| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
okropny bol
Autor Wiadomość
malutka88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 22
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 15:51   okropny bol Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

od ponad 2 lat miesiaczkuje i mam ja dosc regularnie moze czasem zdaza sie kliko dniowe roznice ale to rzadko mimo to podczas okresu odczuwam ogromny bol ale taki ze z chceia padlabym na srodku ulicy i zwijala sie z bolu tabletki malo co pomagaja a bol jest tak silny ze czasem nie wtrzymuje i potrafie sie nawet rozplakac co zrobic zeby tak nie bolalo to jest okropne rozmawialam z kolezankami i one takich bolow wogole nie maja pomozcie!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 16:31   Re: okropny bol

malutka88 napisał/a:
od ponad 2 lat miesiaczkuje i mam ja dosc regularnie moze czasem zdaza sie kliko dniowe roznice ale to rzadko mimo to podczas okresu odczuwam ogromny bol ale taki ze z chceia padlabym na srodku ulicy i zwijala sie z bolu tabletki malo co pomagaja a bol jest tak silny ze czasem nie wtrzymuje i potrafie sie nawet rozplakac co zrobic zeby tak nie bolalo to jest okropne rozmawialam z kolezankami i one takich bolow wogole nie maja pomozcie!!!!

ginekolog wzywa
Powrót do góry
malutka88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Maj 2005
Posty: 22
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czemu ginekolog??co on poradzi?? powie ze to tak ma byci tyle:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiesz co poradzi dopoki nie pojdziesz.....
bo to moze byc zupelnie normalne, ze boli - tzn wynika ze specyfiki twojego organizmu i zaleci (albo nie) ci jakies mocniejsze pigolki niz np apap, a moze to byc cos zueplnie innego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ja tez radziłabym CI udać się do ginekologa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moim zdanie nie jest normalne że masz takie bóle. radze ci idź do ginekologa na pewno coś ci poradzi albo zapisze jakieś tabletki. zastanów sie nad tym przecież to może być jakaś wada wrodzona lub coś takego????
pozdrowka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może przyłóż ciepły termofor/kompres do podbrzusza, zażyj coś przeciwbólowego (apap/panadol/no-spa...)... Ale ja też radzę się wybrać do ginekologa.

Ps. Jest tez coś takiego jak bodajże no-spa PRO czy jakoś tak, jest mocniejsza od zwykłej no-spy, moja mama ją używa (ja naszczęście mam bezbolesne miesiączki ;P).

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 19:29   

niektore kobiety maja nawet stany poddepresyjne ;P
nie mozesz pozwolic by to bylo silniejsze od Ciebie,naprawde idz do ginekologa,mozliwe nawet ze nie bedzie ci robil badania,chociaz wątpie.
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 21:28   

Chesterka napisał/a:
Ps. Jest tez coś takiego jak bodajże no-spa PRO czy jakoś tak, jest mocniejsza od zwykłej no-spy, moja mama ją używa (ja naszczęście mam bezbolesne miesiączki ;P).

Ibuprom Max, Nurofen Forte... pelno tych mocniejszych

Wiec radze do ginekologa albo kupic jakies super mocne tabletki Wink
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja musze laczyc nospe z czyms silnym bo inaczej gowno daje

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 22:20   

moze Ci np. przypisac tabletki antykoncepcyjne
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm to raczej nie jest temat do żartów;/. Idz do ginekologa, bo kiedys odjedziesz... moje qmpele mialy tak samo...jedna zemdlala sama w domu... . Po prostu idz. Innej mojej kumpeli nie chcieli wierzyc ze w tym wieku takie mocne ma i jej powiedzieli w koncu "jak urodzisz dziecko to bedzie albo wiele mniej bolalo....albo jeszcze bardziej" pocieszenie... Ale cóż. może ci sam lekaż jakieś przepisze silniejsze(tzn ginekolog)?.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

owszem ginekolog moze przepisac jej pigolki antykoncepcyjne jesli bole sa bardzo silne - pigolki te nie tylko zapobiegaja ciazy, ale maja tez dzialanie lecznicze -np reguluja cykl, redukuja wlasnie bolesne miesaczki, moga likwidowac PMS, korzystnie wplywaja na cere (zwlaszcza z tradzikiem)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 14 Cze, 2005 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nospe wez:P albo naprawde do ginekologa.. przepisze ci cos mocniejszego i bedzie dobrze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Cze, 2005 16:32   

Ma... napisał/a:
Taaa jasne od razu:P

Gabra napisał/a:
po co?

argh, po co sie odzywacie? wrr
pigulki moga jej pomoc, to zalezy od faktycznego stanu rzeczy, ale to stwierdzic moze tylko lekarz. Rady typu "wez nospe/apap" sa smieszne. Chyba kurde brala cos przeciwbolowego nie? :\
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |