| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Klawiatrura , mp3
Autor Wiadomość
Madi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 57
PostWysłany: Nie 03 Sty, 2010 16:23   Klawiatrura , mp3 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to tak
mam mp3 ( http://megamedia.pl/_p/49/n/przenosne-odtwarzacze-mp3-samsung-yp-u3z-p49369.jpg _
taką tylko inny kolor ... No i jest dziwna bo nie chce się włączyc, włączała się już ale od kilku dni jak włączam ten przycisk u góry , co się nim włącza to , to światełko miga i sie wyłącza Razz
i to światełko nie gaśnie i nic sie ne da zrobic, i trzeba czekac aż zgaśnie Sad i tak po kilka razy zanim włącze Sad(


a 2 problem to jak podłączam mp3 do komputera , to wtedy mi się klawiatura "blokuje" tzn nie tylko wtedy
nie chodzi o to że zamiast " z" jest "y" tylko połowa klawiszy nie działa albo robi cos innego Sad( np jak klikam jakąś literkę to się włącza jakiś program Sad(





I pewnie to nie ten dział ; P
I z góry przepraszam Razz ale mój kochany komp nie pisze literki " C z kreseczką " ;]

_________________
Madi <3
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11408372
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 03 Sty, 2010 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z mp3 radzę zawędrować do serwisu. A klawiatura może się przestawiać w inne tryby jakieś. Radze sprawdzić w Windowsie w jakim jest wtedy trybie klawiatura.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Madi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 57
PostWysłany: Nie 03 Sty, 2010 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gwarancja się skończyła Sad( Więc "[cenzura]" ja tam myślę... że coś w stylu wirusa. ale wiesz:P nie wiem

_________________
Madi <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11408372
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 03 Sty, 2010 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Madi napisał/a:
a 2 problem to jak podłączam mp3 do komputera , to wtedy mi się klawiatura "blokuje" tzn nie tylko wtedy

Nie mam pojęcia co to może być, ale strzelam, że coś w portach USB Ci się spsuło i robi jakieś zwarcie albo coś w ten deseń. Jak masz porty z przodu i z tyłu, to spróbuj podłączyć pod inne i sprawdź czy nadal tak robi. Inne strzały: zasilacz nie domaga albo przyda się solidne odkurzanie wnętrza komputera.

A co do Alt + C, prawdopodobnie jakiś program korzysta z tego skrótu i blokuje wprowadzanie "Ć". Zwykle są to sterowniki od Radeona. Poszukaj w menu start ATI Catalyst Control Center albo czerwoną ikonkę ATI koło zegara i zrób to co w tym poście:
http://komputery.katalogi.pl/Brak_litery_ć_-t48592-s2.html

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 57
PostWysłany: Nie 03 Sty, 2010 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo Razz
Wole nie patrzec do środka ... już strach się bac co tam jest oO

_________________
Madi <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11408372
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |