| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sony Ericsson T630 - sposób na muzykę :D
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 11 Lip, 2005 18:00   Sony Ericsson T630 - sposób na muzykę :D Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm - od kilku dni mam w posiadaniu SE T630 - od początku bardzo mi się podobał - szkoda mi było jedynie tego, że nie ma ona mp3 playera - nie mogłem się z tym pogodzić - dlatego wpadłem na całkiem niezły pomysł, który juz prawie w 100% wypalił :]

Najpierw zawolałem kumpla z usb i jego motorolą.
Nagraliśmy dyktafonem SE kilkusekundowy plik, wysłałem mu bluetoothem ten plik, żeby tam sprawdzić format tego pliku - okazało się, iż jest to AMR - oboje zrobilismy wielkie oczy, gdyz nigdy nie widzielismy tego formatu. Od razu uderzyłem w google - tam po wpisaniu "AMR converter" wydałem triumfalny okrzyk :] Natychmiast ściągnąłem oprogramowanie i przetransformowałem kilka piosenek z MP3 do AMR - natychmiast uruchomiłem je realplayerem - jakośc... hmmm pozostawia WIELE do życzenia [jakby się słuchało radia w latach 70 Razz] - mimo wszystko jeden plik ma ~200/300 kb dzięki czemu będę mógł władować wiele piosenek na komórke biggrin - problem pojawił się wtedy, kiedy okazało się, iż na jego komorke przez USB nie mozna nagrac plikow, ktorych Motorola nie rozpoznaje T---T przez to musiałem dziś zamówić USB.. i czekam :] jak dojdzie, przegram i zadziała to napiszę tutaj biggrin Nareszcie muzyczkaa biggrin

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Lip, 2005 10:29   

jaki szpan ]:-> nyo to zdaj relacje :] czekam :]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 12 Lip, 2005 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

=) ja mam SE T230 =p i u mnie calkiem nie ma zadnego sposobu na muzyke uhahaha =P moj beidny stary spracowany telefonik =]

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 12 Lip, 2005 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka dni temu miałem też T230 Razz - anywayz - on też ma dyktafon ;] możesz spróbować mojego sposobu bo to ten sam system :] [o ile w ogole sie sprawdzi - jutro/dzis bedzie kabel]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 12 Lip, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem ze ma dyktafon=p ale ten towj sposob ejst za skomplikownayjak na moj malutki mozdzek =( buah =]

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Czw 14 Lip, 2005 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Haa! zadziałało biggrin - co prawda mialem troche problemow z USB [te programy sa przedziwne], ale działa - polecam raczej zgrywac spokojniejsze kawalki, bo te ciezsze szumią nieco ;p - ponoc w T230 mozna sobie nawet je na dzwonek ustawic biggrin

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |