| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
ojciec (?) :(
Autor Wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee zgoda na kolczyk w brzuchu? pierwsze slysze. Moje kolezanki robily sobie w pempku, jedna w jezyku i zadna nie potrzebowala zgody. Ja nawet gdy bylam na badania aby sobie zrobic soczewki kontaktowe, to moi rodzice o tym nie wiedzieli.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebo Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 380
PostWysłany: Sro 06 Lip, 2005 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja tam jej nie wierze Laughing

_________________
I love my sweet heart
....zamknięty cały świat w króciutkim słowie "MY"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6345828
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 00:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AmazonkAA napisał/a:
eee zgoda na kolczyk w brzuchu? pierwsze slysze. Moje kolezanki robily sobie w pempku, jedna w jezyku i zadna nie potrzebowala zgody. Ja nawet gdy bylam na badania aby sobie zrobic soczewki kontaktowe, to moi rodzice o tym nie wiedzieli.


pozwole sobie na ot jedno postwego - aby przeklula sie osoba niepelnotnia musi byc zgoda opiekuna prawnego, poniewaz uwaza sie, ze osoba niepelnoletnie majaca ograniczona zdolnosc do czynnosci prawnych nie jest w stanie sama o sobie decydowac np umawiac (umowa jest czynnoscia prawna) sie na wykonywanie zabiego medyczno -kosmetycznych a takim jest przeklucie pepka czy jezyka...bo moze skonczyc sie to tym, ze mama takiej dziewczyny z kolcem w pepku moze wytoczyc sparwe o trwale uszkodzenie ciala corki albo w bardzo drastycznym przypadku o np jakis zakazenie....

to ze ktos tego nie wymaga nie znaczy, ze robi dobrze, poza tym lamie prawo na swoja niekorzysc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest potrzebna zgoda, ale jakies 90% moich kolezanek tylko powiedzialy ze mama sie zgodzila, albo jak byla taka potrzeba to przynosily kartki ze zgodami, wlasnorecznie pisane oczywiscie, i to starczalo.. ja akurat szlam z mama, ale i tak babka spytala czy rodzice wyrazaja zgode, a potem moja mame zaczela pytac czy jest moja mama i czy na pewno sie zgadza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaasiiennkaa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 24 Sty 2005
Posty: 56
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ciekawa jestem jak zareagowala matka autorki. wedlug mnie to z takim czyms wogole nie powinno sie przychodzic na forum. bo my nie znamy twojego ojca i nie potrafimy poradzic ci jakos sensownie. wedl7g mnie powinnas pogadac o tym z matka i razem cos wymyslec. bo twoja matka zna twojego ojca od lat i napewno bedzie wiedziala jak zalagodzic sytuacje.

a poza tym to wydaje mi sie ze to wszystko to jedna wielka sciema... ale coz.. moze rzeczywiscie tak bylo.. ale jakos wierzyc mi sie nie chce

_________________
...always will dream & love...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5685410
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Czw 07 Lip, 2005 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ściema ... wiecie co ... jest mi przykro, bo nie wiecie co się dzieje a gadacie że ściemniam. PO CO DO CHOLERY MAM KŁAMAĆ?! nie jestem tego typu czlowiekiem! Moja mama wie co on mi robi. Ale ona sama sie jego boi. Jak on powiedzial ze ja mam sie wyprowadzac to mama powiedziala ze sie wyprowadza ze mna bo juz nie wytrzymuje tego ciągłego napiecia. On kiedys rzucil wieża o w mojego brata bo słuchał hip-hopu <jakieś 3 lata temu>. kaasiiennkaa, Sebo - nie chcecie - nie musicie wierzyć. To już nie moja sprawa. Wspominaliście że nie powinnam sie odnościć z taką sprawą na forum. Gdzie mam szukać pomocy?! Chciałam poczytać wasze opinie na temat który napisałam. Chciałam zeby ktoś mi pomógł ... a tu uważacie mnie za jaką oszustke i osobe która zmyśla ... jest mi naprawdę przykro.

Co do kolczyka. Po co mam go wyjmować? Ojciec mi powiedzial ze teraz to sobie moge nawet 10 kolczyków włożyć bo ja juz go nic nie obchodze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Lip, 2005 09:15   

Jakoś nie zauważyłem, aby ktoś tutaj wspomniał o telefonach zaufania.

Poza tym jak już inni napisali, chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wzywanie w takich sytuacjach policji, bo albo uspokoją, albo zastosują inne metody, aby rozwiązać problem.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 08 Lip, 2005 10:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znalazlam adresy i telefony Komitetów Ochrony Praw Dziecka.
Jesli chcesz adres, to podaj miejscowosc, w ktorej mieszkasz, bo dla każdego większego miasta jest przypisany inny komitet.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 08 Lip, 2005 14:54   

a po co ty masz cierpiec z matka?
niech ona sie rozwiedzie z takim ojcem.. Rozwod jest nawet za darmo jezeli są takie okolicznosci o jakich pisalas i to juz pomoze raczej wyższa moc prawna..
Powrót do góry
ecrita Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 04 Cze 2005
Posty: 35
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie masz gdzie uciec czasami ja myśl eo ucieczce.wyciągnij ten kolczyk .On nie ma prawa ci bić!Brońmy swoich praw!!!sa takie coś to do paki ja bym poszła nie wiem śmieci wyrzucićpod śmietnikiem wziełabym komórkę i bym zadzwoniła policje

_________________
ale nuda w tym internecie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
CoRnEliA :)
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 17:50   Re: ojciec (?) :(

JAk najprędzej powiedz to mamie! Jesli i ona nic nie poradzi to udaj sie lub zadzwon do : Telefonu zaufania dla ofiar przemocy w rodzinie: 0800120002 Nie pozwól mu na takie zachowania. Jak bedzie trzeba to uciekaj do najblizzszej rodziny lub przyjaciółki!!
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Lip, 2005 14:26   

Ja bym sobie nigdy nie zrobiła kolczyka w pępku. Może fajnie to wygląda, ale nie chcę, zresztą nikt by mi nie pozwolił, nawet na 2, 3 kolczyki w uchu! W uchu bym chciała pare kolczyków, ale nawet na to nie pozwolą! Mama mi mówi, że jak już będę babcią
(Shocked), to jak moje ucho będzie wyglądać...
Powrót do góry
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Wto 19 Lip, 2005 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

scv napisał/a:
Jakoś nie zauważyłem, aby ktoś tutaj wspomniał o telefonach zaufania.


Popieram!!! Spróbuj zadzwonić, poszukaj przez wyszukiwarkę numeru. Możesz też porozmawiać z pedagogiem szkolnym, ale teraz wakacje, poza tym wtedy ojciec może się dowiedzieć...
Gdybym była na Twoim miejscu, zadzwoniłabym!

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 20 Lip, 2005 09:20   

Keśka napisał/a:
Gdybym była na Twoim miejscu, zadzwoniłabym!


Zadzwoniłabyś, potem by nie pomogli i miałabyś wpier... od ojca (gdybyś była na jej miejscu).
Powrót do góry
Flaszeczka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sro 20 Lip, 2005 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wierzę. Dziwię się że na początku wszyscy uznali to za żart. Mnie teraz już nic nie zdziwi. Mój sąsiad nieraz rzucał stołem, garnkami i tylko Bóg wie czym jeszcze, wyzywał swojego syna od nieudaczników, głupków, debili, wymyslał mu piętnaste imiona, krzyczał że nie chce go nigdy więcej widzieć itp. Żal mi chłopaka bo jest nawet fajny, a teraz zakumplował się z podejrzanym towarzystwem. A jego ojciec nieraz potrafi wstać o 11 czy 12 w nocy i wyzywać go przez godzinę i rzucać wszystkim co ma pod ręką. Zdarza się, bardzo chciałabym pomóc ale niestety nie wiem jak....

_________________
pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4468438
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |