| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
głupia siostra- HELP ! ! ! ! !
Autor Wiadomość
szaa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 5
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 14:41   głupia siostra- HELP ! ! ! ! ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem, może sie to wydać dziwne po przeczytaniu,ale tak właśnie jest .

Mam siostrę która ma 24 lata (w lipcu) ja mam 18 skończone .

Troche o moich stosunkach z rodzicami :

tato (ojczym-od9 lat ) Wink jest OK Very Happy pozwala mi na bardzo wiele czasami ,krzyczy czasami,ale to On pierwszy przychodzi przeprosić Wink
I nigdy nie ma tak ze nie rozmawiamy przez długi okres czasu Wink

Mama- czasami jest super ,ale w większości czasu jest ,że tak powiem "hamem " Krzyczy, opieprza za byle co , było nawet tak, że nie rozmawiałyśmy przez prawie 4 miesiace-ani słowa się nie odezwałam, ani ona do mnie i przez cały ten okres było fatalnie- wszystko na mnie zwalała... chyba rozumiecie Wink

Bradziej jestem zżyta z ojczymem (dziwne co prawda,ale tak jest )niż z rodzoną matką,potrafię powiedzieć ojcu,ze go bardzo lubie lub ze kocham, matce nigdy czegos takeigo nei powiedziałam ,bo nie potrafię Exclamation :

A więc co do mojej siostry ,mam jej dość ,ciagle mnie kontroluje ,szuka czegos w moim pokoju ,jakby chciała cos znaleźć by mnie obwinić ..... nie mogłabym nic jej powiedzieć,bo by odrazu powiedziała to Mamie Twisted Evil
Mówiłam jej ,żeby sie odemnie odwaliła ,bo nie życzę sobie,żeby interesowałą sie mną, że to moje życie itd...... ale nic nie skutkuje . Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Raz podczas kłutni dałam jej w Głupek ,wywiazała sie z tego wilka afera i oczywiscie matka byłą po jej stronie, dzwoni do mojej szkoły ,a potem mówi mi że mama dzwoniła -mam wrażenie ,ze chce mnie z nia skłócić
Nie najlepiej się uczę, ale mama nic nie mówi, ale moja siostra drze ryja ,mówi że jestem chilwą ........ ( najgorzej sie nie uczę- średnio, w liceum jestem obecnie)

Nie wiem co mam zrobić z nią ,chcę o coś mamę prosić,ale nei wiem czy uda mi sie ja przekonać, jak moja siostra ciagle czegoś na mnie szuka by wykapować.

Nie dociera do niej ,jak powiem jej zeby się zastanowiłą co ona robi, ze ma 24 lata,a zachowuje sie jak 10-latka

HELP ME Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

troche chaotycznie to opisalas, ale postaram sie odpowiedziec.;p

proponuje wstawic zamek w drzwiach od pokoju. ;] to powinno rozwiazac problem 'szperania'.
probowalas powaznie rozmawiac z siostra? dziwne jest to jej zachowanie, zwlaszcza w tym wieku. moze jest o cos zazdrosna, albo na ciebie zla za jakas sytuacje 'z dawnych lat'?;] dziwna sprawa.;p sie w glowie nie miesci, ze dorosla osoba zachowuje sie - jak juz pisalas - dziesiecioletnia gowniara.
no i oczywiscie sprobuj pogadac z mama, najlepiej kiedy siostry nie ma w domu.
albo zagraj w otwarte karty i pogadaj ze wszystkimi domownikami. to wymaga pewnej odwagi po tych wszystkich problemach i klotniach, ale przydaloby sie oczyscic atmosfere, prawda?;]
ew. porozmawiaj z ojczymem. czy on nie widzi co sie dzieje? skoro on jest ci najblizszym z domownikow, powinien ci pomoc. jest ze wszystkim na bierzaco, zna twoja mame na wskros. pogadaj z nim. ;]

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
szaa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 5
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mówiłam mamie jeszcze,ze chce psa. Ona nic na to ,a potem przy mojej siostrze powiedziała,"albo ja albo pies "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 15:31   

szaa napisał/a:
Mówiłam mamie jeszcze,ze chce psa. Ona nic na to ,a potem przy mojej siostrze powiedziała,"albo ja albo pies "

To "ja" było w sensie, że Ty, czy że matka?
Jakby nie było - po tym chorym hasełku śmiem sądzić, że Twoja matka nie dorosła do roli matki...
Powrót do góry
szaa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 5
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu
"ja "- Ona

Też tak sądzę,ale co robić Rolling Eyes .Trzeba z nią żyć Evil or Very Mad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szaa napisał/a:
Himitsu
"ja "- Ona


Ja - Ona - Mama?

Bo 'Nią' może być i siostra i mama :]

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
szaa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 5
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jeszcze raz
słowa wypowiedziane przez moja mamę "albo ja albo pies " <-- ja- mama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kosta
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Cze, 2005 21:20   

Dziwne to wszystko. Wytłumacz to tacie może? Poproś go o pomoc. Ja też jakoś wolę tatę, niż mamę.
Nie martw się
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 11:39   Re: głupia siostra- HELP ! ! ! ! ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szaa napisał/a:
Nie dociera do niej ,jak powiem jej zeby się zastanowiłą co ona robi, ze ma 24 lata,a zachowuje sie jak 10-latka

HELP ME Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Sad Sad Sad Sad Sad Sad


Wybacz, ale to Ty sie zachowujesz jak 10-cio latka ;0 Jestes "dorosla", masz jeszcze starsza i madrzejsza siostre a o rade pytasz na forum dla dzieci ;\? Sama nie mozesz sprawy zalatwic? i pewnie w domu jak ktos ma do Ciebie pretensje to masz ochote krzyczec, ze jestes dorosla co? Gowno prawda. Jezeli w wieku lat 18 nie potrafisz sobie poradzic z SIOSTRA to ja po prostu nie wiem co powiedziec. Rownie dobrze swiadczy o Tobie Twoj sposob rozwiazywania problemow- najlepiej dac siostrze w leb to moze sie odwali. Ja sie wcale nie dziwie ze ona Cie tak kontroluje- ludzie, ktorzy maja za duzo lat, a za malo w glowie robia rozne glupie rzeczy.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do autorki tematu, to powinnas najpeirw pojsc porozmawiac z ojczymem, wytluamczyc mu ajk sei czujesz.. na pewno stanie po towjej stronie i sporobje przkeonac twoja mame, ze zle robi. jelsi to nie poskutkuje to porozmawiaj ze wszyskrimi domownikami naraz, wyloz swoje racje na spokojnie, bez zadncyh krzykow.. powodzenia.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szaa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Cze 2005
Posty: 5
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuje,ale jeśli uważacie mnei za jakaś gówniare to dzięki, postaram się sama załatwić sprawe ni będąc po raz kolejny obrażana, nei wiecie chyab jak to jest jak każdy jest przeciwk oTobie a potem jak chcesz usłyszeć jakies dobre słow lub porade słyszy sie ,ze to moja wina Crying or Very sad
nie wiem po co jeszcze jestem ,moze sie rzuce zmostu i tyle



pozdrawiam Very Happy
, ale już chyba tu nie wpadne Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ty nie narzekaj nie obrazaj sie itd bo to ci nic nie da, a z tym ze to jest problem na poziomie mlodszego dziecka, a w twoim wieku powinnas sama miec na tyle rozumu zeby cos poradzic w takiej sytuacji albo sie poradzic kogos blizszego, znajomego a nie tutaj..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shana Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2005
Posty: 74
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

histeryzujesz z tym rzucaniem się z mostu. a poza tym życie to nie bajka, nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą szli ci na rękę :] masz już swój wiek, nie jesteś dzieckiem, więc sądze, że takie problemy jak kłótnia z matką i siostrą powinnaś sama dać radę załatwić. jeśli nawet nie to pogadac z ojczymem, z kimś bliskim... a nie zwracać się z tym problemem na forum dla dzieci... z całym szacunkiem.

_________________
Gdy wyschnie źródło gwiazd
Będziemy świecić nocom
Gdy skamienieje wiatr
Będziemy wzruszać powietrze

Zbigniew Herbert "Napis"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4254015
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

18 lat to jeszcze dziecko, na pewno nie dorosla osoba.. poza tmy wy nie skaczcie tka, ze psize tutaj:/ wrecz obawiazkiem forumowiczow jets pomaganie osob tkore tu pisza o swoich problemach a nie wysmiewanie, ze sa za starzy na psianie tutaj:/ zastanowcie sie co wy piszecie, ludzie!

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shana Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2005
Posty: 74
PostWysłany: Pon 27 Cze, 2005 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale jednak ma już te 18 lat, a nie 10 :] jest pełnoletnia, więc sie tak bardzo nie dziw... gdybym była na jej miejscu w tej sprawie pytałabym kogoś z dorosłych, a nie dzieci... zrozum Wink

_________________
Gdy wyschnie źródło gwiazd
Będziemy świecić nocom
Gdy skamienieje wiatr
Będziemy wzruszać powietrze

Zbigniew Herbert "Napis"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4254015
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |