| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mój tata nie uznaje golenia...
Autor Wiadomość
CoRnEliA :)
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 16:56   Mój tata nie uznaje golenia...

Mój tata gdy tylko usłyszy ze się gole a mam prezciez 15 lat to zaczyna na mnie wrzeszczec ze nie ejstem dorosla ze neima co golic ble ble ble. A z kod on moze wiedziec z niemam co golic... Starsznie mnie to męczy on jest taki staroswiecki...
Przejdź na dół
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh mój powiedzial , że woli nieogolone baby, ale ja się jego o zdanie nie pytam. Trzeba iść z modą, nie!!! Very Happy Nie musisz mu o tym mówić, a rób swoje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CoRnEliA :)
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 17:13   

Hhe ja sie go wcale o to nie pytam poprostu olewam jego kazania na ten temat. naszczescie moja mama jest normalna i mwui zebym sie golila. A gole sie od 6 klasy podstawuwki. Smile
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CoRnEliA Smile napisał/a:
Hhe ja sie go wcale o to nie pytam poprostu olewam jego kazania na ten temat. naszczescie moja mama jest normalna i mwui zebym sie golila. A gole sie od 6 klasy podstawuwki. Smile


Może twojej mamie uda się delikatnie uświadomić tacie, że nie ma już w domu malutkiej dziewczynki tylko już kobietę. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiec w czym problem? gorzej by było jakby całkowicie zakazał Ci sie golić...

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eh, moj tato tez taki jest, a tez mam 15 lat.
Po prostu go olewam, on zreszta mnie tez zaczyna :]

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Flaszeczka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój na szczęście ma to gdzieś a mama jesty na tak, więc nie mam problemu Smile no cóz a golić się trzeba, nie bedę przecież chodziła owłosiona jak goryl Rolling Eyes

_________________
pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4468438
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co ma ojciec do kobiecych spraw? ;p

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 16 Lip, 2005 22:33   

Mi mama nie pozwalała golić nóg, ale ostatnio zmieniłą zdanie na ten temat i kupiła mi z Avonu krem na zwolnienie po depilacji porostu włosów Shocked
Mama mnie zaskoczyła, a tata zauważył, że golę nogi (bo trochę miałam odrost i było szorstkie i przez przypadek natknął na moją nogę, ale nic nie powiedział Razz). A pod pachami włochy mi każą golić, heh, tzn. był taki tekst, że jak zaczną mi rosnąć włosy pod pachami, będę mieć swoją maszynkę do golenia i będę sobie golić Razz Coś tam takiego tata gadał biggrin

A poza tym: dlaczego mam chodzić z dżunglą na nogach? biggrin Po depilacji są takie gładziutkie... i apetyczne Twisted Evil
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Lip, 2005 15:10   

a po co się wogóle golić? ostatnio w autobusie słyszałem jak jakaś laska mówiła że teraz owłosienie jest "trendi" Razz
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Lip, 2005 19:20   

Neiktórzy rodzice niestety tacy są. Olewaj Go i juz. A myslisz ze on chodziłby z brodą do pasa?Smile tak samo czemu ty masz chodzic z owłosionymi nogami.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Lip, 2005 13:29   

Agnieszka napisał/a:
Neiktórzy rodzice niestety tacy są. Olewaj Go i juz. A myslisz ze on chodziłby z brodą do pasa?Smile tak samo czemu ty masz chodzic z owłosionymi nogami.


Męska broda a kobiece nogi to dwie różne sprawy Smile
Możliwe, że jej tata uważa, że na takie coś jest jeszcze zamłoda.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Lip, 2005 21:24   

Moja matka ostatnio stwierdzila, ze powinnam się cieszyć z tego,z e ona pozwolila mi golić nogi, bo ona uznaje takie przywileje od lat 18-stu... zapytałam ją czy miałabymc hodzić do 18-stki w długich spodniahc czy wyglądac jak zalesiony goryl
Co do golenia nóg u Igora to mój chomiczek nie uznaje czegoś takiego ale lubi wyrywać włoski ze stóp pensetką =]
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 19 Lip, 2005 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bosz.. dla mnie to amtka kupila elektryczna golarke do nog:D tzn dla mnei i siorki ;]

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to nie pytaj go o zdanie, i nie sluchaj tego co mowi tylko sie gol.. albo porozmawiaj z mama (o ile ona rozumie ze osoby ktore sie nie gola wygladaja.. nieestetycznie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |