| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
pomozcie iwonie [problem]
Autor Wiadomość
alienspox Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 4
PostWysłany: Sro 01 Cze, 2005 20:39   pomozcie iwonie [problem] Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja kumpela iwona w poprzednim polroczu:
- jej muzyka: techno i hiphop
- pali, pije
- uczy sie bardzo dobrze
- ubiera koszulki, kolorowe bluzki etc
- chodzi na wf

iwona w 2 polroczu:
- ma w d*** ze grozi jej lacz z wfu
- pali, pije, cpa
- opuszcza sie w nauce i zwisaja jej oceny
- sluch punkrocka i twierdzi ze hh i techno to szmaty
- ubiera sie na czarno
- tnie sie nozem do ciecia tapet po rekach!
- ma kolezanke z 2 gim ktora tez pali, pije, cpa i tnie sie nozem do ciecia tapet
- chce pomalowac se pokoj na czarno!

moze wiecie co ja tak zmienilo? skad zmiana stylu? sekta? moze cos innego? bylem z tym u dyrektorki. na razie sprawa w toku. pommozecie? zrobcie to dla biednej iwony ktora nie wie w co sie pakuje! ;(
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 01 Cze, 2005 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z koleżanką. CHyba że już prubowałaś, to w tedy dyskretnie spytaj się jej czy należy do sekty,ale nie wydaje mi się. Widać dziewczna chce sobie zmarnować życie powiedz to jej rodzicom,wychowawczyni/wychowawcy wtedy ona/on odeśle ją do pedagoga szkolnego (przynajmniej unas ak jest) wtedy pedagog z nią porozmawia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 01 Cze, 2005 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba złe wplywy koleżaanki.
Musisz z nią porozmawiać....naprawde nie wie w co się pakuje. Idz z nią gdzieś, zaprzyjaznij się z nią i wyjaśnij. Może wtedy zrozumie co robi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 01 Cze, 2005 21:32   

To oczywiste co sie stalo. Znalazla nowe towarzystwo, ktore sie swietnie bawi przy uzywkach wiec rowniez sie w nie zaglebia. Jest nieszczesliwa, ale tez zbyt mloda, by zrozumiec prawdziwy sens szczescia, oraz to, ze takie zachowanie jej nie pomoze w tym.
Nie mieszaj w to punku i czarnych kolorow. To poprostu element zmiany stylu, ktora ona zle pojmuje.

I jezeli nie znajdzie faceta/przyjaciolki [ktorzy by ja od tego odwiedli] lub poprostu sama od siebie nie zmadrzeje, to nie licz na poprawe. Jest tez taka mozliwosc, ze ktos jej przemowi do rozumu, ale to musi byc ktos inteligentny. Prawdopodobnie jednak nie zmieni sie, az sama nie zrozumie swych bledow.

Psycholog w tym wypadku jest bez sensu, a juz napewno szkolny. Wnerwi sie poprostu jeszcze bardziej i bedzie na sile pokazywac, ze jest ponad to wszystko.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 01 Cze, 2005 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest po prostu gowniara pragnaca akceptacji i zarazem poczucia wyzszosci i innosci, za 5 lat jej przejdzie. I polec jej skalpele medyczne, dostepne w aptece - tna czysciej i glebiej niz jakis tam noz do tapet.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 08:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czytalam cos podobnego w ... bravo girl czy w bravo. dziewcyzna nagle zaczela sie ubeirac na czarno, ostry ceimny makijaz... i sie okazalo, ze ta jej nowa kolezanka wepchnela ją do ajkiejs sekty i kazala najpeirw krasc hostie na mszy, a potem rozwalali groby... ak najszybciej ktos cos musi zrobic! ale sam sobie nie poradzisz.. w przypadku tamtej dziewcyzny nawet policja (!!) musiala sie wtracac.
narazie proponuje zeby rodzice tej dziewycnzy sie dowiedzieli, a nie tylko szkola...

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaleniec napisał/a:
czytalam cos podobnego w ... bravo girl czy w bravo. dziewcyzna nagle zaczela sie ubeirac na czarno, ostry ceimny makijaz... i sie okazalo, ze ta jej nowa kolezanka wepchnela ją do ajkiejs sekty i kazala najpeirw krasc hostie na mszy, a potem rozwalali groby... ak najszybciej ktos cos musi zrobic! ale sam sobie nie poradzisz.. w przypadku tamtej dziewcyzny nawet policja (!!) musiala sie wtracac.
narazie proponuje zeby rodzice tej dziewycnzy sie dowiedzieli, a nie tylko szkola...

to pewnie nastepna osoba powola sie na 'modna pani domu', teorie kreacjonistyczne albo necronomicon.

btw - <jeb>

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 10:19   

Przypadek twojej koleżanki przepowiedział Nostradamus.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

boze, i co z tego ze rpzeczytalam w bravo? =/ poprostu przypadkie sie natknelam na ta gazete jak bylam u kolezanki i mnie zaciekawil artykul.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 13:59   

Shaleniec napisał/a:
boze, i co z tego ze rpzeczytalam w bravo? =/ poprostu przypadkie sie natknelam na ta gazete jak bylam u kolezanki i mnie zaciekawil artykul.

Problem w tym, ze przytaczasz tutaj takie bzdury.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to nie bzdury Razz

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 16:11   

Shaleniec napisał/a:
to nie bzdury Razz

bzdury, bzdury. Pewnie cala tamta historia jest zmyslona ;].
Powrót do góry
alienspox Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 4
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez czytalem ten artykul (czego sie nie robi zeby zabic nude biggrin ) i jest identycznie jak tam. podejrzewam sekte. ale juz zglosilem to pani dyrektor a zarazem pedagog i sprawa jest w toku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Cze, 2005 21:28   

pewnie zaczela przegladac blogi gdzie bylo napisane np. dzis ciełam sie nozem do tapet i zaczela byc taka hardkorówa przez internet...albo tez zaczela sluchac innej muzyki i wogule..
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 17:02   

alienspox napisał/a:
ja tez czytalem ten artykul (czego sie nie robi zeby zabic nude biggrin ) i jest identycznie jak tam. podejrzewam sekte. ale juz zglosilem to pani dyrektor a zarazem pedagog i sprawa jest w toku.

Brawo, nie dalo sie postapic w glupszy sposob.
Sekta Laughing Laughing hahaha
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |