| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
ojciec (?) :(
Autor Wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 14:37   ojciec (?) :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej .... okolo 1,5 miesiaca temu zrobilam sobie kolczyk w pepku. Moja mama na poczatku sie sprzeciwiala ale później się zgodziła. Ojciec o niczym nie wiedzial i sie nie zgadzał. Dwa dni temu słysze ktoś biegnie po schodach, później wyłamuje mi drzwi od mojego pokoju, uderza mnie w twarz i krzyczy "kolczyk?!". Ojciec wzial monitor rzucil nim we mnie. Prawie zlamał mi noge. Później rzucił we mnie stółem, głośnikami. Okazało się że mam zwichnętą nogę. On się ciągle zneca nade mna psychicznie. Wczoraj mi oznajmił że mam sie wyprowadzic. Bardzo chetnie bym to zrobila, tylko ze nie mam gdzie iść. Powiedzcie mi co ja mam robić ? Ustepowac mu na kazdym kroku i tylko zbierać za to "baty"? Myślałam juz żeby zadzwonic na policje. Ale jesli oni by mu nic nie zrobili, on by mnie zabił. Już mi kiedyś powiedział że mnie zabije. Myslałam że zrobi to dwa dni temu. Prawie mu sie udało bo żebym sie nie odchyliła to dostałabym tym monitorem w głowe. Co ja mam robic?! prosze! POMÓŻCIE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie nie ... nie pozwól na takie traktowanie ...
Jesli nie pwoiedzialaś matce o tym to natychmiast jej powiedz ...

Nie mozesz być potulna jak baranek gdy on Cie tak traktuję ... sprzeciw sie mu ... przynajmniej sie postaraj ... a jak opadna emocje ... w chwili gdy bedzie mial dobry humor sprobuj z nim samym pogadać ...

W sytuacji krytycznej mozesz zadzwonic na policje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 14:53   

kup na urodziny badz imieniny ojcu kombinerki
Powrót do góry
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol a co juz masz nowy monitor :>?

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 15:59   

Tsej napisał/a:
kup na urodziny badz imieniny ojcu kombinerki


przecież powiedziała że PRAWIE trafił ją w głowe
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie lepiej kolczyk wyjąc?

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam noge w gipsie :/ tak była spuchnieta ze trzeba bylo włożyć w gips Sad a co teraz da wyjęcie kolczyka?! sam mi juz powiedzial ze moge go sobie miec. MÓJ OJCIEC SIĘ MNIE WYRZEKŁ! powiedział że juz nie chce miec takiej córki .... nie wiem o co mu chodzilo. Jest mi naprawde przykro. Jeśli bede mogła to wyprowadze sie do kogoś z rodziny.

co do monitora .... mialam stary w piwnicy .. przydał sie ;] szkoda tylko ze czarno bialy .. :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 19:02   

opętana napisał/a:
nie lepiej kolczyk wyjąc?
no właśnie po to kombinerki
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 20:48   

to twoje zycie i masz prawo czasem zadecydowac o czyms sama a nie byc uzalezniona od ojca..
Ale skoro on tak reaguje to bardziej jemu sie przyda pomoc ;]
ale zeby stolem, glosnikiem i monitorem O_o..?
uswiadom mu co on robi,ze cie to bardzo boli i spytaj sie czemu to jest zle
Powrót do góry
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
opętana napisał/a:
nie lepiej kolczyk wyjąc?
no właśnie po to kombinerki


o widzisz ;P
wolisz wyjąć kolczyk czy dalej być poniżana przez ojca? bo ja tego nie rozumiem... kolczyk nie jest tego wart.. [jak to zabrzmiało...]

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też proponuję wyjąć kolczyk, wtedy nie będzie się miał do czego przyczepić i może przestanie cię bić. Ja policji bym nie wzywała, bo później w furii może ci coś gorszego zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 21:39   

Gabra napisał/a:
to twoje zycie i masz prawo czasem zadecydowac o czyms sama a nie byc uzalezniona od ojca..
Ale skoro on tak reaguje to bardziej jemu sie przyda pomoc ;]
ale zeby stolem, glosnikiem i monitorem O_o..?
uswiadom mu co on robi,ze cie to bardzo boli i spytaj sie czemu to jest zle


Kobita akurat powinna być uzależniona wpierw od ojca, a później od męża.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 05 Lip, 2005 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

opętana napisał/a:
o widzisz ;P
wolisz wyjąć kolczyk czy dalej być poniżana przez ojca? bo ja tego nie rozumiem... kolczyk nie jest tego wart.. [jak to zabrzmiało...]

no ale jesli uwazniej bys przeczytala jej post, to wiedzialabys, ze on przez dluzszy czas tak ja traktuje i ze grozil jej, ze ja zabije. To nie jest przez ten kolczyk. On szuka tylko powodu do zaczepki i wyzycia sie na niej.
Jako pierwszy krok to powinnas porozmawiac z matka gdy jego nie bedzie w domu. Ona w ogole wie, ze on cie bije za byle co??? Ja bym nie pozwolila, zeby ktos bil moje dziecko.
Kork drugi jesli to nie przyniesie oczekiwanych rezultatow, sproboj sie wyprowadzic do blizszej rodziny, a dopiero jak tam bedziesz, powiadom policje, poniewaz sama powiedzialas, ze obawiasz sie, ze jesli bys zadzwonila na gliny, to by sie zemscil na tobie. U rodziny bylabys bezpieczniejsza.
Na pewno nie mozesz tego tolerowac i byc mu poslusznym barankiem, bo on poczuje wtedy, ze ma nad toba wladze.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ty naprawde uwazasz ze z twoimi problemami rodzinnymi, problemami psychicznymi ojca i, badz co badz, przestepstwem pobicia ciebie najlepiej udac sie na forum?

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
kaasiiennkaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra - zeby miec kolczyka w pepku potrzebna jest na to zgoda opiekuna wiec tak jakby byla od tej decyzji uzalezniona. a poza tym to nie mozna ciagle robic tak, jak oczekuja tego rodzice. czasami trzeba sie stawiac.. no ale znowu zeby za taka cene? rzeczywiscie nie wiem czy to wszystko jest tego warte ale z drugiej strony nie powinnas dawac za wygrana.. a matka co ci powiedziala?

_________________
...always will dream & love...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5685410
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |