nigdy nic nie wiadomo.
od ilu miesiecy/lat dziewczyna miesiaczkuje? jesli od niecalego roku [choc watpie w to], to cykl moze sie wahac o duzo.
dla pewnosci moglaby isc do ginekologa.
a nastepnym razem zabezpieczcie sie jeszcze globulkami, np., bo prezerwatywa to nie wszystko, moj drogi.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie sami sobie w tych postach odpowiadacie :\ Przczytaj sobie kolego swojego postar raz jeszcze i bedziesz wiedzial wszystko. My na pewno nie mozemy stwierdzic nic wiecej.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
nigdy nic nie wiadomo.
od ilu miesiecy/lat dziewczyna miesiaczkuje? jesli od niecalego roku [choc watpie w to], to cykl moze sie wahac o duzo.
dla pewnosci moglaby isc do ginekologa.
a nastepnym razem zabezpieczcie sie jeszcze globulkami, np., bo prezerwatywa to nie wszystko, moj drogi.


crimson - czasem kobieta moze niregularnie miesiaczkowac niezlaenie od wieku, bo taki ma poprostu organizm, bo na okres jak to juz nasty zauwazyla moze wplywac duzo rzeczy jak pogoda, stres bla bla
szkoda ze nie prezerwatywy i pigolki plus plasty w ogole wszytko na raz.....tak sie skalda ze dobrze zalozona i dobrze przechowywana prezerwatywa jest w zupelnosci bezpieczna i wystarczajaca do zabezpieczenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg, wierz mi - wiem jakie sa przyczyny nieregularnego miesiaczkowania u kobiet. ;)
a co do prezerwatyw - co stoi na przeszkodzie uzycia globulek razem z prezerwatywa? przynajmniej jest pewnosc, ze sie nie wpadnie, a z prezerwatywami u poczatkujacych nigdy nic nie wiadomo, w koncu wprawy taki chlopak - jakby nie patrzec - nie ma.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
frigg, wierz mi - wiem jakie sa przyczyny nieregularnego miesiaczkowania u kobiet. Wink
a co do prezerwatyw - co stoi na przeszkodzie uzycia globulek razem z prezerwatywa? przynajmniej jest pewnosc, ze sie nie wpadnie, a z prezerwatywami u poczatkujacych nigdy nic nie wiadomo, w koncu wprawy taki chlopak - jakby nie patrzec - nie ma.


niezmiernie sie ciesze, ze wiesz...podbudowywuje to moja wiare nadwatlona w mlodziez...Wink

hmm nic nie stoi na przeszkodzie, tak samo jak nic nie stoi na przeszkodzie aby nie uzywac obu naraz....poprostu wlasciwe uzywanie prezerwatywy jest bardzo skuteczne...ale nie moge sie z toba nie zgodzic w/ wypadku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobrze zalozona prezerwatywa daje skutecznosc 88% .. a te 2 procent to zle zalozone prezerwatywy, albo wadliwe (tanie gumki z kioskow ktore leza na wystawie na sloncu rok itd.. ) ale jak sie pojdzie do apteki i kupi lepsze gumki to wystarcza w zupelnosci..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 20:31   

No wiesz jest jedno przeciw używaniu globulek i prezerwatyw naraz... zawsze globulki rozwalają po pewnym czasie gospodarke hormonalną =/
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfko globulki nie zawieraja hormonow i w zwiazku z tym nie sa na recepte, tak wiec wplywu na gospodarke hormonalna organizmu nie maja......globulki sa srodkiem chemiczmym wiec moga co najwyzej uczulac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 21:34   

Kurcze czemu zawsze na reala mi co innego mówią, a na forum co innego... dobra moze się komuś coś pomyliło... spox pomyłka
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Maj, 2005 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elkfko hormony zawieraja pigulki antykoncepcyjne (doustne, ktore przepisuje ginekolog)

a globulki (dopochwowe) kupisz w aptece bez recepty i sa nieszkodliwe dla organizmu..


no a gumki mozesz tak samo uzywaac w poloczeniu z globulkami jak i w poloczeniu z pigulkami antykoncepcyjnymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wicher Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 3
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź, własnie przed chwila zrobilismy test , i wyszedł negatywny Smile, ale okresu jak nie było tak nie ma, i chyba sie na niego nie zanosi ponieważ dziewczyne od wczoraj przestał boleć brzuch jedynie dzisiaj ją w szkole przez jakiś czas bolał ale nie długo. Co mamy dalej robić jak długo czekać na pojawienie sie okresu chciałbym zaznaczyc że dziewczyna jeszcze nigdy nie była u ginekologa i jest niepełnoletnia i nie chce o tym wszystkim powiedzieć swojej matce. Czy niepełnoletnia osoba może iść sama do ginekologa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Maj, 2005 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli ma 15 lat to ginekologa obowiazuje tajemnica lekarska, a nad dziewczyna nie czuwa prokurator wiec seks uprawiac wg prawa moze.. ginekolog jedynie ma obowiazek powiadomic rodzicow w wypadku gdy dziewczyna jest w ciazy.. ale mysle ze lepiej se pojsc chociazby po pigulki zeby nastepnym razem sie nie stresowac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |