| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Na nikogo nie najeżdzam...
Autor Wiadomość
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 00:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ktorego nie ma,i juz raczej nigdy nie bedzie mialo.

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 00:13   

Początek jednego jest końcem innego
Powrót do góry
somebody Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 39
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ktore sie zaczelo,niezbyt sobie radzi.

_________________
Grajcie w Counter-Strike.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 11:37   

Nie chodzi mi o Mądre Głowy złośliwcze Razz
Powrót do góry
Ombre w Pelerynie Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego, że się zapoznałem ze wszystkimi oskarżeniami i dowodami, wiec sie wypowaiadam na tle tego, co zostało przedstawione. Czytam posty kradziejki i imo mają większą wartość merytoryczną niż np. Otwieracza. Z waszych wypowiedzi wynika, że jeśli ktoś ma inne zdanie to wali wzeline/nie zna się. Jak tak patrze na wasze posty, to aż dziwie się, jak może komuś na myśl przyjść taka głupota. np
Cytat:
Ojeju! Aż mi łezka pociekła, czytając te nawazelinowane wypociny. ;_; Ombre i kradziejka to dwaj Dobrzy Państwo Strażnicy Teksasu, a my jesteśmy złyyyyyymi bandydatami. Na nas batem! Siłą!
Apff!
Ja nie rozumiem co ma to do dyskusji, czy to ma jakoś powiększać Twoje ego? Bo widocznie jest bardzo niedowartościowane, jeśli płodzi takie głupoty.
Cytat:
Ekhm ... Ja i Nenar np bylysmy moderatorkami ...

I ZAWSZE ... zawsze przynajmniej ja dawałam upomnienie na PW/gg ... i w temacie w którym przewinienie bylo ... gdy sie powtarzałao to dopiero wtedy ...

Eh tam = = Powalony system tak bo MY nie wiemy jak to jest patrzac ze strony wielce szanownego MODERATORA ... doprawdy ...

A wladza ma zawsze racje = = Phii


Jakby nie patrzeć widziałem co Nenar może zdziałać (forum KC, gdzie ona jest adminką) i nie widze w niej pr0moda. Poddrugie Droga Kingo gg i PW charakteryzują się tym, że nie wszyscy wiedzą co się w ich objęciach kryje i czy wgole są wysyłane. Nasttepna sprawa, to nei chodzi o to, że nei umiecie patrzeć ze strony moderatora. Po prostu punkt widzenia jest subiektywny i każdy go inaczej widzi. Wy staracie się stanąć po stronie "poszkodowanych" a moderatorzy starają się wykonywać swoj zawod jak najlepiej, róznymi środkami, bardziej lub mniej radykalnymi. [/quote]

_________________
Have you ever had a dream?
or is life just a trip?
a trip without chances
a chance to grow up quick
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2162361
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Płodzi głupoty twój języczek. Starasz się o stołeczek moderatora? Razz Bo tak to wygląda. Pomyśl, zanim coś napiszesz, bo śmiesznyś, kolego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 12:47   

Ekhm... mozesz mi podać adrss do KC, bo miałam formata i nie ma, co do błędów to wam powiedziałam albo płaćcie za serwer, albo znajdźcie lepszy, ja nic nie moge zdziałać, a płacić za serwer też nie mam z czego co do offów to ich chyba brak, bo jak an razie sie wypowiadacie że ho ho... te co były większośc usunęłam. Co do ostrzeżeńt o mam za dobre serce dla was, wyzwisk pare pokasowałam.
Ale nie o KC tutaj mowa =]...
A co do wazeliny to tak wygląda... a ja wolę rozmawiać z Otwieraczem niż z Kradziejką
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 15:00   

Stasilena napisał/a:
Płodzi głupoty twój języczek.


nie spodziewaj sie że twój płodzi coś bardziej ambitnego
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
Stasilena napisał/a:
Płodzi głupoty twój języczek.


nie spodziewaj sie że twój płodzi coś bardziej ambitnego


ani twój. xD"

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 15:03   

Crimson Lady napisał/a:

ani twój. xD"

ja przynajmniej o tym wiem
Powrót do góry
Crimson Lady Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Maj 2005
Posty: 158
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
Crimson Lady napisał/a:

ani twój. xD"

ja przynajmniej o tym wiem

lol!
serio? nie wydaje mi sie.

_________________
feel the hell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2778392
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 17:39   

Posty Ombre i kradziejki to umysłowy onanizm, niezdolny do zapłodnienia kogokolwiek ani czegokolwiek.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ombre w Pelerynie napisał/a:
Zacznijmy od tego, że się zapoznałem ze wszystkimi oskarżeniami i dowodami, wiec sie wypowaiadam na tle tego, co zostało przedstawione. Czytam posty kradziejki i imo mają większą wartość merytoryczną niż np. Otwieracza. Z waszych wypowiedzi wynika, że jeśli ktoś ma inne zdanie to wali wzeline/nie zna się. Jak tak patrze na wasze posty, to aż dziwie się, jak może komuś na myśl przyjść taka głupota. np
Cytat:
Ojeju! Aż mi łezka pociekła, czytając te nawazelinowane wypociny. ;_; Ombre i kradziejka to dwaj Dobrzy Państwo Strażnicy Teksasu, a my jesteśmy złyyyyyymi bandydatami. Na nas batem! Siłą!
Apff!
Ja nie rozumiem co ma to do dyskusji, czy to ma jakoś powiększać Twoje ego? Bo widocznie jest bardzo niedowartościowane, jeśli płodzi takie głupoty.
Cytat:
Ekhm ... Ja i Nenar np bylysmy moderatorkami ...

I ZAWSZE ... zawsze przynajmniej ja dawałam upomnienie na PW/gg ... i w temacie w którym przewinienie bylo ... gdy sie powtarzałao to dopiero wtedy ...

Eh tam = = Powalony system tak bo MY nie wiemy jak to jest patrzac ze strony wielce szanownego MODERATORA ... doprawdy ...

A wladza ma zawsze racje = = Phii


Jakby nie patrzeć widziałem co Nenar może zdziałać (forum KC, gdzie ona jest adminką) i nie widze w niej pr0moda. Poddrugie Droga Kingo gg i PW charakteryzują się tym, że nie wszyscy wiedzą co się w ich objęciach kryje i czy wgole są wysyłane. Nasttepna sprawa, to nei chodzi o to, że nei umiecie patrzeć ze strony moderatora. Po prostu punkt widzenia jest subiektywny i każdy go inaczej widzi. Wy staracie się stanąć po stronie "poszkodowanych" a moderatorzy starają się wykonywać swoj zawod jak najlepiej, róznymi środkami, bardziej lub mniej radykalnymi.
[/quote]

O dzidzaz ... napisałam chyba ze I W TEMACIE ... to chyba o czyms swiadczy nie ?
WIec nie wyskakuj mi tu ze na gg czy ow nie wiadomo co sie dzieje :/

ekhm ... coponiektorzy to az za bardzo radykalnymi ... to forum a nie wiezienie :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Moderator powinien ostrzec, potem działać :\
W moim przypadku - ja bez problemu ustąpiłabym i działała jak zwykły użytkownik. Ale ostrzeżenie prowokuje, z czego nie zdajecie sobie sprawy.
To działa na zasadzie ukradłeś-mi-kredkę-uderzę-cię-bo-jestem-silniejsza.

Jeżeli chcesz dalej toczyć tę nędzną egzystencję moderatora - proszę bardzo. Ja na twoim miejscu zrezygnowałabym. Zachowaj resztki honoru i odsuń się od funkcji.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 23 Lip, 2005 19:40   

Stasilena napisał/a:
Jeżeli chcesz dalej toczyć tę nędzną egzystencję moderatora - proszę bardzo. Ja na twoim miejscu zrezygnowałabym. Zachowaj resztki honoru i odsuń się od funkcji.
Pozdrawiam.


buahahaha chwyciło mnie za serce takie to dramatyczne aż łezka w oku się zakręciła, masz talent do wciskania banałów i ubierania ich w słowa, możesz z powodzeniem pisać harlekiny. jeśli nawet miałabym zrezygnować, to napewno nie pod wpływem tego dramatycznego opisu, ani twoich innych mniej lub bardziej niekulturalnych uwag, przykro mi nie jesteś dla mnie typem do naśladowania,
niedoczekanie

tak więc temat chyba zamknięty ponajeżdzaliście sobie jak sie wam nudziło, czujecie sie lepiej ja dostałam konkretne uwagi co mam zmienić i tyle, koniec na dziś, kolejne spotkanie w przyszłości oby dalekiej dziękujemy za uwage, prosimy sie rozejść do domów Loża Szyderców skończyła pokaz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |