| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Na nikogo nie najeżdzam...
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:40   

Może dlatego, ze pare osob tu zaszalało ze starą adminką, której już nie ma? No ale trzbe abyć MG (mądrą głową Razz )
Przejdź na dół
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tak nie szalałam a i mi sie oberwało < rotfl > staaaareee dzieeejee Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:50   

Za to, ze byłaś misiaczkiem czy kij tam czyms innym Razz pana R2...
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Za to, ze byłaś misiaczkiem czy kij tam czyms innym Razz pana R2...


AhahhHahaha ... a no no ... faktycznie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 11:38   

po pierwsze nie bożena chciała abym była modem, ani ja jej nie prosiłam tylko odezwały sie do mnie frigg i nidd z propozycją, więc nie miałam komu sie łasić tak dla wiadomości
po drugie odwołanie mnie ze stanowiska zależy również od frigg i nidd bo jakbyście nie zauważyli to one ustalają większość zmian, o które potem wnioskują do bożeny a ona zmienia, i to one wybierają modów
po trzecie mi nie odpieprzyło po dostaniu moda bo ostrzezenia daje na prośbe ogółu, przyklad?
sprawa z kleo i cornelią
somebody napisał/a:
I coz poradzic?Na nabijaczy nie ma sposobu,no,mozna poczestowac ostrzezeniem.To by bylo jak najbardziej na miejscu.

crimson napisał/a:
bana im! xD moja stasiunia za takie wybryki dostala bana, choc nikt ja o nic ne prosil!

julia15 napisał/a:
uuuu a co to za zachowanie Kleo?? bana jej!!

somebody napisał/a:
Kleo to Kleo,Ty to Ty...A moderatorom mozna zasugerowac,co powinni zrobic.

więc ostrzeżenia NIE są wyssane z palca, tylko spełniłam prośby ogółu bo aktualnie w okolicy niebyło innego moda, pozatym afera była w tym dziale którym opiekuje sie ja.
ostrzezenie dla tadsj... było również na prośbę dokładnie rzecz mówiąc SCV, a że temat z reklamą innego fora [co jest niezgodne z regulaminem] był w testach to go aktualnie niema
większość ostrzeżeń a praktycznie wszystkie były dawane z takich powodów i na prośby wiec nie widze problemu, nie to nie można mieć wszystko gdzieś, o to chodzi?
po czwarte co ci daje ten temat? to że kilka osób napisze że jestem głupia zła i niedobra? bedziesz wtedy lepsza? a moze on ma do mnie trafić i mam sie popłakać i napisać temat odchodze i zrobić tam offtop jak ty tutaj?
po piąte czemu na forum jest jak jest że sie rozwaliło i nie jest jak kiedyś , ha to jest pytanie a czemu wszyscy z niego ucielki i teraz im sie wydaje że są lepsi?
po szóste czy ty wiesz co oznacza termin błachostka i jak go używać? chyba nie widziałaś ostrzeżeń za błachostki...
po siódme zasługuje na ostrzeżenia, zbanowanie powieszenie i co jeszcze, ale nie daje sie ostrzeżeń za posty z grudnia czy sprzed kilku miesięcy, jest sens?

w ogóle takie tematy to dla mnie debilizm, nie mówie tego bo dotyczą mnie ale ogólnie znając życie niedługo sie doczepicie do mroweczki i innych, bo wam sie nudzi bo wchodzicie tu dla rozrywki bo bedzie sie z kogo ponabijać i można zrobić offtop, oł jeah super, ale czy o to chodzi?
Powrót do góry
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh,ostrzezenie dla Cornelii bylo jak najbardziej zasluzone.Nt. innych sie nie wypowiedzialem.

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyznaję autorowi tego tematu (czy komus kto powiedzial ze Kradziejka za duzo sobie pozwala) trochę racji. Każdemu zdarza się zaszaleć. My szalejemy na forum, a ona drobne żeczy potraktowala za cos mocniejszego i po prostu postawila ostrzezanie. Ale nietak ostro, Kradziejko, zwolnij ciut.

P.S. Efka, skrot MG przypomnial mi inicjaly mojej kolezanki z klasy - Monika Gadzińska - więc na początku nie wiedzialam o co chodzi i skad ja znacie:D

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten skrot ma jeszcze glebsze przeslanie ... ale newermind Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie wtracac nie bede co macie do kradziejki, ale moge powiedziec jedno - ze kardziejka jako nieliczna podchodzi powaznie do tej funkcji, ja i nid mamy teraz mniej czasu, ale wiemy ze w dzialach gdzie moderuje kardziejka syfu nie ma i nie bedzie.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po poscie frigg zrozumialam: Kradziejka kara te osoby ktore popelnily choc drobny blad tylko po to aby dac im nauczke na przyszlosc! Czyz tak nie jest Kradziejko?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

= =
Kiedys ToJa sama mowila zeby ostrzezeniami tak nie szastać ... a teraz cos ie dzieje ? = =
Zreszta to w sumie niby juz nie moj interes ... jestem szarym uzyszkodnikiem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:47   

Kinga napisał/a:
= =
Zreszta to w sumie niby juz nie moj interes ... jestem szarym uzyszkodnikiem Razz


Dobre się określiłaś Kinga Razz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

inspektor_nr4 napisał/a:
Kinga napisał/a:
= =
Zreszta to w sumie niby juz nie moj interes ... jestem szarym uzyszkodnikiem Razz


Dobre się określiłaś Kinga Razz


Lepiej byc szarym uzyszkodnikiem niz swiniakiem z korytkiem na plecach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
elfkaNenar napisał/a:
Za to, ze byłaś misiaczkiem czy kij tam czyms innym Razz pana R2...


AhahhHahaha ... a no no ... faktycznie ;P



Aniołkiem... =P

Teraz panuje tu jakaś taka oschła atmosfera.
Cały czas ktoś kogoś obraża, kabluje, czepia się...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nyu musze sie zgodzic Naomi ... wczesniej bylo jakos tak rodzinnie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |