| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Bedzie pasek?

Bedziesz mial/a pasek na swiadectwie?
Takkk!
72%
 72%  [ 18 ]
Taaaa chyba na tylku...
28%
 28%  [ 7 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 23 Maj, 2006 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja mialem, ale w liceum jest to prawie niemozliwe, szczegolnie, ze w dobrym liceum. Zreszta - nie chce mi sie; jestem maloambitnym leniem :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 08:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
uuu ja świadectwo z czerwonym paskiem ostatnim razem miałam w podstawówce... :<
A gdzie ty chodzisz ???? Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świadectwo z paskiem? tak Smile w podstawówce moim zdaniem łatwo o pasek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja chyba będę miala nawet wyższą niz 4.7 średnią ;]] ale nie wiem czy będę miala czerwony pasek bo slyszalam ze nie mozna mniec zadnej 3? wiec jak mozna czy nie? Ma to jakieś znaczenie?

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem tylko, że nie można mieć 1, 2, ani 3 z polskiego i matematyki aby uzyskać pasek. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 17:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pauy, to chyba rzeczywiscie nie mozna. Ale jedna dwoja a reszta szostki - czemu nie? ;P to chyba jakaś nowa zasada, o ile w ogóle istnieje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia0001 napisał/a:
Ja chyba będę miala nawet wyższą niz 4.7 średnią ;]] ale nie wiem czy będę miala czerwony pasek bo slyszalam ze nie mozna mniec zadnej 3? wiec jak mozna czy nie? Ma to jakieś znaczenie?

Pierwsze słyszę. Starczy średnia powyżej 4,75 i zachowanie bodajże bardzo dobre (albo i dobre, ale tego nie jestem pewien). Innych warunków nie ma.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
kasia0001 napisał/a:
Ja chyba będę miala nawet wyższą niz 4.7 średnią ;]] ale nie wiem czy będę miala czerwony pasek bo slyszalam ze nie mozna mniec zadnej 3? wiec jak mozna czy nie? Ma to jakieś znaczenie?

Pierwsze słyszę. Starczy średnia powyżej 4,75 i zachowanie bodajże bardzo dobre (albo i dobre, ale tego nie jestem pewien). Innych warunków nie ma.


Nie zgadzam się. Np. jak się ma 3 z polskiego, a reszta to piątki i wychodzi średnia powyżej 4,75 to nie można mieć paska...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:

Nie zgadzam się. Np. jak się ma 3 z polskiego, a reszta to piątki i wychodzi średnia powyżej 4,75 to nie można mieć paska...

A co powiesz na rozporządzenie ministra edukacji z 7 września 2004 (nowszego na ten temat nie ma, więc mniemam iż przepisy się nie zmieniły)? Tu masz fragment:
Cytat:
Uczeń kończy szkołę podstawową, gimnazjum, szkołę ponadgimnazjalną lub dotychczasową szkołę ponadpodstawową z wyróżnieniem, jeżeli w wyniku klasyfikacji końcowej, o której mowa w ust. 1 pkt 1, uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania.

Jakby ktoś nie wiedział, wyróżnienie=pasek. Może u Was w szkołach wprowadzono (bezprawnie!) jakieś dodatkowe wymogi. Np. u mojej matki w szkole religia liczy się do średniej, choć nie ma co do tego żadnych podstaw prawnych.

Przeguglałem jeszcze parę stronek szkół podstawowych i gimnazjów. W większości jest tak jak mówię, w 1 tak jak mówiła Nikita, a w innej, zeby było śmieszniej w ogóle nie przewidują pasków Neutral Będę musiał się później matki spytać, jak to jest naprawdę.

[ Dodano: Sro 24 Maj, 2006 18:19 ]
Odbyłem konsultacje z rodzicielką. Prawdopodobnie można mieć 3, ale nie można mieć 2. Ale dla ucznia czwórkowo-piatkowego poprawienie jednej trói nie będzie chyba wielkim wyzwaniem? :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 24 Maj, 2006 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jakaś bzdura. Na koniec trzeciej gimnazjum, miałem chyba jakąś tróję, a skończyłem z czerwonym paskiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to rzeczywiście u mnie w szkole jest jakoś inaczej =/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
kasia0001 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 27 Paź 2005
Posty: 495
PostWysłany: Sob 27 Maj, 2006 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie poprawienie 3 jest wielkim wyzwaniem gdyż to jest matma ;/ .. wczesniej mialam zawsze 4 ale w tym roku są same nowe rzeczy tzn. w tym 2 półroczu i nic nie łapie ;/ i z klasówek mam same 3 więc nie ma szans... tylko mi nie piszcie zeby mi wytlumaczyl facet z matmy bo po 1. juz prawie koniec roku szkolnego a po 2. on tylko tlumaczy byle jak aby dwóch kolegow ktorzy maja między 4 a 5 z matmy zrozumieli to i mieli 5 na koniec ;/ my sie nie liczymy ;/ a dla wychy tego nie powiemy, gdyż to jest wyjątkowo surowy nauczyciel i potrafi sie zemscic ;/

_________________
'Dam tyle ile Ciebie stać dla mnie'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9145823
Tejano's girl Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Lip 2006
Posty: 5
PostWysłany: Nie 02 Lip, 2006 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja ide do 6 klasy i mam średnią 5,5 i co się z tym wiąze nie muszę mówic

_________________
Wakacje!!!!!Znowu są wakacje!!!!!!Napewno mam racje!!!!!!!!!!!!WAKACJE ZNOWU SĄ!!!!!!!!!!ZYCZE WAMUDANYCH WAKACJI.szkoda,że u mnie tego nie będzie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 06 Lip, 2006 08:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a na date to juz nie LASKA popatrzec? Wnosze o zamkniecie tematu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |