| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Nowy administrator
Autor Wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 21:59   Nowy administrator Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba najwyższy czas napisać coś o sobie.
Nie jestem administratorem z wyboru. Zupełnie nie miałam na to ochoty i przede wszystkim czasu. Forum jest jednak integralną częścią serwisu i nie może zostać pozostawione same sobie. Doskonale wiecie, że bardzo różni ludzi tu wchodzą. Przynajmniej czasami trzeba interweniować. I tak właśnie będzie wyglądało administrowanie forum. Raz na jakiś czas tu zajrzę przejrzę posty, PW a jeśli będą jakieś propozycje (nowe forum, moderator) to zrobię zmiany. Administrator od spraw technicznych i to wszystko. Forum zarządzać będą moderatorzy. Za jakiś czas, bo czytania tu sporo, gdy poznam moderatorów to niektórzy z nich dostaną większe uprawnienia.
Pisać na forum prawdopodobnie nie będą. Są tu jedynie młodzi ludzie. Jestem od Was dużo starsza a niektóre posty dosłownie mnie zdołowały. Nie wiem czy niektórych wypadkach potrafiłabym powstrzymać się od potów-pouczeń. Lepiej więc będą milczeć Wink
Proszę Was o jedno. Skończcie dyskusję na temat sprawy, która była przed moim przybyciem. Nie jestem po niczyjej stronie, bo nie znam szczegółów. ToJa niepotrzebnie wszystko usunęła. Jednak wina nigdy nie leży po jednej stronie. Wzajemnie sobie dołożyliście i wystarczy. Poprzedniego administratora nie ma i nie będzie. Jeśli kiedykolwiek zechce wejść na forum to jako użytkownik.
I wprowadzam bezwzględny zakaz zwracania się do mnie „Pani”
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a wiec witamy pania bozene... ;]
wszystko najprawdopodobniej wroci do normy, od poczatku twierdzilam, ze administratorem powinna byc dorosla, doswiadczona osoba...

bozena.. kojarzy mi sie z bozenka z klanu... xDDD' ktorej osobiscie nie lubie. Razz'

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie chciałbym być nie miły na samym początku, ale po cóż nam administrator tylko i wyłącznie od spraw technicznych? Nie powinno się wszystkiego pozostawiać moderatorom, gdyż szybko pojawią się spory i kolejne konflikty...

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 23:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crimson Lady napisał/a:
bozena.. kojarzy mi sie z bozenka z klanu...

Oj i po co mi powiedziałaś...
Teraz też mi się będzie kojarzyć <lol> Razz
Czuje się winna, to ja zaczęłam z "pani Bożeno" Smile . Nie no, tak całkiem na serio-witamy nową administratorkę Smile .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierowa Tęczo słuszna uwaga, ale wielu z Was forum traktuje jak zabawę, przyjemność. Tu spotykacie rówieśników i macie wspólne tematy. Wydaje mi się, że lepszy amin, który stoi z boku niż taki, który wtyka nos w Wasze rozmowy. Dla mnie nie do przyjęcia są rozmowy dzieci 10-13 letnich o tym czy uprawiać seks. I podejrzewam, że dla wielu z Waszych rodziców nerwy by puściły i „nasadzaliby”. A niestety czasami mam niewyparzony język. Nie chcę robić tu zamieszania, siać postrachu czy kogoś peszyć swoim wiekiem. biggrin.
Mądrzy moderatorzy poradzą sobie. Zupełnie wystarczy jak zajrzę tu raz na tydzień. Jest też przecież mail, więc w razie problemów można napisać.

Mroweczko, dziękuję. Crimson Lady (pomimo próby bycia złościwą) też dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jaki to jest wiek co mialby peszyc? nie ukrywam ze ciekawosc mnie zjada Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 06:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pewnie 75-cio letnia babcia piszaca z domu spokojnej starosci;]

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehehe lol. ;)
nie, pani bozeno, nie chcialam byc zlosliwa. nie w tym momencie. ;]

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż ja witam także, Bożeno.
Najlepiej forum byloby oczyscic z tych wszystkich 'brudow' ale o za duzo roboty dla kogokolwiek.
Życze powodzenia przy administracji. Milo, ze jestes Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam =)
Chyba nie wiem co wiecej powiedzieć Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A niestety czasami mam niewyparzony język. Nie chcę robić tu zamieszania, siać postrachu czy kogoś peszyć swoim wiekiem. biggrin.
no właśnie przydała by się nam osoba, która wreszcie skończyła by z tą komedią - niektórzy już mają naprawde dość 10-cio latek opowiadających o swoich doznaniach seksualnych, czy też milionów postów na temat "czy przez przypadek moje guzki na kolanie to nie ciąża pozamaciczna"/"pomocy mam już 4 lata, a nie miałam jeszcze okresu!!11!1!oneoneone"[troche podkolorowalem Razz] - ta komedia zaczęła już się robić nudna ;P

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0nFucker napisał/a:
Pewnie 75-cio letnia babcia piszaca z domu spokojnej starosci;]

W przeciwieństwie do Ciebie u nas już najmłodsi w rodzinie wiedzą, co znaczy słowo Rodzina, miłość i szacunek do starszych osób. Babcia kojarzy się im z dobrem, ciepłem i osobą, która zawsze wysłucha i pomoże. Nie jestem jeszcze babcią a Dom Spokojnej Starości to miejsce gdzie lądują takie osoby jak Ty. Jeśli Twoje dzieci będą miały Twój charakterek to w takim właśnie miejscu w przyszłości się znajdziesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Wink
Zycze wytrwalosci Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
ANIA12 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 18
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie pani borzeno Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:42   

A ja dziękuję za odblokowanie konta... czasem tu lookam żeby zobaczyć jak sie reszcie wiedzie, ale aktywna będę tylko czasem, chociaż wolę widzieć, że jestem jako ja nie jako gość
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |