| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
grono
Autor Wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 13:39   

daj email?:]
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 13:39   

Podaj mi maila choćby na PW Razz
A po za tym co do gron tematych to mozemy zrobić grono DO biggrin
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 13:44   

Mnie tyż zaproście Razz
mój e-mail to dorota2702@wp.pl jakby cuś
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grono jest tragiczne, wiekszej bandy idiotow ze swieca szukac, kazdorazowe czytanie wypocin tych ludzu wzbudza we mnie agresje i chec zbiorowego mordu na ludzkosci. przez takie rzeczy jk grono wstydze sie bycia czlowiekiem podobno myslacym (z nazwy).

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 15:57   

chcieli zrobic jakies polskie myspace ;]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moj e-mail: rottentothecore@poczta.fm

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 17:29   

Cytat:
grono jest tragiczne, wiekszej bandy idiotow ze swieca szukac, kazdorazowe czytanie wypocin tych ludzu wzbudza we mnie agresje i chec zbiorowego mordu na ludzkosci. przez takie rzeczy jk grono wstydze sie bycia czlowiekiem podobno myslacym (z nazwy).
z tak rozległą krytyka niemal rzucasz klątwy...uważaj aby sie przypadkiem historia z Edypem nie powtórzyła

Cytat:
moj e-mail: rottentothecore@poczta.fm
no to spadłem z fotela...aż do piwnicy


Ostatnio zmieniony przez Shaleniec dnia Wto 28 Cze, 2005 17:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 17:34   

Nenar dzięki za zaproszenie :*
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z tak rozległą krytyka niemal rzucasz klątwy...uważaj aby sie przypadkiem historia z Edypem nie powtórzyła

sugerujesz, ze gronowicze zabija mojego ojca i ozenia sie z moja matka ?
czy tez moze ja mam zyc z moja matka w zwiazku malzenskim po dokonaniu mordu na wlasnym ojcu ? ale to by mniej pasowalo, bo z tego co mi wiadomo to Edyp klatw nie rzucal...
a nadal dojsc nie potrafie co to ma wspolnego ze mna...
chyba, ze jestem Edypem i bogami w jednym - sama rzucam na siebie klatwe Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 19:08   

Edyp rzeczywiście nie rzucał klątw, lecz rzucił groźbe..brzmiacą mniej więcej tak :"ten ktokolwiek by to nie był, z powodu którego ciązy klatwa nad Tebami, zostanie ukarany przezemnie osobiście."
nie wiedział jedynie o tym że on sam był ta osobą...
słaba znajomość lektury?
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak Ty ale ja nie zwyklam uczyc sie lektur na pamiec, szczegolnie z okresu, ktory moim naiulubienszym nigdy nie byl, rowniez matury w tym roku nie zdawalam w zwiazku z czym moja wybiorcza wiedza w tym temacie jest uzasadniona.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra tsej to wez no ni mi odpowiedz na cos takiego :

mit o edypie, a post nidhogg - wskaz podobienstwa, pamietajac o tym, ze przeslaniem mitu jest nieuchronnosc i fatum, a przeslaniem postu nid jest niechec do grona....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 20:19   

Cytat:
ze przeslaniem mitu jest nieuchronnosc i fatum,
jak każda dziewczyna...rozumujesz tak jak ci powiedzieli a nie na tyle ile cie sama stać(lub nie)

prosta sprawa...zdefiniowała wszystkich uzytkowników oraz ich podpisy cyz inne opisy o ichnich osobach w kategorii idiotyzmów spójżmy:
Cytat:
grono jest tragiczne, wiekszej bandy idiotow ze swieca szukac, kazdorazowe czytanie wypocin tych ludzu wzbudza we mnie agresje i chec zbiorowego mordu na ludzkosci

nie wiem czy warto nadmieniac że jezeli przeglądała grono to znajduje sie wewnątrz niego, ale bierzemy pod uwage że siebie samą uważa za super genialną(tadam) cudowne Edypowe i popularne w tragediach antycznych(mój akurat ulubiony okres w dziejach) hybris(pycha)
miss Nidhogg okrzykneła uzytkowników grona z grubsza prymitywnymi i takimi którzy "przez takie rzeczy jk grono wstydze sie bycia czlowiekiem podobno myslacym (z nazwy)."
nie wspomne że napisała "wstydzę" (wstdzi sie swoich czynów, bądz swoich bliskich...ale to przed osobami obcymi, a tu jest że przed sama sobą sie wstydzi więc uporządkowana definicja jednego wyboru)
jedynymi mojimi trzema groszami było to by uważała z takimi ogólnikami i "rzucianiem (prze)kleństwami" bo moze sie okazać to swoistego rodzaju hipokryzją...ale tylko może...nie wspomniałem że musi i dla potwierdzenia swojej tezy wcale nie szukałem w gdonie panny nidhogg, bo mi nie zalezy na dowodzeniu...a ostrzeżeniu, dowieść to sobie miałaś sama, może teraz tego dokonasz po rozszyfrowaniu mojej wypowiedzi

ps nie wkuwałem sie tego tylko usłyszłaem na jednej z lekcji-z reszta to podstawowa wiedza...i nie wątpie że pomomo faktu nieprzypomnienia sobie w odpowiednim momencie nie znałaś(znałyście) tego faktu
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten wniosek o moim braku samodzielnego myslenia to wymysliles teraz, czy moze juz wczesniej ci to udowodnilam? bo jak wczesniej to coz nie tobie o hipokryzji mowic..a jak dopiero teraz to jakos mi nie zal ze cie zawiodlam

za rozprawke : dobrze, dobrze siadaj mierny jak by to powiedzila moja pani od polskiego, mnie tak samo jak jej nie chce sie czytac/sluchac wypocin takich co mysla, ze mysla i wiedza

i wybacz - ale nie protestuj o zucaniu ogolnikami, pewnikami jesli sam je z powodzeniem stosujesz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 28 Cze, 2005 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:

Cytat:
moj e-mail: rottentothecore@poczta.fm
no to spadłem z fotela...aż do piwnicy


niby czemu?

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |