| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
problem
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 16:38   problem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy cos jest nietak... mam w okolicach pochwy dziwne swedzenie.... tak jakby od srodka troche... a przy oddawaniu moczu... boli troche...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 23:01   

Według mnie jest troche nienormalne, może masz grzybice, łatwo się jest nią zarazić. Najlepiej, żebyś poszła do dermatologa, lub ginekologa. On doradzi. Wiem, że jest to niemiłe, ale pomoże
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 11:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze to niejest grybica, mialam niedawno grzybice na nogach, dzieki ogu przeszla, napewno niepojde do zadnego ginekologa do nikogo.... mam dopiero 13 lat... niecale...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 11:56   hmmm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmmm....cięzki problemik
W interku piszą, że możliwe iż grzybica mogła zaatakować okolice pochwy.
Jednak bardzo możliwe jest to, ze została nieprawidłowo zachowana higiena okolic intymnych ztąd to swędzenie.
Możliwości jest wiele, np. być może zabardzo drapałaś się (spowodu swędzenia) te okolice i doprowadziłaś tym samym do pogorszenia sytuacjii, czyli pieczenia podczas siusiania...

Prosze Ciebie, idź umyj się (dokłądnie), jak juz to zrobisz powiedz czy dalej, bardzo cie swędzi i piecze, czasami wystarcza tylko sie podmyć aby te nieprzyjemne objawy zniknęły.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiec tak.... te swedzenie ejst prawie wciaz.... raz mniejsze raz wieksze... znaczy troche glupio sie przyznac, moze dlatego mam troche te swedzenie... bo przez to ze niemylam sie dwa dni... ale to tylko za sprawa. chorobska..... ktore mnie dopadlo, bez przerwy niemiaalm sily. ale sie umylam i to nic niedaje, raz przestanie bolec, raz boli, juz ieboli przy oddawaniu oczu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze grzybica sie przeżuciła na inna okolicę ciałą
Powinnaś skonsultować się z lekarzem....dermatolog piowinnien ci pomóc.....
Powiedz mamie i to jak najszybciej.
Jeżeli to grzybica musisz się szybciutko leczyć....grzybica pochwy jest bardzo groźna....prowadzi (długo nieleczona) to poważnych chorób, nie lekceważ tego i przełam strach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

raczej to niejest grzybica.... malo prawdopodbne... juz mi traz preszlo, ale ni ze strachu ze moze to byc grzybica... pamietam ze kiedys, jak bylam mala jak mnie bolalo powiedzialam mamie, i to bylo tylko chwilowe, moze mi sie wrociolo, i juz przchodzi bo dopiero wczoraj mnie zacxzelo, a teraz nieswedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to niemasz sie co martwić Wink
na zapas , rzecz jasna Wink
może rzeczywiście to nic powaznego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ufff
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 16:35   

Mała

To nie może być grzybica Rolling Eyes

Miałam Wychowanie Do Życia W Rodzinie i rozmawialiśmy o tym i jak jest grzybica w okolicach narządów płciowych, to piecze, swędzi i boli i to jest straszne, więc grzybica to nie może być. To napewno zakażenie pochwy. Jest to normalne zjawisko, ponieważ łatwo można się zakazić, ale da rade wyleczyć (samemu). Myj codziennie, a nawet jeszcze częściej w okolicach nadządów płciowych. Zakarzenie powstało z niedbania o siebie, czyli nie mycia się tam za często. Ale możliwe, że to nie jest zakarzenie. Jeżeli wydzielina śluzowa jest żółta i ma nieprzyjemny zapach, to znaczy, że masz zakarzenie, a jeżeli nie, to najlepiej zgłoś się do ginekologa. Nie masz czego się wstydzić, ponieważ ginekolog dużo razy widział tam te te te...........no wiesz co i on to uważa za normalne. Nie wstydź się. A żeby to była grzybica, to niemożliwe, bo to by strasznie piekło, bolało, swędziało i to by było nie do wytrzymania (wiem to z lekcji Wychowania Do Życia W Rodzinie).






P.S. Mam nadzieję, że zrozumiałaś Wink
Powrót do góry
Dzinia
Gość
PostWysłany: Pią 06 Cze, 2003 18:05   

Mnie tam się wydaje, że mnie swędzi przez te piekielne owłosienie... biggrin biggrin biggrin
Noo.... nie wiem.......
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 07 Cze, 2003 11:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jednak jest grzybcia, moze to wlasnie tak strasznie swedzialo...
tak bynajniej powiedzial w 80% deg... no niestety.
ale przeszlo, po "kuracjach dega:]]]"
dzieki:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 08 Cze, 2003 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
To nie może być grzybica Rolling Eyes


Widzisz, KleO - do tego co mówią na Twoim "Wychowaniu..." trzeba dodać sporo doświadczenia, aby wyszło coś sensownego.

To akurat była grzybica. I na szczęście Mała szybko zareagowała i szybko się z niej wyleczyła.

Grzybice pochwy wynikają z zakażenia drożdżakami, a o to u kobiet bardzo łatwo. Odległość między odbytem a ujściem pochwy u kobiet wynosi około 2 cm, dlatego też grzyby i bakterie z taką łatwością przenikają z przewodu pokarmowego (odbyt) do pochwy. Jest to proces, którego nie można powstrzymać, można natomiast nieco zmniejszyć poprzez prawidłową higienę. Mam tu na myśli szczególnie podmywanie i wycieranie zewnętrznych narządów rodnych. ZAWSZE należy robić to z przodu do tyłu czyli od pochwy do odbytu - nigdy nie odwrotnie.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 09 Cze, 2003 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz co? powinnaś bardzo często się podmywac, a po podmyciu się posmaruj sobie owe miejsca maścią "clotrimazolum"(klotrimazolum) kupisz ją niedrogo w aptece a po kilku dniach używania swędzenie pieczenie i ból przejdą biggrin Razz

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 09 Cze, 2003 21:10   Deg!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj deg... Sad
Eeee, etan tego, no....:
Napisz mi to samo, co napisałeś Małej.
Bo czasami miewam takie swędzenie, ale to tylko troche, ale najbardziej mnie swędzi tam, gdzie mi rosną włosy na pochwie.
Kontakty poniżej... Confused

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |