| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Prośba w sprawie Kingi

Czy Kinga powinna nadal pełnić funkcję moderatora?
Tak
50%
 50%  [ 2 ]
Nie
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 16:15   Prośba w sprawie Kingi

Kinga pełniąca funkcje moderatora jest bardzo nie w porządku! Zupełnie bez powodu wyrzuciła mnie z listy kontaktów na gg. Chciałem się zapytać dlaczego to zrobiła. Tego samego dnia zostałem zablokowany. Mało tego, nasłała na mnie swojego chłopaka i musiała mu jakiś głupot nagadać, bo koleś był wk****** na maxa. Oprócz tego również powodu zablokowała mojego kolegę. Uważam że jest to bardzo naganne postępowanie, a człowiek który pełni odpowiedzialną funcję moderatora powinien być w porządku wobec innych osób, szczególnie z forum. Z pewnością za chwilę odezwą się koleżanki Kingi i zaczną na mnie najeżdżać, ale to ona zachowuje się w porządku. Jako użytkownik tego forum proszę administrację o ukaranie Kingi.
Przejdź na dół
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze Kinga nie pełni już funkcji moderatora.
A po drugie twój post mnie rozbawił Razz A może Kinga miała taki kaprys, żeby Cię zablokować ? Co nas to obchodzi ? To jej GG i jej sprawa Razz
Nie przenoś spraw prywatnych na forum ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 17:13   

Nikita napisał/a:
Po pierwsze Kinga nie pełni już funkcji moderatora.


No i bardzo dobrze biggrin Mogę postawić piwo (bezalkoholowe) temu kto ją z tej funkcji zdjął Wink

Nikita napisał/a:
A po drugie twój post mnie rozbawił Razz A może Kinga miała taki kaprys, żeby Cię zablokować ? Co nas to obchodzi ? To jej GG i jej sprawa Razz
Nie przenoś spraw prywatnych na forum ...


Jeżeli mnie zablokowała na gg to równie dobrze może coś zrobić na forum Razz Zresztą teraz już się o to nie martwię bo nic mi nie zrobi te głupie babsko.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 17:38   

hah,zupełnie jak marcia10 kiedys Razz
'powiem ToJi jak sie zachowujecie na gg' Razz do mnie i do chesterki

pozatym mysle ze to jakas sciema -.-
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:22   Re: Prośba w sprawie Kingi

radziłabym ci osobiście nie okazywać tego na forum, bo zaraz zjawi sie tu stadko adoratorów kingi i a - wyśmieją cie b - zaczną po tobie jeździć bez powodu c - zrobią offtop d - bedą jej bronić chociaż nie są w temacie

ten post też pewnie zjadą no ale cóż, takie życie
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

inspektor_nr4 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Po pierwsze Kinga nie pełni już funkcji moderatora.

No i bardzo dobrze biggrin Mogę postawić piwo (bezalkoholowe) temu kto ją z tej funkcji zdjął Wink

To było 'masowe wywalanie'. Była afera, ale to już stare dzieje. Ci którzy brali w niej udział mieli pozniej zablokowane konta [i wtedy ci co byli moderatorami utracili miano moderatora ;]] Widac, że jakiś czas nie było Cię na forum.
inspektor_nr4 napisał/a:
Nikita napisał/a:
A po drugie twój post mnie rozbawił Razz A może Kinga miała taki kaprys, żeby Cię zablokować ? Co nas to obchodzi ? To jej GG i jej sprawa Razz
Nie przenoś spraw prywatnych na forum ...

Jeżeli mnie zablokowała na gg to równie dobrze może coś zrobić na forum Razz Zresztą teraz już się o to nie martwię bo nic mi nie zrobi te głupie babsko.

Ooo! Wypraszam sobie.

Gabra, mi też to wygląda na ścieme. Zobaczymy co na to Kinga, chociaż i tak ten temat powinien zostać usunięty. Ta sprawa niedotyczy forum tylko rozmowy na GG - prywatnej sprawy. A takie gadki, że równie dobrze może coś zrobić na forum, daruj sobie, inspektorze.[/u]


Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia Sob 09 Lip, 2005 18:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hahahaha <jeb>

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:36   Re: Prośba w sprawie Kingi

kradziejka napisał/a:
radziłabym ci osobiście nie okazywać tego na forum, bo zaraz zjawi sie tu stadko adoratorów kingi

otóż to.
Najlepiej bedzie jak sie okaze że pan inspektor zrobił ten topic dla jaj :]
hah,a nawet jesli to prawda; marna prowokacja,źle sie skonczy [patrz na to co zacytowałam wyzej Razz]
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:42   Re: Prośba w sprawie Kingi

Gabra napisał/a:
kradziejka napisał/a:
radziłabym ci osobiście nie okazywać tego na forum, bo zaraz zjawi sie tu stadko adoratorów kingi

otóż to.
Najlepiej bedzie jak sie okaze że pan inspektor zrobił ten topic dla jaj :]
hah,a nawet jesli to prawda; marna prowokacja,źle sie skonczy [patrz na to co zacytowałam wyzej Razz]


obawiam sie jednak, po dojściu do wniosków z własnej wypowiedzi iż to zapóźno, kiedyś już by wojna była a teraz na nadforum trzeba by iść z tą prowokacją... pozatym jeśli moderator zapragnie zamknąć ten temat bym prosiła, do testów przenieść może coś sie tu ruszy.
Powrót do góry
scv
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:45   Re: Prośba w sprawie Kingi

inspektor_nr4 napisał/a:
Kinga pełniąca funkcje moderatora jest bardzo nie w porządku! Zupełnie bez powodu wyrzuciła mnie z listy kontaktów na gg. Chciałem się zapytać dlaczego to zrobiła. Tego samego dnia zostałem zablokowany. Mało tego, nasłała na mnie swojego chłopaka i musiała mu jakiś głupot nagadać, bo koleś był wk****** na maxa. Oprócz tego również powodu zablokowała mojego kolegę. Uważam że jest to bardzo naganne postępowanie, a człowiek który pełni odpowiedzialną funcję moderatora powinien być w porządku wobec innych osób, szczególnie z forum. Z pewnością za chwilę odezwą się koleżanki Kingi i zaczną na mnie najeżdżać, ale to ona zachowuje się w porządku. Jako użytkownik tego forum proszę administrację o ukaranie Kingi.


Skoro wyrzuciła Cię z listy kontaktów musiała mieć ku temu jakiś bardzo ważny powód, podejrzewam, że zachowywałeś się w stosunku do niej tak samo, jak zachowywała się Twoja barwa postać na forum, podejrzewam również, że pokazałeś jej objawy Twojego geniuszu, albo, co gorsza, źle zacząłęś się wypowiadać o niektórych służbach administracji publicznej. Poza tym Kinga na pewno nie nagadała mu jakichkolwiek głupot, ponieważ jest to osoba bardzo inteligentna i nigdy nie mówi o rzeczach, które nie miały miejsca.
Kinga jak najbardziej jest i była w porządku wobec innych, nawet tych, których nie lubi, względnie nie lubiła. Administrację możesz prosić o co chcesz[nawet o gwiazdkę z nieba, może akurat dostaniesz], a Kinga już i tak od dłuższego czasu w związku z pewnymi przykrymi dla niej[ i nie tylko] wydarzeniami coraz mniej się na forum wypowiada. Co do naganności postępowania, to się będziesz mógł wypowiadać, gdy niczego nie będzie można Tobie zarzucić. A jeśli chcesz rozmawiać z jakąś dziewczyną z forum, to pomyśli o użytkowniczce "Marcia 10", podejrzewam, że ona z Tobą będzie rozmawiała z ogromną chęcią. A uważać, to powinieneś na spadające młotki, hydrofory i tym podobne rzeczy, a nie na taką naganność bardzo uprzjemej i cierpliwej użytkowniczki.

Kradziejka, dobrze, że go o tym poinformowałaś, ale to mu już nie pomoże. I się nie obawiaj, ja Cię nie zjadę za to.
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:50   

biedna marcia Razz heheh
nom wlasnie jezeli nawet by to byla prawda t o jestes napewno sam sobie winien a udajesz pokrzywdzonego Razz skarga na forum nic nie da ;]
Powrót do góry
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inspektor (tak gdybyśn nie wiedział). Od nie dawno "Marcia10" jest regionalną(forumową?) obelgąRazz Więc teraz powinieneś się obrazić na nas wszystkich:D Nie będę walił wazeliny o Kindze, bo to jest zwykły człowiek (a do tego blndynka:P) i ma wady i zalety. Jeśli masz prywatne porachunki z nią, to załatwiaj na pw. I dróga sprawa, po co mówisz o tym, że Cie zablokowała? Myslisz, że wszyscy użytkownicyy rzucą się churem na Kinge, by Cię odblokowała?biggrin Jeśli tak bardzo Ci zależy na niej (a wlasciwie odblokowaniu) to tak jak powiedziałem wyżej, użyj pw i nie zaśmiecaj forum prywatnymi porachunkami.

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:56   Re: Prośba w sprawie Kingi

scv napisał/a:
A uważać, to powinieneś na spadające młotki, hydrofory i tym podobne rzeczy

Czemu dziwnie mi się to kojarzy z pewnym innym forum? Laughing
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 18:57   Re: Prośba w sprawie Kingi

scv napisał/a:

Skoro wyrzuciła Cię z listy kontaktów musiała mieć ku temu jakiś bardzo ważny powód, podejrzewam, że zachowywałeś się w stosunku do niej tak samo, jak zachowywała się Twoja barwa postać na forum, podejrzewam również, że pokazałeś jej objawy Twojego geniuszu, albo, co gorsza, źle zacząłęś się wypowiadać o niektórych służbach administracji publicznej.


No właśnie o to chodzi że nic jej nie mogłem zrobić, bo przez jakiś czas nie było mnie na gg. Kiedyś normalnie się z nią gadało, pomagała mi nawet w hackowaniu pewnego serwisu (ToJa wie o co chodzi). Aż nagle coś jej odbiło i teraz nie można z nią normalnie gadać.

scv napisał/a:

Poza tym Kinga na pewno nie nagadała mu jakichkolwiek głupot, ponieważ jest to osoba bardzo inteligentna i nigdy nie mówi o rzeczach, które nie miały miejsca.
Kinga jak najbardziej jest i była w porządku wobec innych, nawet tych, których nie lubi, względnie nie lubiła.


Kiedyś też tak uważałem ale zmieniłem zdanie Razz W porządku może była, ale dawniej!

scv napisał/a:

Administrację możesz prosić o co chcesz[nawet o gwiazdkę z nieba, może akurat dostaniesz], a Kinga już i tak od dłuższego czasu w związku z pewnymi przykrymi dla niej[ i nie tylko] wydarzeniami coraz mniej się na forum wypowiada.
Co do naganności postępowania, to się będziesz mógł wypowiadać, gdy niczego nie będzie można Tobie zarzucić. A jeśli chcesz rozmawiać z jakąś dziewczyną z forum, to pomyśli o użytkowniczce "Marcia 10", podejrzewam, że ona z Tobą będzie rozmawiała z ogromną chęcią.


Dzięki za radę, spróbuję biggrin


scv napisał/a:

A uważać, to powinieneś na spadające młotki, hydrofory i tym podobne rzeczy, a nie na taką naganność bardzo uprzjemej i cierpliwej użytkowniczki.


LOL biggrin

scv napisał/a:

Kradziejka, dobrze, że go o tym poinformowałaś, ale to mu już nie pomoże. I się nie obawiaj, ja Cię nie zjadę za to.


Dzięki za wyrozumiałość. Nie zamykajcie jeszcze tego wątka. Może sama Kinga będzie chciała powiedzieć coś na swoją obronę Razz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 09 Lip, 2005 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O moj Boze ... = =

jakbys mnie nie wyklinał to bym nie zablokowała ... dziękuję

Ot cały powod afery ... zachowuj sie normalnie to inni beda wporzadku wobec Ciebie ...
ALe skoro Tobie cos odbiło zacząłeś wyklinac no to coz mialam zrobic ?

Ah ... Glupie babsko tak ? = =
No i po co mialabym z Tobą gadać no pwoiedz mi po co ? = = zeby zostać nazwaną glupim babskiem ... dziękuję postoję


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Sob 09 Lip, 2005 19:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |