| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Moda na fajki
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 27 Paź, 2003 18:40   Moda na fajki

hej wszysytkim!!!!
moi koledzy próbują zaszpanować chłopakom ze starszych klas LO. robią to przez największe głupstwo PAIEROSY!!!! udajaze są dorośli i bez opamiętania niszczą sobie zdrowie!!!! podpowiedzcie jak można oduczyć ich paleania i napiszcie czy w waszej szkole też jest ten problem
Przejdź na dół
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pon 27 Paź, 2003 18:45   Re: Moda na fajki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:

moi koledzy próbują zaszpanować chłopakom ze starszych klas LO.



chyba nie ma takiej szkoły gdzie nikt nie szpanowałby tym ze pali papierosy. rozmawiałam raz z moim kolegą i zapytałam sie go czy podobaja mu sie dziewczyny które palą. powiedział że nigdy by takiej dziewczyny nie pocałował! a właśnie dziewczyny najczesciej zaczynają palić by chłopacy je zauważyli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Pon 27 Paź, 2003 19:28   

To prawda! girl_in_black ja tez rozmawialam na ten temat z kolegami , a nawet mojim teraz bylym chlopakiem on tez powiedzial, ze niechcialby mniec dziewczyny palacej to okropne i niechce zebym palila albo cos!
Choc on pali... ale powiedzial ze niechce i niebedzie chcial mniec dziewczyny palacej ! A wiadomo to szpan u nas w gimnazjum tez chlopacy stoja mamy takie drzewawo kolo szkoly zwane palarnia bo tam chodza chlopacy czasami i dziewczyny dla mnie sa to idiotki ze tam chodza i pala z chlopakami bo zazwyczaj sa tak przez chlopakow oceniane! To jest tylko szpan choc ten szpan zamienia sie w uzaleznienie i to spore z ktorego ciezko jest sie wyplatac!Bo to trudne nie zdaja sobie oni sprawy z konsekfencji to nie jest tak zapisz dla szpanu kiedy chcesz to jest juz tak ze palic musisz bo sie chce i niemozesz nad tym zapanowac!
Wiec to glupota.... i zal mi tych osob ktore sie juz uzaleznily!
Powrót do góry
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pon 27 Paź, 2003 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To prawda! girl_in_black ja tez rozmawialam na ten temat z kolegami , a nawet mojim teraz bylym chlopakiem on tez powiedzial, ze niechcialby mniec dziewczyny palacej to okropne i niechce zebym palila albo cos!
Choc on pali... ale powiedzial ze niechce i niebedzie chcial mniec dziewczyny palacej ! A wiadomo to szpan u nas w gimnazjum tez chlopacy stoja mamy takie drzewawo kolo szkoly zwane palarnia bo tam chodza chlopacy czasami i dziewczyny dla mnie sa to idiotki ze tam chodza i pala z chlopakami bo zazwyczaj sa tak przez chlopakow oceniane! To jest tylko szpan choc ten szpan zamienia sie w uzaleznienie i to spore z ktorego ciezko jest sie wyplatac!Bo to trudne nie zdaja sobie oni sprawy z konsekfencji to nie jest tak zapisz dla szpanu kiedy chcesz to jest juz tak ze palic musisz bo sie chce i niemozesz nad tym zapanowac!
Wiec to glupota.... i zal mi tych osob ktore sie juz uzaleznily!

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Wto 28 Paź, 2003 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś paliłam ale przestałam !! Z tego wyjśc jest troche trudno ale mi się udało bo tak dużo sie nie uzależniłam !!! Ja nie paliam dla szpan tylko z nerwów !!! Bo jak coś albo ktoś zdenerwował to juz śęgałam po szluga !!! Kiedys zapaliłam przed kartkówką i zle się to dla mnie skończylo bo mi wszystko wyleciało z głowy a umialam i o dobrze!!
Skończyłam z tym mam szczęśćie !!! Nie palcie!!
Od kiedy nie pale mam myślil samobujcze bo nie raz nie moge poradzić sobie w życiu !!!Ale daje rade !!! I już więcej nie zapale !!!

Pozdro!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Wto 28 Paź, 2003 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To fakt nie ma chyba takiej szkoły w której nie byłoby tego problemu. niestety ja żadnych skotecznych metod nie znam. moze tylko, zeby da tym ludziom do zrozumienia, ze są obrzydliwi...

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 01:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Śmiejcie się z palaczy i mówcie im, że paleniem potwierdzają swoją niedojrzałość i szczeniactwo. To powinno choć trochę pomóc.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg! to palacze np. mnie wyśmiewaja że ja jestem taka niedojrzała bo jeszcze fajki w ustach nie miałam ( no może raz Wink ale tylko raz!) i zaczynaja szydzić. bo jak ja gadam ze oni sie szczeniacko zachowuja to oni gadaja ze wiekszość starszych osób pali i oni są właśnie (niby) starsi i dojrzali a że niby ja ogladam dobranocki.to jest chore! ale tak to juz w dziesiejszych czasach jest Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witka All !!!
mowicie ze palenie fajek wsrod mlodziezy to szpan , pokaz ...
u mnie w skolce np gdzies ok 70 %gimnazjalistwo pali
a wiec tam niezaszpanujesh zabardzo tym ze palish
ja juz zucilem
i powiem ze sa 2 rzeczy ktore by mnie mogly namowic abym wtedy zucil
albo ja sam albo moja dziewczyna
a ze wtedy niemailem dziewczyny to sam jakos sobie wszystko wytlumaczylem ze niewarto
prawie wszystkie osoby ktore znam to sa zule i niektorzy z nich pala bo lubia (raczej nie dla szpanu) a inni z tego powodu ze sa wqrwieni bo w domq maja niezbyt milo
wydaje mi sie osobiscie ze fajki to nic
gorsze sa narkotyki twardsze
niemowie o marysce bo to nienarkotyk Razz
te twarde to moga naprawde wciagnac i wtedy jest przypal ogolny i aprawde trudno z tego wyjsc a wiec niebierzecie lepiej tego gowna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Pon 03 Lis, 2003 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maciek ma racje ja szpanuje tym że nie pale. Moi koledzy którzy palą czsemk mają dziewczynę i chodzą z nią 1/2 roku i nigdy jej nie pocałowali, a ja nie mam z tym problem. Dziewczyny wolą smak mięty a nie tytoniu

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 04 Lis, 2003 05:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Raczej nie mozesz zrobic niczego konkretnego co zmienilo by ich podejscie do fajek. Jedyne co Ci zostalo to tak jak pisal Deg posmiac sie z nich... Ja mialam tego pecha ze ze mnie sie nikt nie smial jak zaczelam palic, i niestety skonczylo sie nalogiem.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 00:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black: oczywiście, że Cię wyśmiewają. Pewnie śmieją się, że się boisz, że jesteś dzieciakiem i słuchasz mamy itp. Ale tak naprawdę to przecież Ty jesteś znacznie bardziej dorosła - nie palisz dlatego, że uważasz to za bezsensowne, dbasz o swoje zdrowie i nie widzisz potrzeby sztucznego manifestowania swojej pseudodojrzałości poprzez palenie. Tak trzymaj!

Nemeia: Obiecaj nam jedno - że gdy będziesz nosiła w sobie dzieciaka, to nie zapalisz ani jednego papierosa. Każdy papieros w ciąży powoduje niedotlenienie niedojrzałego organizmu, zmniejsza masę urodzeniową dziecka i obniża szanse na urodzenie zdrowego dziecka. Przez te 9 miesięcy wytrzymasz, a może już potem nie zaczniesz znowu. Obiecujesz?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 08:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg masz zupełną rację moja mama gdy była ze mną w ciąży żuciła palenie i do teraz nie pali

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie chodziłabym nawet z chłopakiem,który pali,pije,bierze... Uważam,że to świństwo i w większości przypadków po prostu szpanerstwo. Jednak starałabym sie pomóc osobie która np. pali,ponieważ ma kłopoty w domu itp.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |