| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Trzy kropki
Autor Wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 13:49   Trzy kropki

Ostatnio zabalowaliśmy... Wiadomo, koniec roku, żadnych obowiązków, pełna swoboda... Już trzeci dzień z rzędu. Zawsze po lekcjach chodziliśmy na piwo. No właśnie... Miałam już tego dosyć, bo pomyślałam sobie, że co za dużo, to nie zdrowo... Ale koledzy mnie wyciągnęli... No i... Nie piliśmy dużo. Mocniejsze łby po jednym browcu, słabsze po pół. Jedna koleżanka ma naprawdę słabą głowę. Wypiła może coś ponad połowę i... na początku zachowywała się tak jak zawsze. Ot, śpiewała coś sobie, wygłupiała się. Próbowaliśmy jej wmówić, że wypiła pięć puszek. I wtedy... zaczęła płakać. Na początku myśleliśmy, że robi sobie z nas zwałę, ale jej naprawdę ciekły strumienie łez... Mówiła, że nikt jej nie lubi, że wszyscy mają ją w dupie. Na początku to było śmieszne, ale potem naprawdę przestało. Jakoś udało nam się ją uspokoić, ale boję się co będzie, jak znowu zdaży się podobna sytuacja. Co wtedy zrobić?...
Przejdź na dół
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.
a slyszalas kiedys takie stwierdzenie, ze z czlowieka po alkoholu wychodza wszystkie "brudy"?
tak najprawdopodobniej stalo sie z Twoja kolezanka. byc moze wcale tak dobrze nie czuje sie w takim towarzystwe, lub ostatnio ktos jej ostro dogryzl, wysmial ja, etc. byc moze czesto bywa ignorowana, jej problemy bagatelizowane. byc moze, po prostu, czuje sie niedowartosciowana, ale nie chce o tym publicznie mowic. w alkoholu jednak o wszystko szybko... ;/
warto byloby pogadac. ona napewno nie chcialaby ponownie znalezc sie w takiej sytuacji.

dlatego nie lubie alkoholu. czlowiek traci nad soba kontrole, a to jest najgorszym, co moze sie zdazyc.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

my tez wczoraj z klasa pilismy.. mialo byc mile klasowe spotkanie.. no a koledzy po pare piwek, wodka, nalewki.. i bylo do [cenzura].. kolezanki wypily po 1 piwie a im to starcza, i wszyscy dookola sie najebali.. wrr kolega sie wywalil, rozcial sie, i zaczal ryczec ze go dziewczyna zabije itd.. no ale jakos go sie uspokoilo, poszedl spac, a obudzil sie to asia byla juz przy nim wiec pewnie przestal sie dolowac.. najlepiej jak znowu tak bedzie to po prostu zakonczyc ta "zabawe" i nie doprowadzac do tego zeby plakala..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 15:28   

Ja tam ostatnio codziennie piję (ale piwo, nie alkohol) i jakoś nic mi nie jest.
Powrót do góry
Francesca Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 76
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że człowiek po pijaku jest szczerszy.... Ostatnio moja kolezanka pod wpływem wiadomo czego rozpłakała się i zaczęła krzyczeć przy swoim chłopaku, że kocha tak naprawdę innego... Chyba nie muszę mówić, jak się ten koles poczuł :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9420406
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Ja tam ostatnio codziennie piję (ale piwo, nie alkohol) i jakoś nic mi nie jest.


piwo to tez alkohol. ;]
i chyba tym 'piwem' [jednym?] sie nie spijasz niemalze do upadlego, ze nie wiesz co mowisz. ;]

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no po moich kolezankach sie przekonalam... pol piwa starczy zeby sie nawalic, i zaczac sie lepic do wszystkich, i tarzac sie po trawie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hyhy dlatego prawnie alkoho, sprzedaje sie od lat 18 a nie 14 Wink

a moralniaki po alkoholu to standart, i nie wiem czy do konca to jest szczerosc, ja bym raczej sadzila, ze to jakies tam problemiki, na ktore nie zwaracamy uwagi na co dzien (bo na zdrowy rozum sa glupie) tylko po alkoholu urastaja do rangi zyciowej maskary...bo alkohol jako substancja psychoaktywna ma zdolnosci wplywania na nasz mozg a co za tym idzie i na emocje

i jak to mowi moja mama - do wszytkigo trezba dorosnac, do alkoholu tez...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 16:05   

alkohol to gowno, pobij kolezanke, gdy po niego siegnie.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Francesca napisał/a:
Zgadzam się z tym, że człowiek po pijaku jest szczerszy.... Ostatnio moja kolezanka pod wpływem wiadomo czego rozpłakała się i zaczęła krzyczeć przy swoim chłopaku, że kocha tak naprawdę innego... Chyba nie muszę mówić, jak się ten koles poczuł :/

No ale czasem pod wpływem alkoholu mówi się rzeczy, których później się żałuje ...
I czasem nie są one do końca szczere, powiedziane pod wpływem emocji ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Francesca Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 76
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To było jak najbardziej szczere, bo na trzeźwo przyznała się do tego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9420406
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 19:21   

piwo jest jednie napojem z domieszką alkoholu, nie można powiedzieć by to był sam w sobie rodzaj alkoholu(czy dokładniej napoju alkoholowego)
Powrót do góry
Francesca Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Cze 2005
Posty: 76
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale jednak zawsze te 7, czy 4(w słabszych)% jest.... Jeżeli ktoś ma słabą głowę, to to wystarczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9420406
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
piwo jest jednie napojem z domieszką alkoholu, nie można powiedzieć by to był sam w sobie rodzaj alkoholu(czy dokładniej napoju alkoholowego)


jesli przyjmujemy, ze piwo (ma +/- 6 voltow) jest napojem z dodatkiem alkoholu, to mozna tak samo powiedziec o absyncie (kolo 60-70 voltow), ze to wywar z piolunu z dodatkiem alkoholu...? a jedyny alkohol (zdatny di picia) to ten czysty w 100% etanol...?

bo ja nie bardzo pojmuje twoj tok myslenia

bo co za roznica czy wypijesz 10 piw czy pol litra czystej - efekt ten sam, prawda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Cze, 2005 20:28   

Ant0n napisał/a:
alkohol to gowno, pobij kolezanke, gdy po niego siegnie.

Dobra rada Wink Słyszałam, że pomogło by też to, gdyby ona zwymiotowała. Czy to prawda?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |