| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Nabijanie komentów
Autor Wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 18:34   Nabijanie komentów Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.No własnie...nabijanie. Wspisywanie sobie po 300 komentow pod jedną notką byle zająć dobre miejsce w kategori "najwięcej komentarz" to bez sensu i niesprawiedliwe. Myślę ze powinniśmy z tym jakoś walczyc...a wy?

2. kiedy wklejiam długie komentarze to nie wklejają sie one całe;/ wrednie nie? Co mam z tym zrobić?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 18:42   

poprostu moze jest limit.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 21:07   

Cos na tenbicie jest dozwolone 4000 znaków w komencie...
owszam pazerność na komentarze jest... ale chyba miło wiedzieć że ktoś czasem lookna na Twojego bloga Smile
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 21:15   

no ale bez przesady =/
cZeSc BrOoOdAski ZoStAwCiE KoMeNtA AlBo JeStEsCie gLuPI!!-tak pisze na wiekszosci blogow.Na moim blogu jest 80% notek z 0 komentami.A blog istnieje juz prawie rok.
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wlasnie, a moze mi napiszecie po co to sie robi ?
Znaczy czemu wszyscy tak zabiegaja o te komenty ? Bo akurat liczna komentow wcale nie oznacza liczby odiwedzjaacych.,,,,

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie wiem po co to. Jak się chce wiedzieć ile osob whodzi to sobie licznik założyć po prostu trzeba. A najbardziej wkurzają mnie komenty o takiej samej tresci razy 200, kompletny bez sens;/

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Gabra
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 16:59   

wtedy ich CoOlAsTY BlOCzÓś jest niby popularny i ma najwiecej komentow..Tak sobie wymiaginowali ze kto ma wiecej ten lepszy Cool
Powrót do góry
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najmilsze jest, że licznik skacze. Znaczy, że ludzie wchodzą. A czy komentują to już ich sprawa. Ja rzadko piszę komenty, nie każę więc tego robić innym. =)

/a głupie jest jeszcze: MAsZ sUPeR BLoGa, wPaDaJ dO MnIE!!!!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

byl juz pare razy roztrzasany temat usuniecia rang i licznika.. moze nowa pani administrator by sie nad tym zastanowila, bo jak widac zadnego pozytku to nie ma a jest tylko powodem narzekania i klotni..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o kłótnie ani narzekanie. Chodzi o uczciwość. Te rangi są po to zeby wiedzieć jakiego bloga ludzie lubia czytać i kmentować a nie po to żeby nabijać komentarze sobie samemu albo nawzajem;/ . Moze powinno byc tak ze pod jedną notką moze byc tylko jeden komentarz z jednego numerku IP?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 14 Cze, 2005 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mowiac blogi mialas na mysli tematy na forum? no ale moglo to by byc bez sensu bo nieraz jest taka potrzeba aby jakas osoba udzielila jescze odpowiedzi na inne pytanie dotyczace tego np..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie, nie chodziło mi o tematy na forum, tylko jak pisze o blogi. A raczej o nabiajanie komantarzy na blogach...mam nadzieje ze kazdy wie co to blog Rolling Eyes .

(po edycji)
Teraz widze ze mnie chyba zle zroumiałaś. Nie chodzi mi o forum..., ani o rangi na forum, ani o liczniki, nie o to chodzi. Chodzi o blogi i ilosci komentow, a raczej nabijanie ich, rozumiesz?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem co daje ludziom, ze beda mieli 100 pustych komentow typu :masz fajniusiu blodzik, wpadnij do mojego i tez mi skomentuj papa caluski :***" Ja kiedys mialam 3 blogi, w ktorych srednio na jedna notke przypadaly 3 komentarze, ale "od serca".

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no rozumiem rozumiem.. po prostu wolalam sie upewnic czy chodzi czy o blogi czy tak okreslilas tematy na forum.. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 20:47   

O boshe mam nowego bloga a tu 0 komentów, to strasznie, chyba sama zaczne je sobie dawać xD
;/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |