| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Na nikogo nie najeżdzam...
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 20:59   Na nikogo nie najeżdzam... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Codziennie widzę pasek upomnienia pod każdym użytkownikiem, który go wcześniej nie miał - kto dał - kradziejka.

1 Otwieracz Sro 20 Lip, 2005 19:06 za stwierdzenie, że moderator [ w tym przypadku ja] nie używa mózgu, przykro mi ale w stosunku do nikogo nie powinieneś tak mówić, przynajmniej tutaj
1 KleO Pon 18 Lip, 2005 19:01 trzeba myśleć a nie poprostu żebrać o punkty pomógł mi, a jeśli już to nie tak aby wszyscy wiedzieli, więcej mózgu mniej naiwności
1 CoRnEliA Smile Pon 18 Lip, 2005 18:59 za nabijanie postów i odnawianie tematów, pomimo interwencji dużej ilości osób, pisanie z dwóch kont [drugie konto z tego samego ip to julia15] oraz przyznawanie punków pomógł mi nie z powodu owej pomocy tylko prośby na komunikatorze prywatnym.
1 Stasilena Pon 11 Lip, 2005 18:37 nie przyznaje się 10 punktów "pomógł mi" w jednym temacie, w tym 8 koleżance, pozatym nie offtopuje w tematach do tego NIE przeznaczonych, i nie nabija z problemów innych, chyba trafiłaś na złe forum
1 tasdj1 Wto 05 Lip, 2005 10:51 reklama jest zakazana, trzeba było zapoznać się z regulaminem
1 natalka Sob 02 Lip, 2005 17:42 postów się nie pisze po sobie, tylko edytuje jeśli musisz coś dodać, i nie jest tak że każdą nową myśl pisze się w nowej wiadomości, również powinno się stosować do rad moderatorów i innych użytkowników a także nie ma sensu pytać się kto jest za odejściem a kto jest przeciw, to istny kretynizm oraz nabijanie postów. jeżeli jednak musisz zakładać taki temat, zrób to w dziale TESTY gdzie posty nie są naliczane, przykro mi że tak to się kończy i mam nadzieję że wreszcie zmądrzejesz, a i prywatne sprawy z innymi użytkownikami załatwiaj na komunikatorach prywatnych lub przez PW, ponieważ temat o wakacjach do tego nie służy
1 olgaku Wto 28 Cze, 2005 12:59 za założenie czterech tematów o tym samym, pisaniu kilkunastu postów w tych samych tematach pt. " no powiedźcie" pod spodem "no ale powiedźcie jak" itd, offtopowanie oraz brak wyciągania logicznych wniosków z rad moderatorów i innych użytkowników

Słuchaj, nerw mnie chwycił i przejrzałam WSZYSTKIE ileś stron twoich postów - za nie powinnaś już mieć min. 1 ostrzeżenie - -"
Zanim zaczniesz miotać swoją władzą na lewo i prawo zastanów się co ty robisz. Przynosi ci ulgę wlepianie ostrzeżeń za błahostki?
[w tym momencie nie mówię o sobie]

Mam nadzieję, że coś z tym zrobicie - -'
Pozdrowienia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 21:05   

Jedno?
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No coz ... = =

Ciekawie ciekawie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niektorym po otrzymaniu moderatorstwa do swoich lapek niezle odpierdala. Nawet nie warto czegos takiego komentowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 22:39   

somebody napisał/a:
Niektorym po otrzymaniu moderatorstwa do swoich lapek niezle odpierdala


dlatego niektórym sie go niedaje...

pozatym niewiedziałam ze po 2 jest 11 a po 18 jest 20, nowy kalendarz?
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 22:44   

somebody napisał/a:
Niektorym po otrzymaniu moderatorstwa do swoich lapek niezle odpierdala.Nawet nie warto czegos takiego komentowac.

Wcześniej z moderatorami nie bvylo problemów... potem niektórzy się zbuntowali i im go wzieli co nie Kinga Razz a z tymi problemów nie było, moda nie było komu dać to go dostała Kradziejka i myśli, ze jest najlepsza na tym forum, a nie było komu dać... to trzeba było dac temu co najwięcej lizał zapewne tylnią część ciała...
Juz Igor by się bardziej andawał na moda moze i jest wyimaginowany, ale jemu władza przez to na pewno nie odpierdzieli
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak to jest ... Razz Komuna komuna komuna biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 23:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic nowego na tym forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2005 23:23   

Cóż za optymistyczne podejscie do forum =]
Powrót do góry
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 02:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jestem realista.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 08:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee... tez zauwazylam ze kradziejka rozne dziwne rzeczy robi, tez mialysmy rozmowe na gg... Razz ale to bylo co do usuwania postow na temat;p

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A niech sobie daje...
Te forum i tak ...Ech... Już nigdy nie będzie takie same =/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba napiszę podanie do Bożeny O.o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:37   

Po co napiszesz do Bożeny? Aby usuneła Kradziejkę ze stanowiska? A moze Bożena będzie chciała ją kimś zastąpić... ale kim Razz
Naomi wiec to i ja, ze forum nigdy nie będzie takie samo
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Lip, 2005 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Po co napiszesz do Bożeny? Aby usuneła Kradziejkę ze stanowiska? A moze Bożena będzie chciała ją kimś zastąpić... ale kim Razz
Naomi wiec to i ja, ze forum nigdy nie będzie takie samo


I pora zastanowic sie czemu stalo sie tak jak sie stało Razz
Nyu ze forum siem zmienilo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |