| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Podglądam siostre...
Autor Wiadomość
Nastolatek 12
Gość
PostWysłany: Nie 15 Cze, 2003 12:55   Podglądam siostre...

Embarassed Prosze was o pomoc.Bardzo pociąga mniemoja 14 letnia siostra.Mamy wspolny pokoj i czesto mam okazje japodgladac...Nie moge sie opanowac.Juz nie podniecaja mnie tak zdięcia nagich kobiet.Aby sie podniecić musze jej podbierac bielizne (tzn majtki) zakładac podpaski... Czy jest ze mną cos nie tak? Prosze pomozcie.Ciagle mi ona chodzi po głowie , a przeciez to moja siostra.Ciagle mysle o jej bieliźnie i podpaskach...Prosze Was o pomoc.Napiszcie jak moge sobie z tym poradzić.Z góry dziekuje...
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 15 Cze, 2003 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesteś normalny, to zwyczajne, że chłopaków w twoim wieku pociągają dziewczyny starsze, już rozwinięte, ale spróbuj zaprzestać na myślach, nie podglądaj swojej siostry, ona też ma prawo do prywatności, a co do tej bielizny i podpasek to lepiej ich nie zakładaj bo możesz na nie przenieść różne zarazki, a bielizny lepiej też nie ruszaj, bo jeszcze cie ktos w niej zobaczy, powodzenia

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Większość chłopców najpierw zakochuje się we własnych mamach (gdy są oczywiście młodsi), potem przychodzi pora na siostry, kuzynki itp. To jakby "poczekalnia" przed prawdziwą zauroczeniem, miłością, pierwszymi doznaniami erotycznymi.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Wto 17 Cze, 2003 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
Większość chłopców najpierw zakochuje się we własnych mamach (gdy są oczywiście młodsi), potem przychodzi pora na siostry, kuzynki itp. To jakby "poczekalnia" przed prawdziwą zauroczeniem, miłością, pierwszymi doznaniami erotycznymi.

Uff... jak ja się cieszę, że mnie ta poczekalnia ominęła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh mnie tez ona minela, ale moj kolega mowil, ze jak mial 12 lat to uprawial sex ze swoja kuzynka, nie wiem czy klamal czy mowil prawde

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GoMati Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 37
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Confused Naprawdę? Nie, mnie moja siostra nie podnieca. Jak już koniecznie potrzeba mi jakichś wrażeń to zazwyczaj proszę żebyśmy siem pobawili moją koleżankę. Oczywiście nie kochamy siem ale ona jest ładna i tak siem nieco bawimy biggrin . Tylko bez skojarzeń Wink

_________________
Drzewa płaczą i umierają ale ty tego nie słyszysz - Moro
Jesteś przeklęty? Cały świat jest przeklęty. - Mnich

Hayao Miyazaki - Mononoke Hime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 11:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila napisał/a:
heh mnie tez ona minela, ale moj kolega mowil, ze jak mial 12 lat to uprawial sex ze swoja kuzynka, nie wiem czy klamal czy mowil prawde

Mi się wydaje, że to co mówił Twój kumpel to bzdury, ale kto wie... różne dziwne rzeczy dzieją się na tym świecie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz mój drugi kolega, a raczej przyjaciel nigdy mnie jeszcze nie okłamał i powiedział, że jego koleżanka w wieku trzech lat robiła loda czterolatkowi. Ale to jest już prawda, bo moja stara się kiedyś o tym dowiedziała, aż dziwne, że o tym mi powiedziała.

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 24 Cze, 2003 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila mam wrazenie ze ostro naciagasz prawde... 3-4 latek nie wie co to "robienie loda" wiec nie pszesadzaj. I jakos trudno mi uwiezyc mi w to ze toja MAMA ci to powiedziala.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Czw 26 Cze, 2003 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila nieprzesadziłeś troche??? Ja mam dwóch kolegów. Krzyśka i Radka. Mają po 12 lat. Są przyjaciółmi i wszystko razem robią. Radek ma siostre, która ma 17 lat i oni cały czas ją podglądują!! Jak się kompie, jak spi to zglądają pod kołdre itp. tid. A potem na podwórku gadają jaką radka sioetra ma figure. I twierdzą, że nigdy się w innej niezakochają. Ale to im przejdzie no nie...

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
menek
Spammer
Spammer

Dołączył: 02 Sty 2003
Posty: 44
PostWysłany: Czw 26 Cze, 2003 12:25   elo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mam siostre Cool
Ma 16 lat, a ja 13.
I co z tego!?
Wcale jej nie podglądam ani nie zakładam jej rzeczy.
A ty nastolatek lepiej znajdź sobie dziewczyne.
I też się ciesze że poczekalnia była zajęta i ją ominołem biggrin .

_________________
Przepraszam wszystkie dziewczyny na tym forum!!! W szczególności: Toje, Iśke, Nene, Wero...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pani nikt

Dołączył: 24 Cze 2003
Posty: 1
PostWysłany: Czw 26 Cze, 2003 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sądę że to niezbyt dobrze że podglądasz swoją siostrę bo ma prawo do prywatności i uważam że panięka wieżba ma racje że nie powinieneś przymieżać jej rzeczy to nie higieniczne i może ci się oberwać jak się siostra dowie więc lepiej przestań powodzenia

_________________
życie jest piękne jeśli tego chcesz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SaPpY
Gość
PostWysłany: Pią 27 Cze, 2003 20:07   ..........

heh....tesh mam 14 lat i raczej nie życzyłabym sobie aby ktokolwiek mnie podglądał a już na pewno brał moją bieliznę...itd......
ehh wiem że to trudne ale według mnie powinneś przestać! to normalne w twoim wieku że interesujesz się płcią przeciwną ale pochamuj się trochę może skup się na czymś innym? może....ehh sama już nie wiem..... :roll:
Powrót do góry
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Sob 28 Cze, 2003 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

naprawde tak mi powiedzial mozesz sie go spytac tylko, ze to nie mozliwe, ale nic nie naciagam, tak mi powiedzial no chyba, ze on klamal

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 28 Cze, 2003 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szpila twoj kolega ma chyba wybujala wyobraznie !!!

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |