| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
pomozcie iwonie [problem]
Autor Wiadomość
alienspox Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 4
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 07:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie mowilem ze to sekta Shocked
a nasz pedagog dziala z podejsciem i nie mowi rodzicom "a wasza corka to..."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 09:15   

Dziewczyna tylko jeszcze bardziej sie zbuntuje. A pedagog pewnie zrobi dokladnie tak jak powiedziales, ze tego uniknie ;].
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 03:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ludzie zmieniaja sie.. pod wplywem otoczenia zazwyczaj, nowi znajomi, cos do czego sie wczesniej nie mialo dostepu.. pogadaj z nia.. ale jezeli dla niej wazniejsi beda ci znajomi i to co z nimi robi to raczej nic tu nie zdzialasz.. mozesz ja najwyzej przekonywac ze zle robi, ze oni nie sa odpowiednimi ludzmi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to po prostu złe otoczenie.
Zgadzam się z Ant0nem, muzyki w to nie mieszaj...A to,że uważa hh za śmiec to akurat normalne u osób,które "przechodzą" na punk, rock, grunge.
I tu też muszę przyznać racje Gabrze, że teraz panuje moda na cięcie się... Neutral Nie wiem po co...żeby pokazać "oh, patrzcie jaka ja jestem hardkorówa, nie boje sie krwi, oł je i co teraz Neutral ".
To,że się opuściła w nauce to też wynik towarzystwa...Narkotyki zresztą też. Moim zdaniem to nie żadna sekta, taki wiek...I ona nie jest skrajnością...Pewnie za jakieś 5 lat jej przejdzie jak już ktoś powiedział, a potem sama nie bedzie mogla pojąć, jak mogla być tak głupia...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aneta65 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 56
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja myśle że dziewczna pośrednio zmieniła się przez tą nhową kumpele aale myśle że głowny wpływ miało całe otocznie.....często (odczuwam na własnej skórze) ludzie bywają np. oskarżani o naśladowanie czyjegoś stylu mimo że zazwyczaj chcą być indywidualni.....ale przecież w dzisiejszych cxzasach jak założysz inny ciuch to ludzie cie zezczują. A tacy ludzie jakich opisalaś przyciągają uwage i intrygują......wiadmo że większość ludzi krytykuje taki ubiór i styl i moze dlatego twoja kumpela postanowiła się z tego wyrwać (nie znamjej wiec moge tylko gdybać nie twierdze że przytoczyłam właściwą teorie) pokazać światu że umie się wyróżnić zrobić coś naprawde odważnego......często właśnie takie dziewczynki pozornie grzeczne, z dobrymi stopniami w końcu wybuchają pod presją otoczenia.........Sądze ze pedagog szkolny ani rodzice jej nie zmienią myśle że nawet pogorszą sprawe bo dziewczyna poczuje się osaczona i zbuntuje się jeszcze bardziej i nie wyrwiecie jej z tego od razu....potrzebny jej albo jakiś wstrząs żeby mogła sie otrząsnąć albo powolne wyciągaanie jej metodą nic na siłe..........mozna rozmawiać nawet w ten sposób żeby ona nie wiedziała że próbujesz ją wyciągnąć ale to bardzo trudne.......................nie wiem co ci poradzic..........przykro mi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Cze, 2005 14:08   

No nie wiem. A jak jest u niej w rodzinie? Może to właśnie problemy rodzinne! Ciężko będzie z nią rozmawiać, ale trzeba spróbować. Coś jednak musiało się stać. Może nawet dziewczyna nie wraca do domu na noc. Tnie się, bo czuje, że nie widzi innego wyjścia. Zamyka się w sobie. Trzeba ratować dziewczynę, bo sobie życie zmarnuje! A czy u Was w szkole jest jakiś pedagog?
Powrót do góry
DameK_17 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Maj 2003
Posty: 12
PostWysłany: Pią 05 Sie, 2005 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pedagog i rodzice oni muszą wiedzieć i przede wszystkim coś zrobić aby nie skończyło się to źle

musi się zgłosić do poradni pedagogiczno-psychologicznej wizyty są za darmo
a będzie ją miała bardzo szybko ponieważ problem jest bardzo duży

no i oczywiście musi zmienić towarzystwo tylko nie na siłe może jakiś wspólny wyjazd z rodzicami gdzieś na wycieczke pomoże ale przede wszystkim terapia

_________________
Mój numer gg: 4667734
Chętnie odpowiem na wasze pytania ! ! !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Wto 09 Sie, 2005 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po części macie racje ale w pewnych miejscach sie nie zgadzam to że ubiera sie na czarno itd. itd. to standard w środowisku metali oczywiście wykluczam słabą nauke bo to już zależy od nas samych. Ale już cięcie to jest przesada znałem takich paru debili co tak robili jeden został na psychiatri a drógi wącha kwiatki od spodu. Tak więc to jest moje zdanie sam jestem metalem i wiem co i jak.

Pozdro MASTER DEVIL

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |