| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Nie potrzebni użytkownicy forum
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 19:44   Nie potrzebni użytkownicy forum Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa posłuchaj mnie:
Nie dawno przeglądałam listę użytkowników i większość z nich miała 0 postów. Myślę, że do takich osób powinno sie wysłać upomnienie o pobycie na forum lub po prostu wywalić ich. Oni ,,zaśmiecają forum". ToJa, co o tym myślisz?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 19:52   

zwracaj się z tym do Bożeny,nowej adminki.Taki temat był juz poruszany parę razy.
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 20:54   

na m0ndrych forach jest taki bajer, ze wysylaja na maila upomnienie po jakims czasie nieobecnosci. Brak odpowiedzi = delete user ;]
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie widze z ich strony zaśmiecania forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 03 Cze, 2005 23:07   

Akacja12 napisał/a:
Ja nie widze z ich strony zaśmiecania forum.

Zasmiecaja baze danych, obciazaja serwer.
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n, w kazdym wyrazie ktory wypowiedziales jest prawda. Przynajmniej ja myśle ze tak powinno byc Very Happy .

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez pisalam kiedys o tym temat, pozniej pojawily sie kolejne, i z tego co zauwazylam, to bez skutecznie.
poza tym wiele rzeczy na tym forum jest bezskuteczne, np do tej pory nikt nie zmienil rang, chociaz bylo tym takie zainteresowanie i zaczela ludziom nawet dzialac inwencja tworcza Cool

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 03:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na duzej ilosci for jest tak ze po jakims czasie wysylane jest zawiadomienie ze konto moze zostac skasowane jezeli uzytkownik nie zacznie pojawiac sie na nim.. i jak cos konto kasuja.. ale teraz to raczej nie do ToJi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A z tego co pamiętam to taka akcja juz była...albo ToJa się po prostu wypowiadała na ten temat...A jeśli była to nie ma sensu robić drugi raz, chyba raz na dwa lata wystarczy...Pewnie,ze użytkownicy z 0 na liczniku powinni mieć usunięte konta bo tylko zajmują nicki itp...Osoby, które zarejestrują sie a potem nic nie napiszą po jakimś czasie nie będą pamiętać albo loginu albo hasła, tymbardziej po jakimś roku czy dwóch...I moim zdaniem takie konta powinno się kasować, tak samo jak konta z mniej niż 10 postami na licnziku(tyczy się to forumowiczow, ktorzy od bardzo dawna nic nie piszą).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:57   

Czesto sa osoby, majace np. 1 post. wynika to z tego, ze przychodza na forum z jakims problemem, pisza, czytaja pierwsze odp. i o istnieniu forum zapominaja. A musza sie rejestrowac, bo nie ma mozliwosci pisania jako gosc Wink
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak to, już nie można pisać jako gość? Razz heh to zacofana jestem bo niewiedziałam biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Jak to, już nie można pisać jako gość? Razz heh to zacofana jestem bo niewiedziałam biggrin

No tak. Jakiś czas temu ToJa wprowadziła taką opcję(za dużo "jaj" robili sobie właśnie Goście Razz ).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ANIA12 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 18
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czyzby ci w czyms to przeszkadzalo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 23:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz z tym jakiś problem nie zaśmiecają forum ani nic tobie to chyba nie powinno przeszkadzać

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |